PDA

View Full Version : Зоофилия



Ivaaaaa
03-28-2015, 15:30
Пикантно заглавие, а? Не, няма да дискутираме ероса към животните, макар че децата са като домашни любимци, които си гледаш, храниш, чистиш, извеждаш и тн. Темата е насочена към друга филия, тъй наречената педофилия. Провокирана е от книга, която четох наскоро. Лолита. Има и филм, който съква есте. Кратко резюме за тези, които не са запознати: симпатичен мъж изпитва слабост към красиви момиченца, които нарича нимфетки. Вероятно тази слабост е следствие от неизживяната детска любов. Жени се за вдовицата, в чийто дом отсяда само, за да бъде близо до дванадесет годишната й дъщеря. Той е силно привлечен от нея. Не си мислете, че тя е целомъдрена девственица. Предизвиква го. Възбужда го. И тей нататък. Искам да си сверя моралния компас с вашия, защото не намирам нищо лошо в това, а знам, че има някои неща, които са така просто защото са така. Доскоро бях от отричащите по този въпрос. Нека се концентрираме върху конкретния случай и да не поставяме условности. Не може ли един мъж да бъде прелъстен от млада девойка? Може. Тя съзнава влиянието си върху него. Въпрос на предпочитание. Едни харесват високи, други ниски, едни слаби, други закръглени, едни милфки, други... невинни. Но пък изборът на едните едни е несъвместим с моралните и юридически закони. Доста тънка е нишката. Става въпрос за осъзнато отдаване. Ако изборът й е бил отнет това е равнозначно на изнасилване, което е престъпление също толкова, колкото е и към възрастна жена. Та, хора, какво мислите за връзката между зрял мъж и малолетно момиче?

dreamwalker
03-28-2015, 15:49
Няма лошо. Стига момичето да е на 15 поне.

Ivaaaaa
03-28-2015, 15:54
ми да ти кажа, аз на 18 не се почувствах голяма и зряла. няма възраст, която да очертае рязко границата между зрялост и детинство. пък и човек получава и е готов за различни зрялости по различно време.
сори за тавтологията.

dreamwalker
03-28-2015, 15:57
Добре. Няма значение на колко е.

sladura89
03-28-2015, 16:06
Наистина педофилията донякъде се поражда от неизживяна любов в детството! А пък законите се измислят за да държат обществото в някакви рамки или да го подтискат, хората да са контролирани да правят това или да не правят онова, защото такъв бил закона или, защото какво щели да кажат хората! Това за мен е пълна глупост, ако не се нарушава свободната воля на хората нека правят каквото са си решили! И все пак, когато детето е малко говорим преди пубертета и прави неща, които не осъзнава какви са това може да се отчете като нарушение на свободната воля поради несъзнателност или неимформираност! Ако девойката вече е осъзната и знае какво прави и какво иска, и не и се нарушава свободната воля няма значение дали има 18 или не!

Ivaaaaa
03-28-2015, 16:12
и няма да имаш нищо против 12-годишната ти дъщеря да има сексуални отношения с тридесет годишен мъж, който да кажем ти е набор?

DarkTemplar
03-28-2015, 16:15
Тази -филия винаги я е имало, дори в Античността се е приемала за нещо нормално (по-запознатите са наясно с произхода на думата 'педераст', другите лесно могат да го проверят). През следващите исторически периоди постепенно е отречена и инкриминирана.

Оставяйки настрана моралната гледна точка, не смятам, че подобни отношения са пълноценни, особено за по-възрастния. По-младият се развива, получава каквото му е необходимо и си тръгва. Това е като да си учител в прогимназията/гимназията. Випуските минават и си заминават, предаваш им каквото можеш и накрая оставаш сам със себе си. Звучи ми някак...несправедливо.

Набоков е голям.

espada
03-28-2015, 16:17
Болна работа. :D

Corb1225
03-28-2015, 16:19
Да си се сексат хората, щом не е насила. Пък кой определя дали една 12-годишна е с ясно съзнание или не?

А що да е несправедливо? Нали и той е ебал, не е блял :lol:? Колко неща са несправедливи на тоя Свят, вие за една любов и раздяла сте се хванали. И това минава.

DarkTemplar
03-28-2015, 16:26
Според мен тая -филия не опира само до е'бането (макар че именно то е инкриминирано), а по-скоро до влечението към такива подрастващи и "невинни" личности.

jghgh
03-28-2015, 16:32
Ми те девойките по-скоро си тестват сексуалните сили върху мъжете. Това не значи че са узрели ментално и физически да имат каквито и да отношения с въпросните господа.
После, провокативното (разбирайте отявлено) детско поведение често е въпрос на декомпенсации, сиреч - патологично е.
Хумберт Хумберт сам казва, че не всяко малко момиче е нимфетка. Аз по- бих го разбрала, като че на нимфетките нещо не им е наред.

Такова детско поведение може да има структуриращ характер, стига да няма поддаване, каквото, обаче - твърде често се случва. Намира се някой Хумберт и се възползва от неосъзнатата госпожица.

Не всяко нещо, което е желано, е искано. И не всяко желание, на което човек се поддаде, е конструктивно и полезно. Даже напротив - често страдаме, когато задоволяваме своите желания.

Малко клинична перспектива вкарвам 8-)

jghgh
03-28-2015, 16:37
Пп. Желанието е функция на несъзнаваното, а искането - на съзнанието;
Човек може да желае да го изнасилят, а когато това му се случва, да е травматично, защото не го иска реално.. В смисъл като извратена фантазия, най-опростенчески казано.

Разбира се, това е фройдистка теория. Не всеки би се съгласил и това е негово право, но аз съм почитателка на психоанализата и вярвам, че има противоречиви сили в човешката психика, някои от които тотално несъзнавани.

За това предпочитам да не гледам на нещата толкова очевидно. Това че някое момиченце се натиска на мъж, не означава че действително ИСКА да прави секс с него... И не оправдава непременно мъжа, който ще се поддаде и няма да помисли дали е етично да спи с дете.


