PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



kris_9666
04-05-2015, 18:15
Здравейте.От нашия клас има едно момиче което харесвам от 3 години.Преди 2 седмици започнах да се занимавам с една(с 1 година по-малка от мен).Тази от нашия клас се има с по-малката и ми пише или ми казва всяко 1 нещо.С момичето от нашия клас сме много добри приятели и си споделяме почти всичко.Предложих на по-малката да ходим заедно ,но тя ми отказа..Така започнаха много да се показват чувствата ми към тази от моя клас.Тъкмо бях решил да поговоря с нея ,но 1 приятел ме изпревари и вече ходят.Той ми каза че тя му е признала чувствата си към него и той решил да й предложи.Разбира се тя приела.Той ми сподели че не я харесва и това ме убива.Тя го харесва а той нея не.Той дори не смее да я прегърне или да я целуне.Него го е срам да признае че са гаджета и ходят.Не знам какво да правя ..тя ходи с момче което не я харесва ,а аз я обичам от все сърце.
ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО ИМА ГРЕШКИ

nevermorevon
04-05-2015, 21:49
Изпревари ли са те.
Познато чуство.

fanton1
04-05-2015, 22:19
Преглъщаш и това е. Трябвало е да си бърз и да й кажеш какво чустваш към нея (макар ,че в този случай щеше да си много наранен ).

TheDeath
04-06-2015, 05:05
К'во е това ходене без да се прегръщат и целуват? Хич да не ти пука, тя тая тяхната "връзка" щом е такава, няма да я бъде дълго ;) Като приключат, ако още имаш интерес - недей да чакаш, ами действай смело