PDA

View Full Version : Нормално ли е това отношение?



Life1
04-05-2015, 19:44
Момичета когато сте криви или имате проблем какво ви е отношението към приятелите ви?

Приятелката ми започна да ме ядосва последно време и трябва да говоря с нея.Когато е щастлива всичко е наред,когато обаче не е на кеф или има проблем става нетърпимо.Удря ми пълен игнор,въобще не се сеща да пише или ми сеенва съобщенията и ми отговаря през 30 минути.Въобще не се виждаме,нито можем да проведем нормален разговор.За нея аз спирам да съществувам.

Тя попринцип не споделя и се чудя дали е от тия момичета които когато имат проблем се затварят и не търсят утеха в приятелите си и е нормално да се държи така или проблема е в моята жажда за внимание.Благодаря ви

NomNomNom
04-05-2015, 19:46
На теб ли се ядосва, ти как подхождаш, като е ядосана?

102
04-05-2015, 19:48
болезнен цикъл

Life1
04-05-2015, 20:03
Когато е ядосана или в цикъл целият и свят е крив ама айде с това свикнах.Оставям я на спокойствие ,не я занимавам.Сега примерно някаква нейна приятелка има проблеми и е и кофти заради нея.Дори трябваше да ми се обади да се разберем да се видим,никва не ми се обади,пиша и,никакъв отговор ,чак вечертта ми каза че била с тая нейната приятелка за подкрепа.Е добре бе,един телефон за 30 секунди ли не успя да направи за да ми каже.Ей този игнор ме дразни,заради някакъв друг човек да не можем да си кажем 2 приказки или да се видим.Между другото вместо да пускам тема да питам тук.Какъв е най-правилния начин да се държим когато сте в цикъл хаха

tori
04-05-2015, 20:13
За цикъла мога да кажа, че обикновено на женските им действа добре да се окопаеш на безопасно разстояние и да я замеряш с шоколад. Аз лично не съм крива въобще тогава, даже съм още по-сладка и още по-голямо лигаве, тъй че с повече не мога да помогна.
Иначе приятелката ти като е крива, просто я оставяй самичка и не се занимавай. Понякога е нужно да замълчиш, за да не я изнервиш повече и да ти се навика. Смисъл то тва не е нещо путкенско, по-скоро си е акт на самосъхранение, щото има такива женски, които все едно са им бъркали в аналните отверстия, направили са дълбоки рани и после са им изсипали лимонов сок.

102
04-05-2015, 20:18
аз лично им го подавам в устичката и казвам доминиращо 'ти що си в цикъл бе'

granger
04-05-2015, 20:29
с леко пошляпване по издутата бузка
деба,брат,чак си го представих :lol:

Life1
04-05-2015, 20:33
хахахахаха то това ако го направя ще ми го отхапе заедно с топките,не е вариант,иначе браво че не са те кастрирали досега

102
04-05-2015, 20:35
тогава в дупенцето
освен ако няма зъби там