PDA

View Full Version : Изневяра..........



gre6ka
04-04-2015, 01:22
3 години щастлива любов. Аз на 20 тя на 18 .. 3 години щастие , хубави мигове и любов .. както при всички останали двойки. Леки караници отвреме навреме и инат , заяжданки но нищо особено. Секс идеален в нормалните граници без да прекаляваме. Всичко започна преди 5 месеца когато ме натегна голяма ревност. Усещах се нещо не е наред , държанието й към мен се промени , всяко каране прерастваще в луд скандал. Секс от време на време.. Ревнувах ужасно , знаех че има нещо но винаги съм се стремял да вярвам че съм заблуден и не е вярно.. Вчера разбрах. Имала е връзка с друг от 2 месеца. Излизали са насам натам докато съм бил на работа... звънели са си и са водили чатове който са били трити постоянно.. Преди 2 седмици си е легнала с него. Спали са 4 пъти заедно. Онзи ден едва шесто чувство в мен подсказа да отида до тях понеже се усъмних.. и видях че я няма. Разбрах и болката е ужасна. Боли ме и в момента. Месеци наред си мислех че не съм добре , че грешката е в мен... така ми ги представяше нещата че да се чувствам винаги виновен , и че все си вманиачавам глупости.. Е призна си всичко.....
От три дни не спира да ме търси , не спира да пише смс-и и да звъни. Обяснява на всички че съжелява , че това е грешка която никога няма да повтори.. обяснява че исак да е с мен и винаги е искала. На въпроса защо го направи отговорите са Незнам , Тъпа съм , Липса на внимание.. ( което не е така ). Свалях звезди за нея , давах всичко от себе си , не съм спирал и за минути да си мисля за нея.. имам перфектно семейство което я обикна като своя дъщеря. Всеки ден беше в къщи а аз там - на годината веднъж. Преди няколко часа се събрахме... виждам че съжалява и че ме обича все още, дните без нея минаваха бавно и тъжно. Исках да върна времето назад и да я спра от това което прави и може би щеше да продължава да го прави ако не бях разбрал.. Всички ме мислят за луд и казваха да не се връщам при нея защото ще го направи пак..... и пак.... и пак.....
Като цяло историята е доста дълга но това е накратко. Сгреших ли ? Сбърках ли ? Луд ли съм ?
Налудничево звучи но си я обичам адски много. Вярвам че е било грешка , вярвам на думите и ! Вярвам че няма да се повтори и да го направи.. но всеки път сега щом я погледна се замислям какво са правили и как.. докато аз спя с нея някой друг е спал , докато я целувам и някой друг го е правил.. не искам раздяла , искам просто да бъда щастлив. НЕ съм материалист , и не ме вълнуват парите. Никога не съм се държал лошо с нея ... но този път прекали. Не вярвах че моето момиченце ще го направи... Моля ви дайте ми съвет или утеха искам да опитам още веднъж , искам да повярвам че няма да се повтори... благодаря ви !

FriskyQT
04-04-2015, 07:48
Съвет мога да ти дам, няма да ти хареса, зарежи я. Освен ако не можеш да пренебрегнеш себе си заради нея. Бившата ми ми изневери по доста по-кофти начин... Само за 1 нощ, с най-якото момче от еди къде си, лъга ме няколко седмици и бавно бавно ми казваше истината за да не я оставя, а аз глупака слушах и вярвах колко съжалява, как била пила и т.н... Т'ва са глупости, щом й е хрумнало, че може да си позволи да ти изневери значи е преценила че може да приеме последствията. Прав си, че ако не беше разбрал щеше да го повтори и потрети. Късай и да не ти пука, по-добър съвет няма да чуеш, прошка за изневярата няма, не може да счупиш 1 ваза и като я залепиш да бъде същата, истината е че никога не може да стане същата, нито по добра.

anonymous708973
04-04-2015, 07:56
ти от 5 месеца ревнуваш като побъркан, тя е сгафила едва преди 2... Храна за размисъл.

