PDA

View Full Version : Не мога да реша



melsun
04-02-2015, 19:21
Здравейте, влюбена съм в едно момче от 2 години с него имаме 4 години разлика. Обсебена съм от него, но той не ми обръща внимание. Понякога ми е правил някакъв жест като намигане и др., но само това. От едно известно време се появи и друго момче. То ме харесва и това си личи и аз имам чувства към него, но не толкова силни колкото към първия. С него се виждаме и си пишем СМС, говорим си по телефона, но ме притеснява факта, че е турчин. Моята приятелка е ходила с турчин и хората я обсъждаха постоянно, казваха и , че била луда и тя се чувстваше много гадно!!! Знам също, че и баща ми и брат ми няма да са съгласни с това и се страхувам от реакцията им... Помогнете ми какво да правя да си остана с мечтата за първия или да рискувам да съм с втория и да загубя някои от приятелите ми и някои от семейството ми..? ПС: на 15 съм и с втория имам 5 години разлика...!

FemaleEyes
04-02-2015, 19:24
Гласувам за 2-рия !

TheDeath
04-03-2015, 07:10
На 15 си, едва ли някой от тези двамата е любовта на живота ти, струва ли си да си развалиш отношенията с родители и семейство, само защото ти е скучно да си сама? Още повече, че самата ти на знаеш какво искаш? На твое място бих се отказала и от двамата, няма смисъл да си усложняваш живота, нали? Ще се появи някой по-подходящ за къде си се разбързала?

RapExotic
04-03-2015, 15:39
Няма значение дали ще избереш момчето от мюсюлмански произход (бас държа, че не е турчин), или другото момче. Важното е да е този, който се държи по-добре с теб, с когото си подхождаш повече и виждаш, че е добронамерен.

nikolai_777
04-04-2015, 16:38
Ее кво толкова,скоро ще си народите малки резаняци и толкова :)