PDA

View Full Version : Докога ще чакам



Lv4e
03-30-2015, 21:43
Здравейте!

Майка ми вече преди година каза, че много иска да си имаме папагал. Аз много се зарадвах, защото съм любителка на животните. През цялото време ми говореше какви папагалчета е видяла, какви видеоклипове е гледала. Преди няколко месеца се преместихме в друг град. И сега когато питам кога ще си купим папагал тя отговаря "Ами ние постоянно пътуваме, сега не можем." или "Сега не мога да отделя време/пари за папагал". Наистина пътуваме много, но аз би съм останала за да се грижа за домашния си любимец. Според вас изобщо скоро ще си купим ли папагал? Не разбирам какво чака още.

Благодаря за отделеното време.

heartshapedbox
03-30-2015, 21:59
Спести си пари за папагал и след това поговори с нея, ще покажеш, че си отговорна и си готова да направиш нещо по въпроса. Сигурно мисли, че ще му се радваш седмица-две и ще ти писне, а на нея не и се разправя и с папагал, едва ли си няма и други неща.

SHPAIdURmeN
03-30-2015, 22:03
Спести си пари за папагал и след това поговори с нея, ще покажеш, че си отговорна и си готова да направиш нещо по въпроса. Сигурно мисли, че ще му се радваш седмица-две и ще ти писне, а на нея не и се разправя и с папагал, едва ли си няма и други неща.
+

А какъв папагал искаш ?

Lv4e
03-30-2015, 22:04
Имам си пари за папагал + клетка..
Тя много добре ме познава. Не съм човек, който да се радва седмица-две за нещо, което много искам. Имала съм и много домашни любимци и за всеки един от тях съм се грижела. Майка ми ме познава. Просто искам да си откъсна главата. Казва ми че ще си купим и хоп изведнъж сега не може. Заради тази женица ще изкукам о.о

Lv4e
03-30-2015, 22:06
Ами избрах си папагал Монах(около 80-150лв.), но не знам къде продават, ако не си намеря ще си купя Корела(40лв продават ги навсякъде).

MonnyMonsterr
03-30-2015, 22:59
Родителите понякога увъртат... казват нещо и после се отмятат.

Lv4e
03-30-2015, 23:27
Родителите понякога увъртат... казват нещо и после се отмятат.


Май май.. :/

SHPAIdURmeN
03-30-2015, 23:54
Родителите понякога увъртат... казват нещо и после се отмятат.
Toгава е нужен лек натиск и ще поддадат.

Все пак обърни повечко внимание на съветите на heartshapedbox . Родителите ти, може и да те познават, но е хубаво от време на време да им напомняш, че те познават.

Lv4e
03-30-2015, 23:57
Родителите ти, може и да те познават, но е хубаво от време на време да им напомняш, че те познават.

Прав си. о.о

TheDeath
03-31-2015, 05:54
На мен ми е интересно изречението, че си имала домашни любимци и си се грижила за тях... Какво се случи, че вече ги нямаш? Какви бяха?

Ivaaaaa
04-02-2015, 16:02
Според вас изобщо скоро ще си купим ли папагал?

ей са ш хвърля боб

tireheb
04-02-2015, 17:08
къде да избягам
дупка копам
в земята и лягам