FriskyQT
04-04-2015, 08:16
ти от 5 месеца ревнуваш като побъркан, тя е сгафила едва преди 2... Храна за размисъл.


Не, че нещо ама тя тая връзка от 2 месеца ей така се е появила от първия ден, в който са се запознали ли.. Всички знаете какво е "тръпката". Тръпката да излизаш с някой, с който не трябва и как ти допада това. Тя не е почнала току така да се държи пренебрежително с него.
Сори брат ама дори да е така както пантерата казва, което лично мен не ми се вярва(жените са странна порода и нищо не може да ме учуди, но все пак...), според мен гаджето ако те ревнува не е най-удачното нещо да спиш с друг, камо ли да " почваш връзка" с него.

RosaCalvaria
04-04-2015, 08:22
не може да счупиш 1 ваза и като я залепиш да бъде същата, истината е че никога не може да стане същата, нито по добра.

+ 1

И все пак прости ѝ. Прости ѝ колкото и да е трудно, но (според мен) не ѝ давай втори шанс.
По принцип не съм крайна в преценките си и не се ръководя по израза "Once a cheater, always a cheater", за да отсичам наведнъж всичко, но да... Ако се върнеш при нея, няма да подобриш нищо. Напротив. Уж заедно ще се стремите всичко да е наред и всичко да е както преди, но в съзнанието ти винаги ще изскачат онези евентуални моменти, които тя е имала с него и колкото и да се опитваш, няма да можеш да ги преглътваш. Дори най-малките и глупави караници ще прерастват в големи скандали и по този начин ще се изтощавате взаимно, а това изтощение няма да доведе до нищо хубаво...
Пък и нали знаеш, че всеки осъзнава онова, което е имал едва когато го загуби :)
Тук обаче идва и моментът, в който трябва да потърсиш и собствената си вина. На принципа съм, че в една връзка никога не е само единият виновен, затова няма да е лошо да се вгледаш и в теб и твоето държание през последните месеци. Неоснованата ревност е адски задушаваща и отблъскваща...

per-dead
04-04-2015, 11:33
"Once a cheater, always a cheater"

И с останалото от мнението и съм съгласна, ама т'ва е жестоката истина. Един път стане ли нещо, ще стане и втори. Три години са си доста време. Има хора, на които не им писва и не им омръзва партньора им, но при повечето се губи тръпката, става им сиво, като рутина и търсят нещо ново да си разнообразят живота. Това е причината. Запозната съм с подобна история като твоята, пак момичето изневерява. Този, с който е изневерила и казва да си избере единия от двамата, щото не го кефи така и тя му казала "мии, с него се познаваме от 2 години, аз само исках да си разнообразя ей тъй" и това е. Ти сам си прецени дали можеш да и вярваш отново.

DarkTemplar
04-04-2015, 11:43
И според мен трябва да се разделиш с нея. Предала те е, лъгала те е, а сега ти замазва очите с някви манипулативни емоционални оправдания. Ако останете заедно, тепърва ще се карате, (само)обвинявате и въобще ще се измъчвате взаимно. Ясно, че много сте свикнали един с друг, има силна привързаност помежду ви и ще си липсвате, но раздялата е най-правилният ход, ако искаш да си запазиш самоуважението и психиката.

И един съвет от мен - не прави твърде много за жените в живота си, в повечето случаи не го заслужават, нито оценяват.

per-dead
04-04-2015, 11:49
И един съвет от мен - не прави твърде много за жените в живота си, в повечето случаи не го заслужават, нито оценяват.

.