Оф, направих дълъг пост, а се старая да съм лаконична. Не мога да бъда. 8-)

Corb1225
03-28-2015, 16:37
Според мен тая -филия не опира само до е'бането (макар че именно то е инкриминирано), а по-скоро до влечението към такива подрастващи и "невинни" личности.
Доколкото те разбрах - ти жалиш за -фила, че щял да бъде прелъстен, използван и изоставен :D. Иначе ще се учудиш, че именно сексуалната възбуда е в основата. Ще ти дам един друг пример. Голямата част от серийните убийци се възбуждат, извършвайки убийство, а Чикатило дори е мастурбирал в/у телата на жертвите си.

DarkTemplar
03-28-2015, 16:41
За никого не жаля, по-скоро ми е интересна психологията (или може би по-точното е патологията) на подобни хора.

anonymous908491
03-28-2015, 16:46
и няма да имаш нищо против 12-годишната ти дъщеря да има сексуални отношения с тридесет годишен мъж, който да кажем ти е набор?

Aко родиш момиченце, обещавам да изчакам да стане на 15

LoadRunner
03-28-2015, 16:52
ива разочароваш ме с тая тема
точно си помислих че си решила да разкриеш факти от сексуалния си фетиш

anonymous908491
03-28-2015, 16:57
Тя е фенка на нюансите, по-добре да не разкрива повече, че насилието тук не се толерира

galaxy29
03-28-2015, 17:00
не съм чела.. ама залагам, че пак се прави на интересна, както с темата за инцеста ;/

jghgh
03-28-2015, 17:02
Целувки, миличките ми.
Ако за вас всеки който се опитва да разсъждава над някоя тема се прави на интересен, не знам..
Хайде кажете вие - Ок ли е според вас възрастен мъж да спи с дете? Да/не? Защо?

Добронамерено питам!

anonymous908491
03-28-2015, 17:02
не съм чела.. ама залагам, че пак се прави на интересна, както с темата за инцеста ;/


Хазартен тип ли си ?

Corb1225
03-28-2015, 17:05
Целувки, миличките ми.
Ако за вас всеки който се опитва да разсъждава над някоя тема се прави на интересен, не знам..
Хайде кажете вие - Ок ли е според вас възрастен мъж да спи с дете? Да/не? Защо?

Добронамерено питам!
Пак ли ще променяме Света? Eх :oops:.

RapExotic
03-28-2015, 17:09
Това си е болна работа. Особено, когато мъжът е с 20+ години по-голям от момичето, а тя е все още тийнейджърка. Такива мъже обикновено проявяват маниакално поведение и изпадат в различни психични състояния, когато "жертвата" им не изпълнява това, което те искат. Те не изпитват желание да водят нормална връзка с момиченцето, а само да задоволяват собственото си его и сексуални желания с нея. За да се стигне до там, че чичко да иска да бъде с момиче на 13 значи е имал сериозни социални и психологически проблеми през живота си. А някой замисля ли се как това би се отразило на психиката на едно малко развиващо се като личност момиче? И дали след време тя няма да прояви някакви сексуални отклонения заради ранното си навлизане в света на зрелите отношения? Няма как да ме убедите, че едно 12 годишно момиче, което още не знае какво е цикъл и пита по форумите дали може да забременее през устата е осъзнато за да поеме отговорност за действията, които върши.
Такива хора трябва да се лекуват своевременно. Ако някой приема това за нормално, значи има сериозна склонност към такива неща и е време да се замисли какво му липсва в отношенията с противоположния пол.

Lychezar
03-28-2015, 17:09
Ще си изкажа мнението от Християнска гледна точка, за да има малко разнообразие.

Нормалните сексуални отношения са следствие на взаимна обич и взаимна отговорност. Липсва ли едно от тези неща, то сексът се превръща в задоволяване на страст или преследване на някакви интереси. Та възможна ли е обич между малолетна и 35 годишен примерно? Не, защото начинът на мислене е различен, защото това ще е чисто задоволяване на някакъв нагон, а последствията за малолетната ще и окажат сериозни негативни отражения в бъдеще.

anonymous908491
03-28-2015, 17:11
Ще си изкажа мнението от Християнска гледна точка, за да има малко разнообразие.

Нормалните сексуални отношения са следствие на взаимна обич и взаимна отговорност. Липсва ли едно от тези неща, то сексът се превръща в задоволяване на страст или преследване на някакви интереси. Та възможна ли е обич между малолетна и 35 годишен примерно? Не, защото начинът на мислене е различен, защото това ще е чисто задоволяване на някакъв нагон, а последствията за малолетната ще и окажат сериозни негативни отражения в бъдеще.

А ако си направят дете, ще препоръчаш ли аборт ?

LoadRunner
03-28-2015, 17:12
Целувки, миличките ми.
Ако за вас всеки който се опитва да разсъждава над някоя тема се прави на интересен, не знам..
Хайде кажете вие - Ок ли е според вас възрастен мъж да спи с дете? Да/не? Защо?

Добронамерено питам!

Глупава ли си? Ами ако възрастният мъж си стои най- спокойно в кухнята и си пие бира пред телевизора и доведената му дъщеря случайно дойде в 12 полунощ, метнала само къса блузка, без бельо, отвори хладилника и се наведе с изправени крака да си вземе от долния рафт краставица ама прекарва около минута в избиране на подходяща според теб ненормално ли ще е да и разбие задника?

Ivaaaaa
03-28-2015, 17:19
не съм чела.. ама залагам, че пак се прави на интересна, както с темата за инцеста ;/

понякога трябва да знаеш кога да замълчиш. а ти пък отново, както в онази тема решаваш да се проявиш като кухата рибка. от ония дет се надуват при съприкосновение с въздуха или там, когат бухват. а риба.., сама се сети защо. не вярвам да си чак толкова тъпа. ако хрилете ти не могат да скалъпят логична мисъл, не се всявай.
мерси.


хора, така ви искам 8-)

LoadRunner
03-28-2015, 17:24
смесваш педофилия с поднесен задник на тепсия
разликата е от небето до земята

golemiq_korab_minava
03-28-2015, 17:35
Глупава ли си? Ами ако възрастният мъж си стои най- спокойно в кухнята и си пие бира пред телевизора и доведената му дъщеря случайно дойде в 12 полунощ, метнала само къса блузка, без бельо, отвори хладилника и се наведе с изправени крака да си вземе от долния рафт краставица ама прекарва около минута в избиране на подходяща според теб ненормално ли ще е да и разбие задника?

