PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка,полудя..



Dalinda.M
04-05-2015, 20:03
Здравейте хора.Проблема който ще споделя е дълъг но важен..Така..Моята много добра приятелка е напълно шашната вече.Ние не се познаваме реално.Запознахме се в един сайт,и с времето ми ставаше много близка..Забелязвах,че не излиза от тази игра..сутрин,обед,вечер,тя виси там ...Тя ми споделяше,че пази диета..Бъркала си с вилици в гърлото и повръщала..искала да стане поне 36 кила..Казах и че това не е добре,което прави..Възможно е да хване някоя болест..Булемия,анорексия.. о нее. Не ме слуша.Снощи направо си го написах.Че това което прави не е нормално,да не излиза от тази игра,от глупостите които върши,за да отслабне..Доста писахме.Тя ми сподели,живота си..Ии как не о харесва живота които живее.А аз и казах че не е нормално да сме на по 14-15 години,още не ни е влязло нищо у главата и искаме да мреме..Таа тя изперка тотално.Пише ми че имаала котка,която и е като дете .но тя е много стара ,и ще умре,а умре ли котката ...умира и тяяя...Започна да разправя,че от утре започва да се лишава от храна,вода .Ще яде само хляб о 2 картофа ..Ще се лишава от любимите и ястия..Пише ми че тя е безполезна,и живота няма смисъл...Не заслужава въздуха които диша..Тъпче се с валерян 24/7,вместо да седне и да се съдере от рев..както и казах,защото ще и олекне..Днес ходила на църква(нали се ходи),и много и се хапвало торта и имала пари,но се лишила и купила храна за котката...Вече не е същата..Ся е някаква умрелячка..Вече не е жизнена,както преди..Пише миюче 14 години е харчила пари и ток,яла,пила .Сега е било време да се изплати на земята за да е сигурна,че ще умре спокойна ..Това ви стига.Много съм притеснена..Страх ме е,да не си стори нещо.Моля ви,вземете това под внимание..Моля ви.

dreamwalker
04-05-2015, 20:27
Ти сигурна ли си, че тя изобщо съществува?

Dalinda.M
04-05-2015, 20:31
Ти сигурна ли си, че тя изобщо съществува?
Естествено,че да.

dreamwalker
04-05-2015, 20:54
Обади се на родителите ѝ.

Dalinda.M
04-05-2015, 21:30
Обади се на родителите ѝ. Нали това ти казвам...Не се познаваме лично.Само си пишем..

dreamwalker
04-05-2015, 21:40
Нали това ти казвам...Не се познаваме лично.Само си пишем..

Не се познавате, ама знаеш, че е истинска. Освен това ти е най-добра приятелка...

На 10 години ли си?

RapExotic
04-06-2015, 04:58
Аз мисля, че я познавам. От софия запад ли е?

Dalinda.M
04-06-2015, 08:34
Не се познавате, ама знаеш, че е истинска. Освен това ти е най-добра приятелка...

На 10 години ли си?
Офф ами нее..пиша си сама с компа. На 14 години съм.

Dalinda.M
04-06-2015, 08:37
Аз мисля, че я познавам. От софия запад ли е?
Да..Тя е от София..Но не знам от коя част,точно е ..Ако и знаеш името,ми го кажи за да ти кажаа..дали е възможно.

RapExotic
04-06-2015, 11:40
Да..Тя е от София..Но не знам от коя част,точно е ..Ако и знаеш името,ми го кажи за да ти кажаа..дали е възможно.

Вчера имаше имен ден?

Dalinda.M
04-06-2015, 11:44
Вчера имаше имен ден?

Не.

heartshapedbox
04-06-2015, 12:06
Кажи и да потърси помощ.

didi222
04-07-2015, 11:51
Значи, ти не познаваш лично най-добрата си приятелка, не знаеш къде живее и я мислиш за луда?! Да, нормални приятелски взаимоотношения... По-добре си намери приятелка, която можеш да видиш на живо и я смяташ за "нормална".
Ако наистина тя те приема за добра приятелка, ще цени мнението ти. Обясни й, че с диети няма да постигне нищо, освен да навреди на здравето си. Написала си, че тя "не излиза от тази игра..сутрин,обед,вечер,тя виси там ...". Как иска да отслабне, без да стане от компютъра?!? Вместо да си бърка с прибори в гърлото, да излезе, да спортува, да се храни здравословно.
А ако стане 36 кг., ще заприлича на скелет. Кажи й да потърси лекарска помощ. Говори й, надявам се да те послуша.