NomNomNom
04-04-2015, 12:04
В изневярата са виновни всичи участници, включително и ти. Че е виновна, виновна е, ама помисли и ти какво й е липсвало, и не допускай повече тази грешка.
Велоятно има хора, са по-склонни да изневеряват, но ема и хора, при които е по-вероятно да им изневерят.

anonymous908491
04-04-2015, 12:28
Може да не харесва, че си неграмотен, някои женки държат на това, не знам защо.
Може да не харесва, че се държиш като путка, защото само путка би дошла да реве, че са и били шута/изневерили/
Може да не иска да излиза с някой притежаващ шесто чувство, защото подобни хора почти виниги свършват в заведения с меки и бели стени.

granger
04-04-2015, 17:35
Ще страдаш , щото гаджето ти явно я сърби катерицата. Бягай по-далече докато е време, шото не си заслужава.

Azoria
04-04-2015, 17:40
щом й е хрумнало, че може да си позволи да ти изневери значи е преценила че може да приеме последствията

Да, минало й е през главата нещо такова. Което значи, че в някакъв момент това да си представи да не е вече с теб не е било най-големия й проблем, което пък трябва да те накара да се замислиш защо е било така. Не се изкарвай светата вода във връзката ви.
Но това за мен не е оправдание и аз лично не вярвам,че бих могла да преглътна изневярата и да си продължа връзката. Твърде много би ме наранило, а някой, който ме е наранил до такава степен, дори да продължа да го обичам - ще е по-малко от преди. Ако при теб не е така или това не би ти било проблем и искаш да си с нея - опитай. Но както ти го казаха и по-нагоре - скандалите тепърва ще почват, а ти няма да й имаш никакво доверие от сега нататък, независимо колко си повтаряш в момента,че й вярваш на думите.

granger
04-04-2015, 17:44
Я па си мислА, че по време на изневяра единственото нещо, дето ти минава през някъде , не е мисъл...

Azoria
04-04-2015, 17:49
Съмнявам се. Да е една целувка, да не го мислиш. Но за да се стигне до секс, замисли се колко време е имала, през което да се сети,че има приятел. А ако не се е сетила, това е дори по-голям проблем. А в този случай тя се е виждала и с двамата и както и да го гледаш си е била наясно с действията.

granger
04-04-2015, 17:51
Да,ама не и е пукало. Смисъл. Ако толкова много и дремеше на тъпата путка, едва ли щеше да си легне с друг, ама да лъже и маже пред гаджето си. Факта,че е имала време да мисли, само показва, че не заслужава и прошка, за 2ри шанс да не говорим. Е заради такива жени, всички ни слагат под общ знаменател. Мерси. Аз си мисля с главата , не с междукрачието.

Azoria
04-04-2015, 17:53
Да, споделям мнението ти, макар с не толкова цветущи думи. ;D

granger
04-04-2015, 18:02
Бих била по-цензурирана,ама нещо...взе да не ми пука. :lol:

NomNomNom
04-04-2015, 18:05
Може да не иска да излиза с някой притежаващ шесто чувство, защото подобни хора почти виниги свършват в заведения с меки и бели стени.
:lol:

anonymous908491
04-04-2015, 18:21
Да е една целувка, да не го мислиш. Но за да се стигне до секс, замисли се колко време е имала, през което да се сети,че има приятел.

Има емоционална и физическа изневяра, физическата може да се преодолее, емоционалната води само до едно.

Azoria
04-04-2015, 18:26
За мен физическа изневяра без наличието на емоционална такава - няма. Освен,ако не си малоумен или грам не ти пука за връзката ти.

Fisherman
04-04-2015, 18:30
ти от 5 месеца ревнуваш като побъркан, тя е сгафила едва преди 2... Храна за размисъл.

за какъв размисъл?

anonymous908491
04-04-2015, 18:31
За мен физическа изневяра без наличието на емоционална такава - няма. Освен,ако не си малоумен или грам не ти пука за връзката ти.


За теб може и да е така, но никой не длъжен да се съобразява с теб. Всяка връзка е компромис, който се прави от двамата, ти не си център на Вселената и е хубаво да го разбереш, преди да стане късно.

Fisherman
04-04-2015, 18:33
За мен физическа изневяра без наличието на емоционална такава - няма. Освен,ако не си малоумен или грам не ти пука за връзката ти.

