PDA

View Full Version : Любов от разстояние



B!ueSn0w
03-29-2015, 21:51
Здравейте, аз съм момче на 16 години и се занимавам основно с писане на код под objective-c и php. Преди една седмица се мой приятел ми показа едно красиво момиче в фейса. След като я поопознах, знаех че тя е момичето което съм търсил красиво и интелигентно. С една малка подробност, тя е на 230 км от мен и много иска да се запознаем лично. Решил съм отида на стоп, но никога не съм пътувал толкова далече на стоп. Ако можете да ми дадете някой съвет какво да направя, ще съм ви много благодарен!

heartshapedbox
03-29-2015, 21:54
От къде до къде ще пътуваш?
Пътувам доста на стоп, какво по-точно те интересува? Ще се радвам, ако мога да съм полезна. Подкрепям идеята да се видите на живо, сладко е, че разстоянието не те спира :)

Azoria
03-30-2015, 11:40
Аз като момиче, живеело доста години с баща си, съм малко резервирана към качването при непознати. :Д Не е като да не съм пътувала, но на кратки разстояния и все когато има и други хора, дори и те да са непознати, качили се с мен. Пък да не говорим на какви нелепи шофьори може да попаднеш, най-добре да си хванеш влака/рейса. :Д
Иначе, да, много е сладка идеята. Щом има привличане - виж какво може да се получи. От друга страна на тези години, започването на връзка от разстояние си е мъчение, защото е хубаво да знаеш,че има шансове скоро да се съберете, но вие си знаете. : )

AnarchyBoy
03-30-2015, 12:17
Сладко и по детски наивно. Обърни внимание на следните фактори обаче.
Ще имате ли шанс да се виждате често (веднъж седмично или поне веднъж месечно), имате ли изглед да се съберете след време в един град? Плановете ви за бъдеще съвпадат ли поне малко (гледате ли в една посока) //Познавате се прекалено от скоро за да знаеш, но все пак..
Ако не можеш да отговориш на горните въпроси позитивно от сега ти казвам, цялата връзка ще е свързана с много болка..
А за пътуване на стоп 200-300 километра ако имаш късмет се минават за няколко часа.. Момче си, така че приемам, че можеш да се пазиш.. Давай смело, интересно ми е що не дадеш 10 лева за влак или автобус? Да ти е сигурно, пък и ще си си отпочинал като се видите.
Бе млади сте, 'бичаЙти се. ;)

gl0ri_bonewa
03-30-2015, 13:52
За идеята за стоп..по-добре не бъди сам(лично мнение).Много яко че искаш да отидеш толкова далеч,за да се видите,но съм съгласна че ако започнете връзка ще е болезнена....но може да се породи нещо много хубаво от това..Успех! :)

RapExotic
03-30-2015, 16:37
Ти хубаво ще идеш, ама мислил ли си с какво ще се върнеш? Защото пътуване на стоп 460км. + среща с момиче не става в рамките на един ден. Най-добре пътувай с обществен транспорт. Там поне има ясно фиксирани часове и няма опасност да замръкнеш в чужд град. От къде до къде ще пътуваш?