PDA

View Full Version : Винаги разочарованата оставам аз...



xNarcisseNoir
03-29-2015, 10:54
Реших, че е време да споделя и моята история. Може би е заради възрастта. Знам, че има още какво да видя от живота, но засега ми е пълен провал. Не се чувствам добре, песен може да ме разплаче.. Предполагам е от пубертета. Та нека започна. Лятото харесвах едно момче. Не го бях опознала добре, но седмица след запознанството ни започнаха да пърхат пеперуди из стомаха ми. Тогава, изглежда, че той не чувстваше нищо и се отдръпна от мен. Страдах, защото бяхме станали доста близки и това негово рязко отдръпване ми се стори ужасяващо, но го приех и продължих напред. Запознах се с едно момче на неговата възраст. Това момче беше обвързано за една моя позната, но му бяха сложили етикет - "плейбойчето на града". Явно беше наистина такъв, понеже докато имаше сериозна (до колкото можеше да се сметне за такава) връзка, се буташе на мен. Може би аз не съм била единствената. Бях много наранена от предишния и се поддадох. Не знам до колко го забравих. Първата любов не се забравя толкова лесно, но го загърбих, поне за момент. "Плейбойчето" не остана дълго, момчетата които се занимават с много са така.. Появяват се, омайват те и те си тръгвах. Бях свикнала и го очаквах, а и не си бях паднала толкова много, както по предишното момче. След това отново се появи той (момчето, което харесвах през лятото). Oтново ми даде надежда, този път беше истинско (поне аз така мислех). Всичко минаваше добре. Излизахме, срещахме се всеки ден, прегръдки, целувки, държахме се за ръце... Докато не разбрах, че харесва друга. Така бил казал.. Защо изобщо ме залъгва, а в същото време говори, за друга. Все още сме така. Държи ме са ръце, дразни ме, гушка ме, пишем си какво ли не, но най - накрая разбирам, че за него имало друга. Защо всички са еднакви? Не знам какво да правя и как да постъпя.. Да го оставя ли.. или.. :(

heartshapedbox
03-29-2015, 11:37
Защо не поговориш с него?
Може би е по-трудно, но е най-добре да го изясните двамата.
Не всички са еднакви, не гледай негативно. Има и прекрасни хора :)

hey.mistery
03-29-2015, 12:13
Това, че всички са еднакви просто си го избий от главата, не гледай по този начин на нещата.
От това, което написа лично според мен си леко наивна и доста податлива, поработи над това, не бързай са се влюбваш, задници - много.
Опредлено е най-добре да поговориш с него и да изясните нещата и за напред просто си имай едно наум. :)

Lychezar
03-29-2015, 12:41
От това, което си написала, изглежда, че си комерсиална - "поддадох се на плейбойчето" (което явно търси секс за една нощ). Всеки прави грешки, но да си с човек, който има връзка, нали знаеш какво е? Колкото до момчето, което обичаш, толкова ли не можахте да се разберете в началото - да го питаш "така и така, какво очакваш от взаимоотношенията ни?" По всичко изглежда, че само те е използвал, докато си намери друга. Ако държиш на себе си, след като поддържаш връзка с някого, ще чакаш месеци, докато го опознаеш и чак тогава да му пуснеш.

Много неща зависят от средата - средата определя как ще се развиеш като личност. Ако се опиташ да е промениш, може би няма да ти се струват толкова еднакви момчетата.

Azoria
03-29-2015, 16:46
Как разбра,че харесва друга?

xNarcisseNoir
04-02-2015, 08:10
Казал е на моя приятелка, след което тя каза на мен.

tonybadams
04-04-2015, 18:17
Нещата не са никак прости.Всеки случай е индивидуиален ,но винаги има карма, психология ,мотивация и характер.мога да ти поянся много неща на лични.Обаче в твоя случай се налага да оформиш ценностната си сиетема и да преразгледаш живота си .Защото ти вече си с действията си си направила опредлена карма т.е следствия

NomNomNom
04-04-2015, 18:18
Всеки случай е индивидуиален ,но винаги има карма, психология ,мотивация и характер.
:lol:

хайде, няма да се закачам с детето-индиго, да не ти смънка вибрацията случайно :D