търсиш си някакви извинения,вероятно защото и ти си изневерявала но не искаш да си го признаеш пред себе си

granger
04-04-2015, 18:34
Azoria, в доста случаи е второто. Мен лично не ми е ясно как се продължава напред след подобно нещо. Не знам как ще се довериш на някого, след като те е предал по долен начин. Ако ми каже добро утро ще гледам дали не бие градушка.

Azoria
04-04-2015, 18:41
За теб може и да е така, но никой не длъжен да се съобразява с теб. Всяка връзка е компромис, който се прави от двамата, ти не си център на Вселената и е хубаво да го разбереш, преди да стане късно.

Заяжданията ти поне може да са в рамките на това, за което говориш. Някъде да казах,че някой е длъжен да се съобразява с мен? За какъв компромис става дума тука, че не мога да ти проследя мисълта, ако изобщо има някакъв смисъл.


търсиш си някакви извинения,вероятно защото и ти си изневерявала но не искаш да си го признаеш пред себе си

:lol:

anonymous908491
04-04-2015, 18:44
Някъде да казах,че някой е длъжен да се съобразява с мен?



За мен физическа изневяра без наличието на емоционална такава - няма.

Tи в крайна сметка не казваш нищо, което да заслужава да се прочете.

Azoria
04-04-2015, 18:51
Аз пиша от мое собствено име, не правя генерални заключения за човечеството. Мисля,че това е идеята на форума, поправи ме ,ако греша.

anonymous908491
04-04-2015, 18:55
Уточнението, че пишеш от свое име не скрива, че всъщност според теб всички мислят така.

Azoria
04-04-2015, 18:59
Уточнението, че пишеш от свое име не скрива, че всъщност според теб всички мислят така.

:lol: Да не си и ти със шесто чувство?

Сигурна съм, че всички на този свят мислят като мен,да. Не знам как ме разкри.

anonymous908491
04-04-2015, 19:01
Шесто чувство е да вляза и да ти го кажа, но за съжаление ми се наложи да прочета постовете ти, за да стигна до това заключение.

Azoria
04-04-2015, 19:10
Прави си каквито заключения искаш. Нямам намерение да се оправдавам за нещо, което само по себе си е абсурдно. А факта,че си ги позволяваш тези заключения за някого, за когото нищо не знаеш, на базата на няколко прочетени коментара, говори доста за шестото ти чувство. Или за глупостта ти.

anonymous908491
04-04-2015, 19:14
А факта,че си ги позволяваш тези заключения за някого, за когото нищо не знаеш, на базата на няколко прочетени коментара, говори доста за шестото ти чувство. Или за глупостта ти.

Значи съм глупав, но да помислим над нещо друго.
Аз си правя изводи за някой от написаните от него коментари с елементи на разсъждания, а ти правиш същото за някой само на базата на написаното за него от трети човек.
Ако приемем, че аз съм глупав, какво определние ти приляга на таб ?

Azoria
04-04-2015, 19:32
Аз поне се опитвам да вникна в дадения проблем и да дам някакъв съвет, представяйки си, че на мен ми се налага да взимам някакво подобно решение. Т.е. предавам моята гледна точка над такава ситуация, пък автора да си направи сам изводите след като прочете няколко различни такива. (О,не, това е невъзможно, забравих.) Не просто да си търся с кого и за какво да се заяда в тийн форум, което намирам за много тъжно. Глупава съм,да. Фактът,че седя да ти отговарям ми го потвърждава.

anonymous908491
04-04-2015, 19:43
Твоята гледна точка я слагаш върху друг и след това обясняваш как ти самата не би постъпила така.
Това да не е някво шизофренично състояние ?

Fisherman
04-04-2015, 20:02
нарича се курвенски манталитет 101

FriskyQT
04-05-2015, 17:54
Я па си мислА, че по време на изневяра единственото нещо, дето ти минава през някъде , не е мисъл...

Само аз ли си мисля, че дори тая изневяра да се беше случила на парти както с бившата ми, момичето има 2 мин почивка от целуване за да се сети, че си има гадже и евентуално да реши може ли или не може без гаджето си, щото извинявай ма след като са ти го наврели после да се сетиш, че обичаш приятеля си и секса с него повече те кефи... ддз :D туу уиърд

tori
04-05-2015, 18:42
И според мен трябва да се разделиш с нея. Предала те е, лъгала те е, а сега ти замазва очите с някви манипулативни емоционални оправдания. Ако останете заедно, тепърва ще се карате, (само)обвинявате и въобще ще се измъчвате взаимно. Ясно, че много сте свикнали един с друг, има силна привързаност помежду ви и ще си липсвате, но раздялата е най-правилният ход, ако искаш да си запазиш самоуважението и психиката.

И един съвет от мен - не прави твърде много за жените в живота си, в повечето случаи не го заслужават, нито оценяват.
Със всичко съм съгласна, само с последния ред - не напълно. Има жени, които заслужават и оценяват това, което правиш за тях. Въпроса е сам да ги разграничаваш (не само жените), а не да пълниш от пусто в празно веднъж и когато въпросната окъка (да не кажем направо осере) работата, да започнеш да мразиш жените покрай себе си и да не даваш никакъв шанс на никоя. Имам предвид - за кратките си 18 разбрах, че не трябва да подхождаш въобще преднамерено (дори не знам дали думата е особено подходяща, твърде ми се спи, за да мисля особено добре) спрямо хората, защото може да се изненадаш. Къде приятно, къде не точно, но все го има шанса.
Въпреки всичко, обаче, и аз не бих простила изневяра, да не се счита така, сякаш бих могла.


Я па си мислА, че по време на изневяра единственото нещо, дето ти минава през някъде , не е мисъл...
+1


Да,ама не и е пукало. Смисъл. Ако толкова много и дремеше на тъпата путка, едва ли щеше да си легне с друг, ама да лъже и маже пред гаджето си. Факта,че е имала време да мисли, само показва, че не заслужава и прошка, за 2ри шанс да не говорим. Е заради такива жени, всички ни слагат под общ знаменател. Мерси. Аз си мисля с главата , не с междукрачието.
То тва е въпрос на себеуважение и е скъпо нещо, което не подхожда на еФтини коври.


Само аз ли си мисля, че дори тая изневяра да се беше случила на парти както с бившата ми, момичето има 2 мин почивка от целуване за да се сети, че си има гадже и евентуално да реши може ли или не може без гаджето си, щото извинявай ма след като са ти го наврели после да се сетиш, че обичаш приятеля си и секса с него повече те кефи... ддз :D туу уиърд
И като не вижда/разбира с кого се чука, щото е твърде пияна/друсана и вижда дракони, пак ли има две минути да размисли? Пък и нали знаеш, че алкохола отпуска и дава кураж, съответно пак не мислиш, както би мислил трезво? Партитата не са оправдание - да, НО и две минути не са достатъчно време, за да разсъдиш правилно, особено като си се правил компот, мармалад и Капитан Планета в едно.

HollyGolightly
04-05-2015, 19:01
Пиянството не може да бъде извинение. И като не може да се контролира, да не пие.

Bork0_
04-05-2015, 19:21
Просто я остави .. Та ти си правил всичко за нея , а тя така да се е гаврила с теб .. Такива неща като изневярата не заслужават втори шанс .. Махай се от нея!

102
04-05-2015, 19:53
веднъж лятото изневерих на бирата с вино

tori
04-05-2015, 20:03
веднъж лятото изневерих на бирата с вино
Че кво му е - лятото със изстудено бяло вино си е перфектно.