А ако тя му скочи първа, защото 12-годишните не се сдържат? :Д
Принципно е добре още на тази възраст родителите да засягат въпроса със секса, защото детето тогава преминава границата в съзнанието си и е объркано още, тепърва навлиза в сексуалния живот.

anonymous908491
03-28-2015, 18:20
Днес смятам да спя в кухнята и да чакам.
Ива, чувствай се поканена
http://vbox7.com/play:6d7aabdd

dreamwalker
03-28-2015, 18:23
Вие осъзнавате ли какво означава думата "педофилия"?

Ivaaaaa
03-28-2015, 19:17
смесваш педофилия с поднесен задник на тепсия
разликата е от небето до земята

смесих само алкохол ) : в книгата става въпрос баш за педофилия. мъжът изпитва влечение към нимфетки.
чичка, да чакаме заедно ли? сетих се за теб, докато четях, бтв ;д

dreamwalker
03-28-2015, 19:18
Онзи девиант от "Лолита" не е педофил.

anonymous908491
03-28-2015, 19:38
смесих само алкохол ) : в книгата става въпрос баш за педофилия. мъжът изпитва влечение към нимфетки.
чичка, да чакаме заедно ли? сетих се за теб, докато четях, бтв ;д

След чакането идва време за сън, дано не хъркаш.
Ако книгата е същата като филма, значи пефилията няма нищо общо. Момичето може да е малко на години, но поне прилича на момиче, докато педофилията е свързана със секс с деца, които нямат изразени полови белези.
Освен това тая малка разпоретина директно му бръкна гащите и му го лапна, какво се очаква от него, да и се скара ли

dreamwalker
03-28-2015, 19:39
След чакането идва време за сън, дано не хъркаш.
Ако книгата е същата като филма, значи пефилията няма нищо общо. Момичето може да е малко на години, но поне прилича на момиче, докато педофилията е свързана със секс с деца, които нямат изразени полови белези.
Освен това тая малка разпоретина директно му бръкна гащите и му го лапна, какво се очаква от него, да и се скара ли

+

sladura89
03-28-2015, 19:42
и няма да имаш нищо против 12-годишната ти дъщеря да има сексуални отношения с тридесет годишен мъж, който да кажем ти е набор?

Е аз нямам дъщеря, но все пак задължението на родителя, ако има дъщеря е все пак да я пази, ако тя сама не може да се пази поне докато стане на 18! Сега на 12 не може и да се знае дали това момиче е осъзнато или все още не е осъзнато и знае какво иска! Ако все пак го направи без знанието на родителите и какво пък толкова, но естествено трябва и да се пази, че толкова рано, ако забременее не си е работа все пак още е дете! :)

Ivaaaaa
03-28-2015, 19:44
След чакането идва време за сън, дано не хъркаш.
Ако книгата е същата като филма, значи пефилията няма нищо общо. Момичето може да е малко на години, но поне прилича на момиче, докато педофилията е свързана със секс с деца, които нямат изразени полови белези.
Освен това тая малка разпоретина директно му бръкна гащите и му го лапна, какво се очаква от него, да и се скара ли

виждам, че си запознат ;д аз педофилията я тълкувам по буквалното й етимологично значение. филмът е леко преувеличен, мисля. гледала съм го отдавна и не помня чак такова нещо да има.
ко хъркане, спя прекалено повърхностно за да хъркам. освен това по корем ^^

sladura89
03-28-2015, 19:44
и няма да имаш нищо против 12-годишната ти дъщеря да има сексуални отношения с тридесет годишен мъж, който да кажем ти е набор?

Когато 12 годишно момиче има нещо с 30 годишен мъж го определят за неморално понеже момичето се предполага, че е неосъзнато и освен това, ако следваме законите е непълнолетно, но когато 22 годишна е с 40 годишен тогава няма проблем така ли? В крайна сметка всеки сам си избира стига да не се нарушава свободния избор на индивида! :)

dreamwalker
03-28-2015, 19:45
На 12 не може да не е осъзнато. Всички сме били на 12, моля. Освен ако не е живяло в Изумрудения град.

anonymous908491
03-28-2015, 19:48
ко хъркане, спя прекалено повърхностно за да хъркам. освен това по корем ^^

Значи няма да ти пречи да спиш на пода, ще сложа вестник за по-меко

sladura89
03-28-2015, 19:49
След чакането идва време за сън, дано не хъркаш.
Ако книгата е същата като филма, значи пефилията няма нищо общо. Момичето може да е малко на години, но поне прилича на момиче, докато педофилията е свързана със секс с деца, които нямат изразени полови белези.
Освен това тая малка разпоретина директно му бръкна гащите и му го лапна, какво се очаква от него, да и се скара ли
Тука съм съгласен! Педофилията си е с деца, които въобще не знаят за какво иде реч и обикновено е против волята на тези деца!

LoadRunner
03-28-2015, 19:59
Онзи девиант от "Лолита" не е педофил.

и аз това помня от филма и това се опитах да и кажа ама как да спориш с куха и фригидна зоофилка

dreamwalker
03-28-2015, 20:00
и аз това помня от филма и това се опитах да и кажа ама как да спориш с куха и фригидна зоофилка

Филма от 1997 ли?

Трагедия.

draid
03-28-2015, 20:03
Според мен тая -филия не опира само до е'бането (макар че именно то е инкриминирано), а по-скоро до влечението към такива подрастващи и "невинни" личности.

Не само самият полов акт е инкриминиран.

LoadRunner
03-28-2015, 20:06
Ебати гадния педофил майна

https://www.youtube.com/watch?v=muvOxN2Cqs8

"my pussy tastes like pepsi-cola " :lol:
поствам го само заради яката песничка

dreamwalker
03-28-2015, 20:13
Ебати гадния педофил майна

https://www.youtube.com/watch?v=muvOxN2Cqs8

"my pussy tastes like pepsi-cola " :lol:
поствам го само заради яката песничка

Във филма от 1997 няма никаква педофилия. Както и в книгата.

Дефиницията на думата е интерпретирана по неправилен начин.

Ivaaaaa
03-28-2015, 20:28
Във филма от 1997 няма никаква педофилия. Както и в книгата.

Дефиницията на думата е интерпретирана по неправилен начин.

пф, не знаех, че си/сте толкова дребнави. я разясни на простолюдието. жалко, темата беше тръгнала добре.

