PDA

View Full Version : Дали е вярно?



dimexlove
03-29-2015, 09:15
Здравейте. Знам че ще има коментари от типа на "Защо просто не спреш да се занимаваш?" или пък "Зз от къде да знам. Да не съм ти гугъл?" и тем подобни. Та ето и проблема. Снощи един приятел (даже не точно приятел) ми писа че се е напил. След още няколко минути разговор ми каза че ме харесва. Но се оказа само базик от приятелите му. Той ми обясни, че наистина ме харесва но не е искал да разбера така. След това ми каза че ако не му кажа отговора си до понеделник ще се отрови. Само дето аз не му вярвам все още. Не знам дали не са били пак онези негови "приятели". Объркана съм и не знам дали това което казва е било от алкохола или просто ми казва истината. На кое да вярвам????????? (да кажа че аз съм на 12 а той на 13)

102
03-29-2015, 09:35
зз от къде да знам

heartshapedbox
03-29-2015, 09:52
Да не сме ти Гугъл? :lol:

Не, сериозно, 13 годишно хлапе едва ли ще тръгне да се трови, търси внимание по грешен начин просто.

dimexlove
03-29-2015, 10:15
Да не сме ти Гугъл? :lol:

Не, сериозно, 13 годишно хлапе едва ли ще тръгне да се трови, търси внимание по грешен начин просто.

И аз се напивам понякога...

heartshapedbox
03-29-2015, 10:31
^Което не говори никак добре за теб.
Не се вкарвай в излишни филми, живей си детството. Ще имаш време за напиванки и гаджета цял живот, а това време няма да се върне, на 12 си.
И осъзнавам, че звуча като 'третата възраст', дам, но и аз много исках бързо да порасна едно време, а сега виждам, че е било излишно. :)

hey.mistery
03-29-2015, 12:22
На 12 да се напиваш? Ще пораснеш и ще разбереш, че можеш да се забавляваш и без алкохол. Да пиеш и то да се напиваш на тази възраст определено не е хубаво, за по-големите не е, пък за твоята възраст да не говорим!
Не смятам, че ще се отвори, даже съм убедена. Както heartshapedbox каза - иска внимание, просто си го търси по грешния начин.
За какво са ти гаджета и алкохол на тази възраст? За какво са ти драмите и проблемите от ранна възраст? Забавлявай се с приятелките си, без алкохол, радвай се на годините си, има време за всичко, нищо няма да ти избяга. :)

HollyGolightly
03-29-2015, 13:23
Намери на майка му или на баща му фейса и им кажи

gl0ri_bonewa
03-29-2015, 14:26
Според мен това е търсене на внимание...пък и трябва бая смелост,за да се отровиш..а и на 13 години.....

darkneesssss
03-29-2015, 16:32
Момчето търси внимание или по-скоро ти признава ,че те харесва това за приятелите е простотия от него за да се измъкне от срамната ситуация реално още е малък и неопитен за да излее чувствата си пред теб затова казва ,че е пил може и да е пил да му се размъти малко главата т.де да добие смелост и ти звъни за да си излее душата . Така от цялата простотия ,която ти писах извода е ,че той те харесва ако ти го харесваш му го кажи и е готова работа след 5 дни ще пишеш в форума как да се целувам или нещо подобно , ако случайно ти не го харесваш просто го friendzone -ни ( т.де кажи му ,че ще бъдете просто приятели и това е до тук ) .


Малко off topic пък може и по темата да е :Д - Напомня ми на един мой стар приятел като се напие звъни на "бъдещите" и започва да им пее :Д .

dimexlove
03-29-2015, 19:17
Напомня ми на един мой стар приятел като се напие звъни на "бъдещите" и започва да им пее :Д .

пхах яко, де да можеше и на мене така

Indistinct
04-08-2015, 18:07
Поискай да се срещнете, за да изясните ситуацията.

draid
04-08-2015, 19:35
На 12 се напиват ? Абе вие родители нямате ли или просто са олигофрени ?

Иначе не виждам да е казал, че отговора ти трябва да е положителен.

dimexlove
04-09-2015, 15:29
На 12 се напиват ? Абе вие родители нямате ли или просто са олигофрени ?

Иначе не виждам да е казал, че отговора ти трябва да е положителен.

ама аз пия с наще...

Indistinct
04-09-2015, 16:24
ама аз пия с наще...

То и аз пия с нашите, но не се напивам. Кой би искал да се напие с родителите си...на 12...

draid
04-09-2015, 20:44
ама аз пия с наще...

Значи е второто.