PDA

View Full Version : С приятелката ми не можем да го направим, на какво се дължи?



Genius_Vestel
04-05-2015, 21:04
Здравейте, аз съм на 18 години, както и приятелката ми (почти на 19), тя е девствена както и аз, но и двамата искаме да го направим. От няколко месеца правим опити, естествено не е често, за тези месеци да е имало около 5 опита. Пробвахме няколко начина, нормален (сещате се) и с пръст и винаги много я боли, има любовна игра преди това, не е от вратата за краката, но пак не става и не става. Просто много я боли, за това при последния път решихме да си закупим от аптеката Глайтгелен (лубрикант), колебаехме се много между продукт на Durex и това, но избрахме това. Вече си мислех че ще стане, но като дойде същинския момент, сложих обилно от това мазила, за да е сигурно и да не изпитва болка, но уви и това не помогна. Просто вече не знам по какъв друг начин да пробваме. Също така от всичката тази болка, тя иска да правя малко почивки между всеки следващ опит и следователно ерекцията ми намалява и това прави нещата още по-трудни. След всеки малък опит за дефлорация члена ми леко омеква и после трябва да се бавя за да си върне отново онова състояние, но не винаги се получава и се налага да опитвам с полу мек член, при което само я натискам и не мога хубаво да го вкарам и така и причинявам допълнително болка. Казвал съм и да не го мисли това, да не мисли болката, да си отведе мислите другаде, но въпреки всичко това болката за нея е прекалено силна и не може да издържи и ме спира. Много ще съм ви благодарен, ако ми дадете някакъв полезен съвет, как може да избегнем всичката тази болка и нещата да минат по-гладко. Предварително ви благодаря! :)

tori
04-05-2015, 21:30
Има момичета, които изпитват повече болка от други, има повече кръв и повече сополи. Следващия път пак много лубрикант, повече любовна игра, орална любов и си натискаш маааалко по-здравичко. Може би ще я заболи доста и ще ти се цупи ама недей я оставя да ти се лигави - ако болеше чак толкова, досега хората да са изчезнали. Естественото раждане например (предположения) боли къде-къде повече, а тя за единия първи секс се гевези.

jghgh
04-06-2015, 07:02
не правете нещата на всяка цена...
може би притеснението й е много голямо и за това не може да се отпусне също.
не се юркайте прекалено много и двамата, нека моментът сам да си дойде.

въпрос: тя инициира ли сама подобни опити? защото имам предположение, че тя може да не го иска толкова силно, колкото ти
и също, какво значи достатъчно дълга любовна игра? това е разтегливо понятие, но според мен трябва да е толкова дълга, че да не ви трябва лубрикант (сещаш се), и сама да почне да го иска?

много повече ми се струва че тук проблемът е на психическа основа.

Azoria
04-06-2015, 08:39
В крайна сметка винаги можеш просто да й го вкараш.

Може би ще я заболи доста и ще ти се цупи ама недей я оставя да ти се лигави

Да. :lol:

Лоши хора.

RapExotic
04-06-2015, 15:54
В такива случаи алкохолът помага много ..

hAwk_eye
04-06-2015, 21:15
Дължи се на тва че се чука с друг хаххахахх

Axell
04-15-2015, 18:12
spored men trqbva da go vkarvash poveche puti v neq bez da spirash za da moje da se otvori kakto trqbva i sled nqkolko takiva opiti shte spre da chuvstva bolka i shte pochne da i stava hubavo no i kaji predvaritelno da ne da ostanesh savsem na suho

NissaN
04-23-2015, 10:38
Бъди по-твърд,като го намааш отведнъж ще я позаболи малко,но ше е до там.Или вземете 1 кило водка и до делнете на по 500 грама и така като го пинете ще се подразположи да действаш,но колега внимавай с това като сте пинали,че рискада станете родители е по-голям.

diskreten
04-23-2015, 21:48
Мога да ти дам съвет като човек с опит. Не искам да се хваля, но съм отворил четири момичета.
Та по темата: И моята първа сериозна приятелка беше така. Много я болеше и все опитвахме и все не ставаше.
Но истината е само една: Когато каже, че е боли, точно тогава натисни здраво и със всички сили. Без майтап!!!
Ще я боли, Ще се дърпа, ще те бута, но ще свършите работата, а все пак това е крайната цел, нали?
Не е лошо преди това да и направиш френска - Но както си трябва... да я подготвиш. Техники има много. А за да не се стяга, и кажи, че само лекичко ще го вкараш. И може да направиш именно това, да го вкараш само лекичко, и да задържиш така колкото можеш повече - за да свикне мацката и да се утпусне. И така както си го вкарай, го вкарай рязко и силно - както казах малко по-нагоре.
В крайна сметка, ако нещата не стават - ползвай жокер - Обади се на приятел :D

marilyn
04-24-2015, 11:56
Според мен тя се лигави. Повечето момичета ни е боляло, но не е болка за умиране. Отначало е гадно, да. После става хубаво. Много му мисли, просто не я слушай. Явно я обичаш и ти става мъчно като ти каже, че не може да издържи повече, ти спираш. Просто не спирай и толкова.

BooBooKitty
04-25-2015, 20:52
Моя съвет е да си играеш повече с пръстите отначало.Това с рязкото вкарване чак ме дразни като го чета.

analgin
04-30-2015, 14:59
Повече френска, повече любовна игра и алкохол. Не да е мъртво пияна и където вкараш все да влиза, а малко за да се отпусне. Според мен наистина много се е филмирала , че е страшно болезнено и като започнете се стяга още повече и болката се увеличава. Колкото и лошо да звучи като усетиш, че настъпва момента, не отстъпвай и натисни ще ти е благодарна, че е минала болезнената част и ще започне да се наслаждава.
По-сериозно отношение и без лиготии, не е малко момиченце, болката е най-вече на психическа нагласа и само първите пъти да я боли толкова много, все пак веднъж ще е това дефлориране няма смисъл да го протаквате толкова.

MaCetY
05-01-2015, 10:27
И аз съм пробвала веднъж да ме отвори бившия ми, но не се получи. Омекваше му не знам защо. Вдигаше го пак и пак нищо. Но не ме е боляло може би защото не е успял да влезе в мен. Със сегашния не сме пробвали, но ще ми е интересно и аз да разбера как да се преборя евентуално с болката. Тогава като опитвахме той беше бая пил аз по-малко така, че омекването може и от алкохола да е било.

moni.vasileva135
05-04-2015, 12:28
Явно не те желае, щом толкова се превзема :D

alchy
05-04-2015, 13:18
Нищо трудно няма в това, повече смелост се иска ;)

baby_baby
05-04-2015, 14:30
Не е болка за умиране просто се лигави давай с повече любовна игра