чичка, познаваш ме толкова добре. спя на твърд матрак без възглавница /когато съм по корем/ ^^

dreamwalker
03-28-2015, 20:32
пф, не знаех, че си/сте толкова дребнави. я разясни на простолюдието. жалко, темата беше тръгнала добре.

чичка, познаваш ме толкова добре. спя на твърд матрак без възглавница /когато съм по корем/ ^^

Дете е човек, който не е достигнал зрялост, в биологичен смисъл това е човек във възрастта между раждането и пубертета.

Ivaaaaa
03-28-2015, 20:34
ъхъъъм

dreamwalker
03-28-2015, 20:35
ъхъъъм

С други думи, скъпо дете, влечение към 13-18-годишни не е педофилия. Има друга дума за това.

sladura89
03-28-2015, 20:37
Аз все пак си имам правило да не са по-малки от 18 години! ;)
Може да се загледам по по-малки от 18 все пак и те са секси, а и няма как да знам коя на колко е, но не и да правя нещо повече от заглеждане!

Ivaaaaa
03-28-2015, 20:39
хах, пак възрастовите граници. на години съм голяма, но на вид изглеждам по-малка. и на акъл понякога. има и деца, които са доста развити физически и умствено за възрастта си. говориш тъпотии.

dreamwalker
03-28-2015, 20:42
хах, пак възрастовите граници. на години съм голяма, но на вид изглеждам по-малка. и на акъл понякога. има и деца, които са доста развити физически и умствено за възрастта си. говориш тъпотии.

Родителите ти изглеждат ли отчаяни понякога покрай теб?

Ivaaaaa
03-28-2015, 20:43
о, аз се отказвам.

sladura89
03-28-2015, 20:44
хах, пак възрастовите граници. на години съм голяма, но на вид изглеждам по-малка. и на акъл понякога. има и деца, които са доста развити физически и умствено за възрастта си. говориш тъпотии.

То и на мен малко хора ми дават 26 както ще видиш и в този форум много хора си мислят, че съм по-малък! Освен това съм младолик и са ми казвали, че изглеждам като на 20! :D
П.П. Аз си падам по-вече по такива дето може да са големи може и да са над 20, но имат детско изражение на лицето тип миниончета или не знам как ги наричат!

hheh
03-28-2015, 21:00
и все пак
да правиш секс с 12годишна?
дори да е съгласна ... вие луди ли сте?

anonymous908491
03-28-2015, 21:05
и все пак
да правиш секс с 12годишна?
дори да е съгласна ... вие луди ли сте?

Никоя не тръгва с 'аз съм на 12' , чак накрая го изтърсват като нещо несъществено


То и на мен малко хора ми дават 26 както ще видиш и в този форум много хора си мислят, че съм по-малък! Освен това съм младолик и са ми казвали, че изглеждам като на 20! :D


Аз изглеждам като на 13, Ива ми налита, това говори ли нещо за нея ?

Azoria
03-28-2015, 21:58
http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/25282-charli-chaplin-i-negovite-zheni/ - даже е от този сайт статийката :д

Имал е такива влечения, но при него не е било само чисто сексуално. За мен странното е, че може да обичаш по този... партньорски (?) начин някой, който е толкова по-малко зрял човек от теб. По-странно от това да изпитваш сексуално влечение.

п.п.: За мен той е една изключително вдъхновяваща личност.

102
03-28-2015, 22:08
като пораснеш ще разбереш че е най-важно ти да си си вдъхновяващата личност

Azoria
03-28-2015, 22:18
Няма нищо лошо да се вдъхновяваш от вдъхновяващи хора. :Д А дали се стремиш и ти да се превърнеш в нещо повече от едно петно на тази земя си е друга тема.

Вземи кажи нещо по темата, не ми се хващай за послеписа. :Д

102
03-28-2015, 22:23
а за къде да се хвана

Lilanda
03-28-2015, 22:24
а за къде да се хвана

Ти ли нямаш за къде да се хванеш? Това е ново.

102
03-28-2015, 22:27
отново останах неразбран
беше покана

Lilanda
03-28-2015, 22:28
А, покана било...Добре.

102
03-28-2015, 22:32
не към теб
малката

dreamwalker
03-28-2015, 22:50
http://covers8.com/wp-content/uploads/2014/09/Blossom-Tree-with-Falling-Leaves-in-the-Night.jpg

Бездна на неосъществени мечти...
Хапещ студ. Като замръзналото сърце на болния от покварата на този живот. Понякога се качваш по стълбата на благополучието, а пътят е само надолу, не го осъзнаваш. Истинският път се крие някъде там, далеч от взора на низките души. Сърцата им са запечатани, защо? Кой решава и как. И кого.
Неколцина само минават през този път, отъпкан от нозете на просветени люде. Не заслужават ли те... нещо по-възвишено. Нещо, което ще им гарантира милостта и благоразположението на Владетеля. А къде ги води този път? Само страдания за пътниците.
Мансарда на бляновете...
Къде изчезнахте, октомврийски нощи!
Децата на чучулигата къде са? Бездомните котки, които някога някъде хранеха няколко смирени души.
Отнесени от вихъра на времето, изгубени от урагана от часове, минути, секунди... Покриви, осветени от лунна светлина. Няколко деца гледат в захлас звезди.

http://cache.desktopnexus.com/thumbnails/165124-bigthumbnail.jpg

Звездна нощ. Далеч от светлините на града. Далеч от прикритата тъга на бездуховността.
Бродят сами душите на изгубените. Изгубени в кръговрата на битието.
Звезди. И в най-тъмния миг... едва забележим лъч... светлина.

http://wallpapers111.com/wp-content/uploads/2015/02/Fantasy-Sky-Wallpapers4.jpg

golemiq_korab_minava
03-28-2015, 23:48
Вълчи студ. Ноща беше кристално ясна, а тишината във вековната гора се пронизваше само от стъпките на няколко човешки фигури, крачещи из доскоро натрупалата снежна белина. Единствения лъч светина, пронизващ великите стволове и корони на вековните дъбове и прокарващ път, осеян със черни петна, поглъщащи пейзажа, падаше от дълбоко вперената луна в хоризонта на сребристото небе. Луна, която като че ли наблюдаваше, виждаше и следеше замислено мълчаливата пустощ.
Групата изправени създания се движеха бавно, често се скриваха в тъмния пейзаж. Уещаше се безпокойство. Ловците търсеха да изградят лагер.