Martiiiiiiiiii
04-07-2015, 12:02
Тази твоя приятелка случайно да е въображаема ахахах . Не звучи реално

Dalinda.M
04-07-2015, 15:12
Тази твоя приятелка случайно да е въображаема ахахах . Не звучи реално
Защо ми е да се шегувам? Има ли смисъл? Да въображаема е,и реших малко да се позабавлявам да пиша като луда в форумите,за да потърся помощ и съвет за моята въображаема приятелка.Нда (у)

Dalinda.M
04-07-2015, 15:14
Значи, ти не познаваш лично най-добрата си приятелка, не знаеш къде живее и я мислиш за луда?! Да, нормални приятелски взаимоотношения... По-добре си намери приятелка, която можеш да видиш на живо и я смяташ за "нормална".
Ако наистина тя те приема за добра приятелка, ще цени мнението ти. Обясни й, че с диети няма да постигне нищо, освен да навреди на здравето си. Написала си, че тя "не излиза от тази игра..сутрин,обед,вечер,тя виси там ...". Как иска да отслабне, без да стане от компютъра?!? Вместо да си бърка с прибори в гърлото, да излезе, да спортува, да се храни здравословно.
А ако стане 36 кг., ще заприлича на скелет. Кажи й да потърси лекарска помощ. Говори й, надявам се да те послуша.
Знам ..Все пак за да станем приятелки трябва да се запознаем..Така е но,вече е късно тъй като я тъпчат с лекарства и инжекций.

Dalinda.M
04-07-2015, 15:18
Забелязвам,че не е излязла цялата история която съм написала..ето я ....Здравейте хора.Проблема който ще споделя е дълъг но важен..Така..Моята много добра приятелка е напълно шашната вече.Ние не се познаваме реално.Запознахме се в един сайт,и с времето ми ставаше много близка..Забелязвах,че не излиза от тази игра..сутрин,обед,вечер,тя виси там ...Тя ми споделяше,че пази диета..Бъркала си с вилици в гърлото и повръщала..искала да стане поне 36 кила..Казах и че това не е добре,което прави..Възможно е да хване някоя болест..Булемия,анорексия.. Не ме слуша.Снощи направо си го написах.Че това което прави не е нормално,да не излиза от тази игра,от глупостите които върши,за да отслабне..Доста писахме.Тя ми сподели,живота си..Ии как не о харесва живота които живее.А аз и казах че не е нормално да сме на по 14-15 години,още не ни е влязло нищо у главата и искаме да мреме..Таа тя изперка тотално.Пише ми че имаала котка,която и е като дете .но тя е много стара ,и ще умре,а умре ли котката ...умира и тяяя...Започна да разправя,че от утре започва да се лишава от храна,вода .Ще яде само хляб о 2 картофа ..Ще се лишава от любимите и ястия..Пише ми че тя е безполезна,и живота няма смисъл...Не заслужава въздуха които диша..Тъпче се с валерян 24/7,вместо да седне и да се съдере от рев..както и казах,защото ще и олекне..Днес ходила на църква(нали се ходи),и много и се хапвало торта и имала пари,но се лишила и купила храна за котката...Вече не е същата..Ся е някаква умрелячка..Вече не е жизнена,както преди..Пише ми че 14 години е харчила пари и ток,яла,пила .Сега е било време да се изплати на земята за да е сигурна,че ще умре спокойна ..Това ви стига.Много съм притеснена..Страх ме е,да не си стори нещо.Моля ви,вземете това под внимание..Моля ви.

NomNomNom
04-07-2015, 15:49
Измисля си.

Martiiiiiiiiii
04-07-2015, 18:28
Излез от филма

Dalinda.M
04-08-2015, 11:29
Излез от филма
Излез от тая тема,и повече не пиши. *-*