PDA

View Full Version : Харесвам го но не знам дали да му кажа



debora_4500
04-02-2015, 17:44
Здравейте!! Аз съм момиче на 15 и от доста време харесвам едно момче.С него сме добри приятели и ме е страх,че ако му кажа ще си развалим приятелството.. :( Другият проблем е,че е голям (18 год.) Харесвам го защото е наистина много мил,внимателен и ако разбере че ми има нещо винаги ми е помагал. Има и случаи,когато с компанията сме излезли навън и ми е студено той да ми дава якето си. Интересува се от това как е минал денят ми.Винаги когато го видя се появява една голяма усмивка на лицето ми а понякога искам да го прегърна но незнам как ще реагира и се въздържам...Моля ви помогнете ми...как да разбера дали ме харесва :((

tonybadams
04-04-2015, 18:37
Не е толкова важно дали те харесва или не.Просто той е момчето ,което по някакъв начин пробужда сърцето ти.Но истинската любов се пробужда между 21 и 28 г,През 14до 21 г се събуждат страстите.
За теб е много важно да се научиш да се обичаш ,да се опознаеш,да изградиш ценностната си ситема.Да събудиш женската си интуиция.Интуативно може много да рабереш дали даден човек те харесва.нО В ДОБРЕ ДА СЕ НАУЧИШ ДА ВЯРВАШ НА СЕБЕ СИ И НА СОБСТВЕНИТЕ СИ УСЕЩАНИЯ. аКО СЕ ПОГРИЖИШ ЗА СЕБЕ СИ :) ,СЛЕД ТОВА ЩЕ ТИ Е МНОГО ПО-ЛЕСНО ДА РАБИРАШ МОМЧЕТАТА И КАК ДА ИМ ВЛИЯЕЕШ.

Indistinct
04-07-2015, 16:49
Не е толкова важно дали те харесва или не.Просто той е момчето ,което по някакъв начин пробужда сърцето ти.Но истинската любов се пробужда между 21 и 28 г,През 14до 21 г се събуждат страстите.
За теб е много важно да се научиш да се обичаш ,да се опознаеш,да изградиш ценностната си ситема.Да събудиш женската си интуиция.Интуативно може много да рабереш дали даден човек те харесва.нО В ДОБРЕ ДА СЕ НАУЧИШ ДА ВЯРВАШ НА СЕБЕ СИ И НА СОБСТВЕНИТЕ СИ УСЕЩАНИЯ. аКО СЕ ПОГРИЖИШ ЗА СЕБЕ СИ :) ,СЛЕД ТОВА ЩЕ ТИ Е МНОГО ПО-ЛЕСНО ДА РАБИРАШ МОМЧЕТАТА И КАК ДА ИМ ВЛИЯЕЕШ.


+1 Браво за смисления коментар

А иначе си дай време. Ако забележиш, че той прави намеци, че те харесва, и ти си сигурна в чувствата си,можеш и ти да му отвърнеш със същото.