Студът продължаваше да брули всяко едно късче от кожата ми. Времето свърши. Няколко минути по-късно, вече усетихме така желаната топлина. Огънят гореше силно, а лунния лъч, който ни пропряваше път до преди малко взе, че се изгуби някъде на вътре в мрака, той беше земенен от новите блещукащи пламачета. А те отново избистриха величествената красота на Балкана в моето съзнание.

Сутринта бе чудна.......... следва продължение :D

golemiq_korab_minava
03-28-2015, 23:50
кви глупости съм написал, като малък по-добре писах :Д

dreamwalker
03-28-2015, 23:58
:lol:

Симпатяга.

sladura89
03-29-2015, 05:21
и все пак
да правиш секс с 12годишна?
дори да е съгласна ... вие луди ли сте?

Ако ти си на 14-15 какво ти пречи? :D

golemiq_korab_minava
03-29-2015, 07:22
:lol:

Симпатяга.
не се смей душа ; )

Ivaaaaa
03-29-2015, 08:42
като пораснеш ще разбереш че е най-важно ти да си си вдъхновяващата личност

големия, бягай с тия клишенца.


...


...

какво ще кажете да постнете несполучливите си лингвистични опити някъде другаде.

dreamwalker
03-29-2015, 09:04
големия, бягай с тия клишенца.





какво ще кажете да постнете несполучливите си лингвистични опити някъде другаде.

Трябва ли да казваме нещо, Ивааааа?

102
03-29-2015, 09:35
има ли по-голямо клишенце от теб

Ivaaaaa
03-29-2015, 10:07
хъхъх, и тва е заучена фразичка.

102
03-29-2015, 10:08
не е заучена
току що я измислих
да се придържаме към темата
обичам да еба козички

Lilanda
03-29-2015, 10:10
не към теб
малката
Не думай, Мирчо. >.<

102
03-29-2015, 10:12
мдае
чесну

golemiq_korab_minava
03-29-2015, 17:21
големия, бягай с тия клишенца.





какво ще кажете да постнете несполучливите си лингвистични опити някъде другаде.

къде любоф, точно си пасват идеално с темата :Д

galaxy29
03-29-2015, 23:47
Хазартен тип ли си ?
имам разни такива увлечения


дждгдс, тя се превзема.. както самата ти :д

NomNomNom
03-29-2015, 23:53
смесваш педофилия с поднесен задник на тепсия
разликата е от небето до земята

+

бтв, по темата, този филм не беше лош ( младо момиче връзва в мрежите си млад богаташ, неработил и един ден през живота си )
http://www.imdb.com/title/tt0101316/

този не е много по темата, сигурно повечето са го гледали, но все пак ( не мога да го опиша с едно изречение, твърде сложно-прекрасен сюжет, макар че го гледах последно в гимназията ( 10ти клас може би ) и ми е останало впечатлението и идеята от тогава )

http://www.imdb.com/title/tt0169547/ ( <3 кевин спейси )

и нимфоманияк-а първа част, макар, че там не си спомням конкретно да имаше нещо с по-възрастен мъж, докато беше малка.

Общото между трите + сюжета на лолита е, че "девойките" примамват господата.

едит: Рънърчо, по повод https://www.youtube.com/watch?v=muvOxN2Cqs8 , обожавах я преди време, много мекичка песничка 8-)

едит2:
Още нещо, само че фокусът върху голямата сестра е по-скоро второстепенен
http://www.imdb.com/title/tt0243255/

и още нещо, по-далеч от темата, но показва колко неневинни са и в други аспекти
http://www.imdb.com/title/tt1183665/

dreamwalker
03-30-2015, 00:04
+

бтв, по темата, този филм не беше лош ( младо момиче връзва в мрежите си млад богаташ, неработил и един ден през живота си )
http://www.imdb.com/title/tt0101316/

този не е много по темата, сигурно повечето са го гледали, но все пак ( не мога да го опиша с едно изречение, твърде сложно-прекрасен сюжет, макар че го гледах последно в гимназията ( 10ти клас може би ) и ми е останало впечатлението и идеята от тогава )

http://www.imdb.com/title/tt0169547/ ( <3 кевин спейси )

и нимфоманияк-а първа част, макар, че там не си спомням конкретно да имаше нещо с по-възрастен мъж, докато беше малка.

Общото между трите + сюжета на лолита е, че "девойките" примамват господата.

едит: Рънърчо, по повод https://www.youtube.com/watch?v=muvOxN2Cqs8 , обожавах я преди време, много мекичка песничка 8-)

Имаш хубав вкус за филми. Like.

Ivaaaaa
03-30-2015, 06:00
номи, да, казах че го предизвиква, но той далеч преди нея е изпитвал похотливо влечение към малки момиченца. това, че тази му е вързала не означава, че той просто се е отдал на нагона си понеже е женска, а мъжете са сексуални кучета. благодаря за филмите! :)

NomNomNom
03-30-2015, 09:28
Иве, сори ако съм се изказала ни в клин ни в ръкав, само скролнах темата, защото забелязах мини сторма :д

Ivaaaaa
03-30-2015, 09:40
постовете ти винаги са си на място и ги чета с удоволствие ^_^
дори си изтеглих филмите, които каза. нимфоманката съм я гледала, де. триер е прекрасно копеле. всичките му филми са насочени към жените. повечето ги демонизира, но кво пък ;д бях чела някъде, че е заради майка му, която му набивала комплекси.

102
03-30-2015, 19:30
КОЛКО МАКА УМА НА ТОЗ СВЕТ

OGCJ
03-31-2015, 12:42
Никъде не е казано, че в една двойка и мъжът и жената трябва да бъдат на близка възраст. Просто ние така сме си го приели за морално. Гледаме странно и на двойките, в които жената е по-възрастна. Има я може би и любовта между младо момиче и по-възрастен мъж, но в повечето случаи я приемаме като педофилия.

dreamwalker
03-31-2015, 15:14
Никъде не е казано, че в една двойка и мъжът и жената трябва да бъдат на близка възраст. Просто ние така сме си го приели за морално. Гледаме странно и на двойките, в които жената е по-възрастна. Има я може би и любовта между младо момиче и по-възрастен мъж, но в повечето случаи я приемаме като педофилия.

Често срещана проява на невежество.

Corb1225
03-31-2015, 15:16
Вие може да си развивате всякакви теории и да тълкувате понятия, но преди всичко е върховенството на закона.

espada
03-31-2015, 15:20
"Сръбски филм" показва, че любовта няма граници. Възрастта не е фактор.

jghgh
03-31-2015, 15:31
като че ли е нормално да се размиват всякакви критерии. удобно е, защото те освбождава от отговорност, и от възможността да мислиш малко. далеч по-лесно е 'всичко да е относително', 'всичко да е позволено/приемливо'. точно тълкуване на понятия.



възрастта не е фактор във филмите и по книгите.
последиците възрастен мъж да се занимава с дете обикновено са разрушителни, па ако ще и тя самата да си го "проси" 8-) какъв трябва да си, че да се възбуждаш от дете? встрани от книги и романтизирани филми, представете си го irl

dreamwalker
03-31-2015, 15:33
"Сръбски филм" показва, че любовта няма граници. Възрастта не е фактор.

Отвратително.

sladura89
03-31-2015, 15:37
Вие може да си развивате всякакви теории и да тълкувате понятия, но преди всичко е върховенството на ЗАКОНА.

Да, но закона е за-Кон, а не за-Лъв! ;)

jghgh
03-31-2015, 15:48
sladura89 - мнението на века! заслужава в подпис да си го сложа :lol:

espada
03-31-2015, 16:01
http://gallery.photo.net/photo/6622478-md.jpg ахахахахаххааа

anonymous908491
04-01-2015, 14:17
Темата е Зоофилия и нещо интересно

http://www.blitz.bg/news/article/328501

Миналата година семейство Вилалба от Сентро, северозападната аржентинска провинция Салта, беше обвинено в бруталност, когато една от овцете родила агне с "човешка" глава. Снимките на странното създание се появиха в социалните медии. Семейството беше обвинено, че някой от членовете му е правил секс с овцата и много трудно се отърва от наказателна отговорност.

sladura89
04-01-2015, 16:16
sladura89 - мнението на века! заслужава в подпис да си го сложа :lol:

О благодаря ти! :)

Ivaaaaa
04-02-2015, 08:33
чичка, ти сериозно ли? тва трябва да е фейк. не мога да повярвам какво видях о.о травмирах са. размножаването м/у животни и хора е невъзможно О:

номи, гледах американ бюти и ми хареса. предлагайте още такива филми ^_^

sladura89
04-02-2015, 08:45
чичка, ти сериозно ли? тва трябва да е фейк. не мога да повярвам какво видях о.о травмирах са. размножаването м/у животни и хора е невъзможно О:

номи, гледах американ бюти и ми хареса. предлагайте още такива филми ^_^
Тази статия я срещнах още като беше излязла! Защо мислиш, че е невъзможно кентаврите как мислиш, че са се появили! :D

Ivaaaaa
04-02-2015, 08:47
мисля, че са се появили от въображението на някое извратено копеле.

Ivaaaaa
04-02-2015, 08:52
http://www.lentata.com/page_6945.html o.o

Ivaaaaa
04-02-2015, 09:04
http://www.lentata.com/page_6946.html
lelel

anonymous908491
04-03-2015, 17:58
чичка, ти сериозно ли? тва трябва да е фейк. не мога да повярвам какво видях о.о травмирах са. размножаването м/у животни и хора е невъзможно О:

номи, гледах американ бюти и ми хареса. предлагайте още такива филми ^_^

А ако правя секс с овца, ти няма ли да родиш нормално дете ?

DarkTemplar
04-03-2015, 19:25
Само ако овцата се казва Ивааааа.

tori
04-03-2015, 19:45
като че ли е нормално да се размиват всякакви критерии. удобно е, защото те освбождава от отговорност, и от възможността да мислиш малко. далеч по-лесно е 'всичко да е относително', 'всичко да е позволено/приемливо'. точно тълкуване на понятия.



възрастта не е фактор във филмите и по книгите.
последиците възрастен мъж да се занимава с дете обикновено са разрушителни, па ако ще и тя самата да си го "проси" 8-) какъв трябва да си, че да се възбуждаш от дете? встрани от книги и романтизирани филми, представете си го irl
+10000000000000
На мен ми се види ненормално и никак няма да бъда щастлива, ако разбера, че 12-3-годишната ми дъщеря има връзка с мъж на годините на баща си.

sladura89
04-03-2015, 20:28
+10000000000000
На мен ми се види ненормално и никак няма да бъда щастлива, ако разбера, че 12-3-годишната ми дъщеря има връзка с мъж на годините на баща си.

Ти не, ама дъщеря ти ще е щастлива! ;)

Corb1225
04-03-2015, 20:38
Кво значи щастлива, бе момче? Прави бяха хората, които пророкуваха, че скоро и педофилите ще поискат права, и ако човек пита тоя форум - то е вече факт. Някои хора и инцеста ги прави щастливи, ама закона пак им е*е майката по всички параграфи.

tori
04-03-2015, 20:40
Ти не, ама дъщеря ти ще е щастлива! ;)
Щастлива? Хубаво, нека е щастлива с човек на своите си години.

DarkTemplar
04-03-2015, 21:29
Щастлива? Хубаво, нека е щастлива с човек на своите си години.
Сериозно ли му се връзваш на тоя умопомрачения?

sladura89
04-03-2015, 21:38
Хах аз се избазиках само. Вие много бързо се връзвате! :D
Corb1225 Точно за тези процеси, които ми говориш аз съм твърдо против! Но забележи, че тия извращения се зараждат в Брюксел и после ни ги налагат и тук! Всяка година примерно има гей паради из София! Легализираха 3-тия пол(то), легализираха даже и в България някой транссексуален има право да съди някой за дискриминация! Искат да въведат още педофилията, зоофилията и инцеста и нацията ще се изроди благодарение на ЕС!

Auriss
04-03-2015, 22:35
Можеш да се самоубиеш ако не ти харесва съвременният свят.

golemiq_korab_minava
04-03-2015, 22:41
Можеш да се самоубиеш ако не ти харесва съвременният свят.

но първо да гръмне теб

Fisherman
04-03-2015, 22:45
Тази -филия винаги я е имало, дори в Античността се е приемала за нещо нормално (по-запознатите са наясно с произхода на думата 'педераст', другите лесно могат да го проверят). През следващите исторически периоди постепенно е отречена и инкриминирана.

