PDA

View Full Version : Момчета..



Nezavisima91
03-28-2015, 17:20
Последните 4 години,даже ако не и повече бях с едно момче,връзката ни беше окей,имаше своите възходи и падения,имаше любов,след това се превърна в привързаност.Миналата година се запознах с едно момче Росен съвсем случайно,беше на 8ми декември бяхме на едно и също място,бях го виждала и преди,познавах негови приятели,но никога не си бях помисляла нещо повече,първо защото си имах приятел,второ той е много красив,умен,родителите му са някакви важни,беше изключително надут и наперен,но негов приятел беше и мой приятел и се запознахме,не му обърнах внимание.Излязох от хотела малко на въздух и да се обадя на приятеля ми,но той явно беше заспал и не ми вдигна и реших да изпуша една цигара на въздух,когато дойде Росен и ме попита дали имам нещо против да пуши с мен,погледнах го изключително учудено,но му казах,че няма проблем.Тогава той започна да говори,как ме е виждал не веднъж,как винаги е искал да ме заговори,но е знаел кой е приятелят ми,започна да ми говори,как ме е видял преди 2 години някъде на морето,даже ме поздравил,но аз съм се направила,че не го познавам.Бях шокирана,аз дори не си спомнях и въобще как по дяволите ТОЙ ще е забелязал мен.Каза ми,че е искал да ме покани да излезем,но не го е направил защото съм била твърде надута и никога не съм го поглеждала,тогава започнах да се смея и му каза,че най-вероятно бърка момичето,но тогава излязоха още хора навън и той си тръгна.Същата вечер докато помагах на моя приятелка да си стигне до стаята,го видях отново,беше толкова красив и с тази негова перфектна усмивка,дойде и ми помогна да я прибера в стаята й.Тогава ме хвана за ръката и се опита да ме целуне,но аз се отдръпнах и му каза,че имам приятел и не съм такова момиче,той се усмихна и си тръгна.Не го видях повече,до след месец,когато имах огромни проблеми с приятеля ми,за това че на него му се налага да е в различни държави постоянно,че не го виждам почти,че прекарва повечето си време в Германия отколкото при мен и решихме да си дадем малко време,тогава Росен буквално същия ден се появи пак в живота ми,но този път ме покани да излезем и аз се съгласих.Всичко се случи толкова бързо,излизах с перфектното момче,всички го харесваха,всички го познаваха,а той беше мой,за по-малко от 2 месеца вече бях толкова влюбена,исках само него,обичах всичко в него,той беше идеалният,буквално го идеализирах.Но след няколко месеца,всичко се разруши,оказа се че не е този за когото го мислех,оказа се пълен лъжец,имал си е приятелка от повече от година,а аз дори не знаех,бил е и с двете ни паралелно,приключих всякакви отношения с него.Тогава бившият ми приятел се върна отново след няколко дни след раздялата ми с Росен,все едно се уговаряха да ме объркват,всичко започна да става по-зле,когато не можех да избера.Росен ми се кълнеше,че е оставил приятелката си,а бившият ми ме помоли да се преместя с него в Англия,бяха го назначили там на работа за постоянно,не можех да взема решение,всичко ми дойде в повече и поисках време и на двамата.Започнах да се занимавам с други неща,когато за капак срещнах друго момче,което не спираше да ми дава вниманието си,беше мил,нежен и нямаше лъжи,нямаше пътувания,беше до мен,подкрепяше ме,а аз го лъжех,излизах с Росен,излизах с бившия ми и сега всичко излезе наяве и те искат да взема решение.Имам трима прекрасни мъже и три възможности и не мога да взема решение,за това пиша тук,за съвети,не да вземете решението вместо мен,а просто да ми помогнете да взема правилното решение.

Sp0t
03-28-2015, 18:25
"не да вземете решението вместо мен,а просто да ми помогнете да взема правилното решение. " хахахах... :D като цяло най - правилното решение е да си седнеш на дупето и да помислиш с кого би се чувствала най - добре! :) Ако беше мъж, щях да ти препоръчам да мислиш, като мъж и да съпоставиш всички предимства и недостатъци у всеки един и не ти говоря само за характер и външност, ами и за неща от сорта на т'ва кой къде живее и т.н., но тъй като си момиче ще се изкажа с баналното "следвай сърцето си", което макар наистина да е изтъркано има солидна доза истинност. Ти сама знаеш, че замислиш ли се за това "КОЙ да избера от 3-мата" винаги се сещаш първо за един и след това почват да те разколебават другите 2ма нали :)

П.С. тва бтв ти го казва 17 годишен, така че си прави сметка и ти, до колко може да ти е полезно т'ва дето ти казах.. :) има и по опитни от мен така че изчакай.. :D

Azoria
03-28-2015, 22:10
Nezavisima91, имам чувството,че ни тролиш, но ако не е така - послушай сърцето си. При вземането на такова решение най-перспективния избор не винаги е най-добрия.

RapExotic
03-30-2015, 05:06
Ако имаше някакви чувства към някой от тримата нямаше да се чудиш кого да избереш. Щеше да знаеш. За това най-добре остани за известно време сама със себе си и нещата ще се наредят от само себе си.