PDA

View Full Version : Пеперуди в стомаха - Какво става с мен...



Sun4000
03-27-2015, 21:12
Харесвам едно момиче толкова много,че когато си мисля за нея, нещо вътре в мен става нз как да го опиша...

Много бих желал да се запозная с нея и да си поговорим, да я опозная, но съм доста срамежлив и 100 % като отида до нея и кажа здрасти(или нещо от сорта - просто да комуникирам по някакъв начин с нея) ще замръзна като "мамут през ледената епоха" и няма да мога да кажа нищо. :(

Единственото което съм си отговорил с нея е, видях я един път,че нещо се мъчи да нагласи един уред(в зала) и отидох и я попитах:
-Да ти помогна?
(нищо не каза)
-Оправих го и попитах така добре ли е?
/Каза само Мерси и се усмихна/

Друго така и не можах да и кажа... Просто изтръпвам като я видя.
Не знам да ли си има приятел :/

pandabear
03-27-2015, 21:39
пробвай със "здрасти, Гери! харесвам смарагдовите ти очи"
ако не се засмее и не тръгне разговора, значи е загубенячка.
:}}}

paradosou
03-27-2015, 21:56
частта с мамутите от ледената епоха беше добрa xD

пробвай със "здрасти, Гери! харесвам смарагдовите ти очи"
ако не се засмее и не тръгне разговора, значи е загубенячка.
:}}}
...И рубинените устни, и кехлибарения цвят на косата ти. Като характер пък сигурно си диамант, така че ае към гражданското направо :)
А сериозно - може примерно да я бъзикнеш според ситуацията, в която се намирате (не както аз го направих по-горе, хаха; иначе схващам идеята на пандата... предполагам). Или ако да кажем сте в училище (струва ми се, че сте ученици, ноо да, само ми се струва) да й поискаш мнението по random тема под предлог, че имаш да правиш проект. Желателно е да не е много суха. Иначе да - греда е да стартираш запознанство с някакви нагласени думи, ама пък в края на краищата по-важно е продължението, а ако успееш да предизвикаш интерес и въобще се стигне до продължение винаги можеш да излезеш от сковаността xD.

FemaleEyes
03-28-2015, 00:02
Щом си толкова срамежлив значи нямаш шанс. Да кажем че ще иска да се запознаете? Ти няма какво да и кажеш защото "ще замръзнеш като мамут". И така на нея ще и омръзне и ще те отреже... казвам ти го от опит.

ЖМУВА
03-28-2015, 09:14
Пробвай с цитат от "Дами канят" -
"Ти знаеш ли че имаш страшни очи?" :D

skate
03-28-2015, 09:20
Или пък просто й кажи "Здравей,много ме кефиш ае да се запознаем" или нещо такова мани ги тия красиви очи,цитати и тн :Д

ЖМУВА
03-28-2015, 09:23
Или пък просто й кажи "Здравей,много ме кефиш ае да се запознаем" или нещо такова мани ги тия красиви очи,цитати и тн :Д

И така става. ;Д Моето мнение беше на шега.
Зависи как ще го приеме автора де. :D

Sun4000
03-28-2015, 10:34
частта с мамутите от ледената епоха беше добрa xD

...И рубинените устни, и кехлибарения цвят на косата ти. Като характер пък сигурно си диамант, така че ае към гражданското направо :)
А сериозно - може примерно да я бъзикнеш според ситуацията, в която се намирате (не както аз го направих по-горе, хаха; иначе схващам идеята на пандата... предполагам). Или ако да кажем сте в училище (струва ми се, че сте ученици, ноо да, само ми се струва) да й поискаш мнението по random тема под предлог, че имаш да правиш проект. Желателно е да не е много суха. Иначе да - греда е да стартираш запознанство с някакви нагласени думи, ама пък в края на краищата по-важно е продължението, а ако успееш да предизвикаш интерес и въобще се стигне до продължение винаги можеш да излезеш от сковаността xD.


Тя е ученичка,но аз не.. ;д


Пробвай с цитат от "Дами канят" -
"Ти знаеш ли че имаш страшни очи?" :D

Всъщност за първи път като я видях точно това ми хареса първо в нея очите и, погледа и.

tori
03-29-2015, 00:02
Първи симптоми на диария.

102
03-29-2015, 09:53
Иначе да - греда е да стартираш запознанство с някакви нагласени думи

зависи кой ги казва

102
03-29-2015, 09:54
Пробвай с цитат от "Дами канят" -
"Ти знаеш ли че имаш страшни очи?" :D

ти знаеш ли че имаш страшни очи
не
сериозно
плашат ме

Юлиян
03-29-2015, 10:58
Пробвай в facebook или аска. Аз също съм доста срамежлив с някои момичета но благодарение на тези сайтове се сприятелих с доста момичета с които на живо и "здравей" не бих си казал. пробвай анонимно и когато станете по близки можеш да кажеш всичко надявам се да сам ти помогнал :)

darkneesssss
03-29-2015, 16:56
Пробвай в facebook или аска. Аз също съм доста срамежлив с някои момичета но благодарение на тези сайтове се сприятелих с доста момичета с които на живо и "здравей" не бих си казал. пробвай анонимно и когато станете по близки можеш да кажеш всичко надявам се да сам ти помогнал :)

Да направо да започне да играе lady popular и там да станат гаджета кво ще кажеш т.де ще водят една "платонична любов " .
Абе хора това с пеперудите до сега не го бях чувал от момче .

Юлиян
03-29-2015, 18:04
Да направо да започне да играе lady popular и там да станат гаджета кво ще кажеш т.де ще водят една "платонична любов " .
Абе хора това с пеперудите до сега не го бях чувал от момче .

:razz: :razz: :razz: