PDA

View Full Version : Относно ръцете, помоЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩ Щ! :D



SAS_2000_15
04-05-2015, 08:30
Здравейте.
Казвам се ...., роден съм през 2000 година, 8 клас съм. В началото на учебната година тежах 60 кг и тогава бях висок 1.69.
Въпроса ми е относно мускулите, коремните мускули, плочките и гърдите.
От малък съм си беладжия, счупих си дясната ръка като бях малък, а другата (лявата) , пукнах миналата година. Имам и други истории, които няма да кажа, но сега съм добре. Та искам да кажа, че ръцете ми са слабички, смисъл не са дебели, а даже много тънки... Бях почнал да правя набирания, мога 10-15, спуснати до долу, но не мога силови... :D :D
Въпросът ми е как да станат по-дебели, чувал съм съвети с гирички и теми подобни... Мисля да се запиша на фитнес... Чакам с нетърпение Вашите съвети и препоръки. Също така кажете няколко думи и за изброените неща по-горе.
Благодаря предварително.

skate
04-05-2015, 08:39
Мани ги тия гирички;д ходи помагай редовно на дядо ти в градината и ще си направиш някво тяло.Аз поне квото тяло имам от там съм го направил + различните хобита. Хем дядо ти и баба ти ще се радват да те виждат,хем и няма да си пред компа по цял ден ;д

SAS_2000_15
04-05-2015, 08:54
Очаквах малко по-смислен отговор...

fls63
04-05-2015, 09:52
Мани ги тия гирички;д ходи помагай редовно на дядо ти в градината и ще си направиш някво тяло.Аз поне квото тяло имам от там съм го направил + различните хобита. Хем дядо ти и баба ти ще се радват да те виждат,хем и няма да си пред компа по цял ден ;д

+1
Напълно подкрепям!
Авторе,отговора е напълно смислен.Ако помагаш при баба и дядо след годинка, две ще си здрав като бик.
Пък и не е лесно да се копа или съди... Много мускулна маса се трупа и е голямо натоварване, но за сметка на това ще имаш ръцете които желаеш.

Slarc3
04-05-2015, 10:01
8ми клас.. това к'во ще рече..14-15 годишен? Почвай някви кръгови и някви начинаещи програми после минавай на нещо от сорта на 5х5 , залагай здраво на базовите and let them noob gains get goin' ..

П.П. следи си макросите , колкото по бързо се научиш , толкова по добре ;д

Rakshy
04-05-2015, 13:31
8ми клас.. това к'во ще рече..14-15 годишен? Почвай някви кръгови и някви начинаещи програми после минавай на нещо от сорта на 5х5 , залагай здраво на базовите and let them noob gains get goin' ..

П.П. следи си макросите , колкото по бързо се научиш , толкова по добре ;д

нЕма смисъл да мери, и без тва яде 2 фафли, 1 дьомнер и 3 сандвича маХ.

1. За силовите ти трябва правилна техника.
2. "Запиши" се на фитнес и прави кръгови и без т'ва ще мине бая време преди да се научиш да правиш правилно упражненията.

5 лева, че няма да ходиш повече от 2 седмици на фитнес.

tonybadams
04-09-2015, 08:20
човек играеш си с огъня
случайно да си чувал за силата и енергията на костите
вътрешната енергия.
Ако нямапш запас от нея нищо няма да направиш и може само да се увредиш

Rakshy
04-09-2015, 12:21
човек играеш си с огъня
случайно да си чувал за силата и енергията на костите
вътрешната енергия.
Ако нямапш запас от нея нищо няма да направиш и може само да се увредиш

Кво?

Slarc3
04-09-2015, 15:04
човек играеш си с огъня
случайно да си чувал за силата и енергията на костите
вътрешната енергия.
Ако нямапш запас от нея нищо няма да направиш и може само да се увредиш

Ко речи? Ко?!

anonymous908491
04-10-2015, 09:47
+1
Много мускулна маса се трупа и е голямо натоварване, но за сметка на това ще имаш ръцете които желаеш.

бля, бля, бля, цяла камара с глупости.
Прави се гръб, рамене в няква степен и корем, никви ръце не стават, защото никой не е толкова прост, че при копането да ползва само ръце.

tochko
04-10-2015, 10:15
нЕма смисъл да мери, и без тва яде 2 фафли, 1 дьомнер и 3 сандвича маХ.

1. За силовите ти трябва правилна техника.



Младежът трябва да оправи храната. Според мен е най-добре като почне някакъв фитнес да прави с лекички килограми да добие добра техника, като е готов, да слага на щангата кила. Аз подходих така като започнах и като почнах максимална сила не съм имал проблеми с техничноста.

SAS_2000_15
05-03-2015, 13:12
Успях да направя силови, и то отдавна.