PDA

View Full Version : Защо на мен?



dimexlove
03-29-2015, 22:29
Хей, преди ден, два бях пуснала една тема за един от нашия клас, пиян ми казал че ме харесва... Та за онова ... оказа се само подигравка. И то не е бил той е човека от сервиза... Та въпроса ми е защо все с мен се случва това? Имам предвид някой се базика че ме харесва след минимум 4 часа ми казва че е било базик. Проблема е че 90% от случаите е човек когото харесвам. И не знам как да избегна такива неща. Моля ви дайте съвет как да ги спра. И ако начина е спри да си харесваш момчета... ами по-добре си замълчете. Така ще разбера. Дайте ми решение МОЛЯЯЯЯЯЯ?!?!?!?!?!?!

Azoria
03-30-2015, 11:31
Може би си отчаяна, а по-лошото, че сигурно ти личи. И на тези години не очаквай зрели постъпки от момчетата (а и от момичетата :Д).

RapExotic
03-30-2015, 17:13
Излез от този фейсбук.. На живо нещата са много по-реалистични.

Necrologist
04-07-2015, 17:48
Та въпроса ми е защо все с мен се случва това?
Спри да си задаваш този въпрос и поработи над това следващият път, когато това ти се случи, да не е подигравка или на шега.

solringen
04-07-2015, 19:07
Щото си падате по мърши за тва.

dimexlove
04-07-2015, 21:12
сякаш не си си падал по някоя мърша

dimexlove
04-07-2015, 21:14
Може би си отчаяна, а по-лошото, че сигурно ти личи. И на тези години не очаквай зрели постъпки от момчетата (а и от момичетата :Д).

Вероятно ми личи. Въпреки че почти не ме виждат... А за зрелите постъпки... от някои никога не се очакват