102
04-05-2015, 20:06
очевидно беше червено

tori
04-05-2015, 20:14
А, тогава значи - да. Чиста проба прелюбодейство си е.

granger
04-05-2015, 20:30
веднъж лятото изневерих на бирата с вино

negodnik!

bonfire
04-05-2015, 21:43
Изневярата ако е била за една вечер, айде да помислиш дали да се съберете съм съгласна. Обаче тва да е продължило с месеци .. и ти да си окей да си пак с нея, не го разбирам.

TheDeath
04-06-2015, 05:23
Щом девойката е имала паралелна връзка, не ти ли е хрумвало, че нещо ѝ е липсвало във вашата връзка? Ако е секс за една нощ може би е мислила с вагината си, но щом това е продължило с месеци, явно в другия човек е намерила нещо, което го е нямало с теб. Дори и сега да простиш и да се съберете отново, нямаш гаранция, че щом влезете пак в рутината на отношенията това няма да се повтори. Но пък човек никога не може да е сигурен, независимо дали подновява стара връзка или започва нова с нов човек. Помисли си добре дали си склонен да забравиш, защото ако не можеш да оставиш това в миналото връзката ви е обречена, независимо колко много я обичаш. Дори и тя да не ти изневери никога повече, ако ти не си склонен да ѝ повярваш и да забравиш, съмнението ще те човърка винаги и ще убие всички останали чувства малко по малко.
Аз на твое място не знам как бих постъпила, да не се заричам, но в момента смятам, че не бих дала втори шанс.

DarkTemplar
04-06-2015, 05:55
Щом девойката е имала паралелна връзка, не ти ли е хрумвало, че нещо ѝ е липсвало във вашата връзка? Ако е секс за една нощ може би е мислила с вагината си, но щом това е продължило с месеци, явно в другия човек е намерила нещо, което го е нямало с теб.
В такъв случай е свободна да се върне при другия човек и цялата еФтина драма да приключи.

TheDeath
04-06-2015, 06:09
Факт, но явно с първия ѝ е по-удобно, по-сигурно, а може и този втория изобщо да не иска сериозна връзка с нея и затова тя да се връща при първия. Както казах, аз не бих дала втори шанс

per-dead
04-06-2015, 10:55
В такъв случай е свободна да се върне при другия човек и цялата еФтина драма да приключи.

Никой не пуска клона, за който се е хванал, преди да се хване здраво и сигурно за някой друг.

NarutoShippuuden
04-06-2015, 11:17
Ще го повтори. Не се занимавай.

heartshapedbox
04-06-2015, 11:52
Недей.
Само ще си загубиш времето и нервите, накрая пак ще се окаже, че това не се преодолява току-така и води до проблеми и в други аспекти във връзката. Дори и да не го направи отново, ти вече няма как да и имаш пълно доверие, а връзка без доверие е за никъде.

DarkTemplar
04-06-2015, 16:13
НикоЯ не пуска клона, за който се е хваналa, преди да се хване здраво и сигурно за някой друг.
fixed

heartshapedbox
04-06-2015, 20:55
^Много точна поправка.
Женска ни работа :д

per-dead
04-07-2015, 07:25
fixed

аз май съм бъгната нещо, значи... знам ли...
Което е тъжно.

Baalzam0n
04-21-2015, 01:11
Аз ще ти помогна....Насълзиха ми се очите като го прочетох това.....Пиши ми в скайпа ми : aura_clan_member или тук в сайта както ти е по удобно.....Аз ще помогна обещавам....Много съжалявам за всичко това....Искам да помогна ...моля те ми пиши,че ми стана много гадно..

NissaN
04-21-2015, 10:21
ако съм на теб -БОЙ

DevilWish
04-22-2015, 20:02
Прочетох няколко мнения и трябва да се съглася, тя ти е казала ,че нещо и е липсвало и това е лъжа за да си остане на сигурното, но да може да си хойка. Пак ще го направи и то по–бързо, защото и позволяваш – тя си знае ти ще й простиш пак.. недей се наранявай, имай малко себеуважение. По–добре малко да те боли от раздяла от колкото после от още главоболия заради нея.