PDA

View Full Version : Ujassen zachervqvane nad gornata ustna .Pomosht!!!



Anastasiq5910
03-31-2015, 04:15
Izvinete che pisha taka,no nqmam kirilica na telefona si.Taka neka zapochna po temata.Vchera vecherta si mahnah mustachkite nad gornata ustna s nqkolko depilirashti lentichki.Izpolzvah nqkolko ,zashtoto mnogo me drazni ako ostane nqkakvo samostoqtelno kosamche.Sled kato napravih tova si mahnah ostanalata kola masks s karpichkata I si namazah krem Zdrave ,kakto obiknoveno.No chuvstah kojata so razdraznena.I Sega na sutrinta kakvo da vidq .Kojata mi e dosta chervena ,sqkash na petna .Moje li nqkoi da mi preporacha nqkakvo kremche .
Zabravih da spomena che lentichkite ,koito izpolzvah se vodeha za chuvstvitelna koja na Veet
Mnogo vi molq za otgovor i blagodarq predvaritelno

heartshapedbox
03-31-2015, 06:09
Пробвай пак да мажеш с крем Здраве.
И на мен от лентичките (а съм забелязала, че от Вийт най-вече) ми става така, кофти работа. ;/

girl91
03-31-2015, 09:59
Цялата работа с лентичките над горната устна ми се струва кофти. Не съм пробвала, а и не мисля да пробвам с ленти точно на това място. Използвам това и съм много доволна. Струва около долар в Ибей с безплатна доставка. Иначе може пак да намажеш с крем Здраве (макар че аз май не съм усетила успокояващото му действие до сега).
http://litbimg.rightinthebox.com/images/176x228/201502/fjsv1423125187725.jpg

Anastasiq5910
03-31-2015, 13:52
Благодаря ви:D .А за колко време горе- долу ще се махне ?? :(

MonnyMonsterr
03-31-2015, 22:22
Аз лично нямам нужда да махам нищо там, но когато имам раздразнения на други чувствителни места след подобна козметична процедура използвам Гентамицин Крем. Също е вариант Витамерфен. И двете стават за раздразнена или наранена кожа.

strawberry88
04-01-2015, 09:24
О, да! Гентамицина прави чудеса! И не е скъп въобще. :-)