Оставяйки настрана моралната гледна точка, не смятам, че подобни отношения са пълноценни, особено за по-възрастния. По-младият се развива, получава каквото му е необходимо и си тръгва. Това е като да си учител в прогимназията/гимназията. Випуските минават и си заминават, предаваш им каквото можеш и накрая оставаш сам със себе си. Звучи ми някак...несправедливо.

Набоков е голям.

добре че си ти да ни разведеш в дълбините на педерастията

Auriss
04-03-2015, 22:50
но първо да гръмне теб

що ? на мен ми харесва и съм полезна част от обществото.

Не съм като теб да се чудя как да избивам хора и да поставям диктатури. Същия съвет и към теб. Така и така или ще свършиш в психиатрия, или в затвора - спести ни грижите и се хвърли от някоя скала :)

МЕрси

DarkTemplar
04-03-2015, 23:04
добре че си ти да ни разведеш в дълбините на педерастията
Все някой да просвещава балъци като теб.

sladura89
04-03-2015, 23:10
Можеш да се самоубиеш ако не ти харесва съвременният свят.

А може просто да променим света според представите ни, но това само, ако сме единни! :)
А ти не давай такива съвети, защото се съмнявам да си чел правилата на форума! :D

golemiq_korab_minava
04-04-2015, 10:32
що ? на мен ми харесва и съм полезна част от обществото.

Не съм като теб да се чудя как да избивам хора и да поставям диктатури. Същия съвет и към теб. Така и така или ще свършиш в психиатрия, или в затвора - спести ни грижите и се хвърли от някоя скала :)

МЕрси
защото хабиш кислорода във въздуха

anonymous908491
04-04-2015, 10:46
Ти не, ама дъщеря ти ще е щастлива! ;)

С някой като мен няма как да не е.


но първо да гръмне теб
За съжаление след това ще го съдят сякаш е гръмнал човек

Ivaaaaa
04-04-2015, 17:29
Само ако овцата се казва Ивааааа.

hihih

dreamwalker
04-04-2015, 17:38
Не съм като теб да се чудя как да избивам хора и да поставям диктатури.

http://vignette2.wikia.nocookie.net/wikiality/images/5/5e/3MonkeysLiberalMyth2.png/revision/latest?cb=20060915174149


двойни стандарти и злобичка ме провокират мен

+ т'ва хората спорят на база собствените си възгледи -- няма кой-знае колко обективно

Ей го Итърнала ми дава за пример войните на САЩ, а мен тия войни ме радват, 'щото арабюгите са ми безбожно гнусни с малоумната си религия и съм раздвоен между осъзнаването на факта, че все пак говорим за човешки същества и тайничкото желание да превърнат близкия изток в пустиня от стъкло

tori
04-05-2015, 08:26
Сериозно ли му се връзваш на тоя умопомрачения?
ми, в интерес на истината, се вързах, щото е редовен номер тва некоя Дребна да ходи с човек на годините на баща си.

DarkTemplar
04-05-2015, 08:57
ми, в интерес на истината, се вързах, щото е редовен номер тва некоя Дребна да ходи с човек на годините на баща си.
По-скоро си падат по батковци, по-лесно достъпни са им и горе-долу са на един акъл. Това с чичаците винаги ми е било доста бля.

dreamwalker
04-05-2015, 11:54
Това с чичаците винаги ми е било доста бля.

Интересно. Защо?

П.П. Понякога и с тях са на един акъл.

DarkTemplar
04-05-2015, 12:03
Чисто визуално ми е отвратително да видя няква малка дрисла да се млящи с човек на годините на баща й (понякога дори и на дядо й). Навява ми асоциации за педофилия. Освен това съм наясно, че в подобни отношения винаги има елемент на материален интерес, което също не ми допада. Заради голямата разлика във възрастта и изобщо житейският етап, в който се намират участниците, подобни отношения ми изглеждат неравнопоставени и непълноценни.

Може аз да съм в грешка, но имам съвсем различни представи за пълноценна връзка.

dreamwalker
04-05-2015, 12:07
Чисто визуално ми е отвратително да видя няква малка дрисла да се млящи с човек на годините на баща й (понякога дори и на дядо й). Навява ми асоциации за педофилия. Освен това съм наясно, че в подобни отношения винаги има елемент на материален интерес, което също не ми допада. Заради голямата разлика във възрастта и изобщо житейският етап, в който се намират участниците, подобни отношения ми изглеждат неравнопоставени и непълноценни.

Може аз да съм в грешка, но имам съвсем различни представи за пълноценна връзка.

Всъщност такава връзка може да се окаже по-пълноценна точно заради различните житейски етапи, в които се намират половинките. По-възрастния/по-възрастната ще покровителства и насърчава по-младия/по-младата, а по-младия/по-младата ще се учи от нея/него.

Отношенията са неравнопоставени само ако условията и предпочитанията на половинките изискват да са такива.

DarkTemplar
04-05-2015, 12:48
Всъщност такава връзка може да се окаже по-пълноценна точно заради различните житейски етапи, в които се намират половинките. По-възрастния/по-възрастната ще покровителства и насърчава по-младия/по-младата, а по-младия/по-младата ще се учи от нея/него.

Отношенията са неравнопоставени само ако условията и предпочитанията на половинките изискват да са такива.
Могат да се окажат пълноценни предимно от гледна точка на по-младия. При по-възрастния това е израз на някакъв психологически компенсаторен механизъм и е абсолютно самозалъгване. Според мен на подобен тип отношения им липсва перспектива. Наблюденията ми показват, че са краткосрочни.

Auriss
04-05-2015, 15:02
@dris тия в Близкия Изток не са хора, не важиш

dreamwalker
04-05-2015, 15:25
@dris тия в Близкия Изток не са хора, не важиш

Знаем, че си мизантроп, не е нужно да ни го напомняш непрекъснато.

Auriss
04-05-2015, 15:30
drisweaver звучи по-яко от сегашния ти ник.
помоли лейдито да те прекръсти ;д

не бях ли уж социопат. По-вървежно ми се вижда ;/

dreamwalker
04-05-2015, 15:34
drisweaver звучи по-яко от сегашния ти ник.
помоли лейдито да те прекръсти ;д

не бях ли уж социопат. По-вървежно ми се вижда ;/

Щом настояваш.

