PDA

View Full Version : Нещо ново :)



dreim
04-03-2015, 06:19
Здравейте приятели,искам да ви споделя моята история.Имам приятелка и сме заедно от доста време(2-години и 2-мееца).През това време съм и правил доста изненади и рози по земята,свещи,вечери,плюшен мечета,герданчета от какво ли не,името съм и писал със спрей по стени,но напоследък не ми идват нови идеи.Тя ме попита дали не съм изстинал,а аз не съм.Исках да ви попитам,можете ли да споделите нещо готино,което някой е правил за вас и ви е харесало много,дори да е нещо малко, незначително, просто да ви е накарало да се чуствате единствени и обичани.Знам че най-важното е аз и тя да сме заедно,но просто ако си спомняте нещо готино ще се радвам да го споделите.Благодаря ви ^^

TheDeath
04-03-2015, 07:07
Ъъъъ? Ко?

Azoria
04-03-2015, 10:14
:lol:

skate
04-03-2015, 10:16
Еми супер ко? :D

sl1nceetoo
04-03-2015, 10:21
Като натиснете на отг. с цитат му излиза цялата писанка. Има някакъв бъг сигурно.

Иначе не мога да помогна по темата :д

AnarchyBoy
04-03-2015, 10:36
Ти си я познаваш ти трябва да си измислиш нещо, как ние може да ти помогнем като ти споделим наши идеи или преживявания..?
Пък и не мисля, че след 2 години трябва да ти е проблем това.. Би трябвало да я познаваш перфектно и да правиш това, което й харесва.
Спонтанен пикник, секс, тренировка, мързелуване, уатевър.
Какви неща обича да й подаряваш или да й поднасяш.. Да й сготвиш.. Лел варианти много просто се развихри.. ;)

102
04-03-2015, 10:49
дано да ти набият шамарите некъде задето драскаш по стени