Вчера говорихме с Волен Сидеров, добре ще се разбирате с него в някое друго измерение.

Auriss
04-05-2015, 15:38
Ахахахахахахах :Д:Д Е как пък баш Сидеров си избра. Виж Макиавели ;Д

dreamwalker
04-05-2015, 15:39
Ахахахахахахах :Д:Д Е как пък баш Сидеров си избра. Виж Макиавели ;Д

Пф, Макиавели. С него не съм говорил, не го знам.

Ivaaaaa
04-05-2015, 15:52
говорил

не беше ли момиче О:

golemiq_korab_minava
04-05-2015, 15:56
не беше ли момиче О:

той е 57 год дядка :С

Ivaaaaa
04-05-2015, 16:12
стана ми странно, защото досега говореше за себе си в женски род О:

dreamwalker
04-05-2015, 17:14
той е 57 год дядка :С

Тъжно ли ти е?

golemiq_korab_minava
04-05-2015, 17:38
стана ми странно, защото досега говореше за себе си в женски род О:

мъжкия пол водим :Д


искаш ли да се разменим в ролите

golemiq_korab_minava
04-05-2015, 17:39
Тъжно ли ти е?

не, ще изпробвам новите ми белезници

dreamwalker
04-05-2015, 17:43
не, ще изпробвам новите ми белезници

?

golemiq_korab_minava
04-05-2015, 17:44
?
Под наблюдение си ;д

dreamwalker
04-05-2015, 17:47
Но защо?

golemiq_korab_minava
04-05-2015, 17:50
ще разбереш, когато му дойде времето, че още не бива да знаеш, ако разбереш безезниците ми ще си разждасят.

DarkTemplar
04-05-2015, 17:54
Кораба иска да си играете на любимата му игра - "екскурзианти в Гулаг". 8-)

Ivaaaaa
06-14-2016, 10:57
Ъп. Ко мислите сега? Моето мнение е полюсно. По-късно може да се разпиша.

solo_
06-14-2016, 10:58
той е 57 год дядка :С

Не е ли на 86?

ДОТА
06-14-2016, 11:44
Ъп. Ко мислите сега? Моето мнение е полюсно. По-късно може да се разпиша.

Скучна ти е темата.
Далеч по-интересно е да обсъдим как в кравария вече
за вторичен полов белег не се приема окосмяване, цици и т.н.
а дрехите, с които се обличат децата
Демек сложи пола на момченце
и всички ще го възприемат като момиченце

Ivaaaaa
06-14-2016, 11:59
Какво мислиш за случилото се в Орландо? И ако може откровено мнение без традиционната иронична нотка.

ДОТА
06-14-2016, 12:02
не е хубаво, защото са си били в клуб за педали
но ако беше се случило същото на парад
нямаше да имам нищо против

вероятно е време да ги отделят с бодлива ограда
от останалите хора
за тяхна безопасност, не че ме е гнус от такива

Ivaaaaa
06-14-2016, 12:19
Потресена съм от масовото общественото мнение, а именно "евала на резняците". Гнусно е. Далеч от всичко човешко/хуманно. Ако твоето дете е гей, независимо дали е момиче или момче по рождение (хд), нима ще искаш да го отделят от обществото, или да го гръмнат само защото изпитва влечение към собствения си пол? Що за извращение...

ДОТА
06-14-2016, 14:15
интересно ми е къде го четеш тва масово обществено мнение
аз единствено съм виждал реване и оплакване
освен това в кравария всеки месец куките гръмват
по 20 черни без причина, ама не съм видял някой да скърби
двойните стандарти са специалитет на педалите
в кравария 10% от населението са октрити педали
има към 20% прикрити педали и още толкова с други
извратени сексуални предпочитания
в днешно време тва да си педал е направо професия
и начин да получиш по-висока позиция, заплата и така
може да си пълен некадърник в дадена област
ама лапаш ли пишки и поемаш ли го отзад
веднага получаваш специално внимание

Ivaaaaa
06-14-2016, 18:24
Не знам ти какво разбираш под обществено мнение. Нямам предвид медиите и публичните личности, а хора като мен и теб, които ме карат да се отчайвам от развитието на човешкия род, пишейки омразните си коментари. Земи прочети под всяка една журналистическа публикация е така. И не знам откъде ги скалъпи тези статистики о.о за никого не е тайна, че информацията достигаща до нас е селективна, но това достатъчен мотив ли е да правим същото, омаловажавайки и този поток, който идва към нас? За мен винаги човешкият живот е бил най-висша ценност и е престъпно да казваш евала на подобни антихуманни актове.

ДОТА
06-14-2016, 18:39
влезни в манастир, щом търсиш отношение 'ако те ударят по едната буза дай и другата'
не те видях да пишеш за стотиците убити от тия нещастници в Сирия, когато бомбандираха
болници, след това обвиниха Русия, после си признаха, че са били те, ама дори не се извиниха

а даже няма да се изненадам, ако тва е работа на самите кравари, защото сега гледам как
изкараха тоя някъв последовател на ИД, сигурно целта им е да вкарат свои войски там
но понеже Русия решава, търсят си друга възможност
същата работа беше с Ирак, Либия, Афганистан и 11 септември

Ivaaaaa
06-14-2016, 19:34
Ъъ, окей.
*пиша за това, защото е актуално, пък и ти започна темата за хомотата.

ДОТА
06-14-2016, 19:50
актуална е темата за митьо очите
ама нали ще се правим на големи
хуманисти и ще дрънкаме за някви
за които на никого не му пука

ти сигурно във фейса си си сложила черна лента
в тяхна памет

ДОТА
06-14-2016, 21:50
За мен винаги човешкият живот е бил най-висша ценност и е престъпно да казваш евала на подобни антихуманни актове.

http://www.blitz.bg/news/article/420166
той бил обратен, значи не е проблем, че е трепал своите

Ivaaaaa
06-15-2016, 08:13
Блиц сериозната медия им викат.

АгентМура
06-15-2016, 08:39
„В някои случаи седеше сам и пиеше. Понякога се напиваше толкова, че ставаше шумен и агресивен“, споделя друг посетител на бара.

"Матийн бил прикрит гей, като дори баща му го наричал така в присъствието на Ситора."

ХАХАХАХА


[https://www.youtube.com/watch?v=hAuo8IOFNuE