PDA

View Full Version : Следващ ход?



Glrlve
04-06-2015, 01:49
От скоро, малко повече от седмица да кажем две, се запознах с едно момиче, с което имаме общи приятели. В началото я харесах, приятен човек човек изглеждаше, но сме се засичали два пъти покрай общите познати, и си мислех, че едва ли щеше да стане нещо. Един ден след едно излизане на което бяхме доста хора тя ми намерила фейсбука и ме добави, а преди това ми беше намерила и инстаграма и ми хареса доста снимки :D , и започна да ми пише, нямах нищо против и за това отговарях. Стигнахме до ситуация в която тя ми предложи да излезем само двамата - съгласих се и прекарахме около 8-9 часа на вън само двамата. Като цяло излезе страшно готин и разбран човек, оказа се че имаме доста общи неща (да не повярва човек), всичко мина доста добре. Обаче изпитвам нещо повече към нея, а и усещам, че и тя има нещо повече към мен - нали знаете онова чуство когато някой говори се то се усеща, че има нещо. Сутрин винаги ми пише като стане, споделя си деня, горе долу ми пише през час, говорим си общи неща, абе личи си, че и е интересно. Обаче трябваше да и откажа едно излизане, понеже вече имах планове да се видя с приятели, които скоро си заминаваха пак за чужбина тя мисля, че ме разбра. Страхувам се да не я загубя ако закъснея, още по-малко пък искам да избързвам. Дайте съвет, как да действам? То както се очертава ще излизаме сигурно всеки ден/през ден, което по едно време ще й омръзне и толкова, а аз не искам да си оставаме само приятели, защото е човек, който търсех доста отдавна. Да и кажа ли примерно след още едно-две излизания или на следващото? Ще се радвам да споделите ако сте имали подобни случаи и напишете две-три изречения. Благодаря, че отделихте време и прочетохте :)
На възраст сме около 18 плюс-минус малко :)

tori
04-06-2015, 06:32
Прави някакви малки крачки към нея - целуни я по челото или по косата, бузата, гушкай я... Хвани я за ръка докато вървите, примерно. Размятай я наляво-надясно, ако това е, което ти идва на момента. Води я на разни места с яки гледки, прави комплименти. Можеш да ѝ подариш цвете, което си откъснал докато се разхождате из парка. Покажи някакъв по-жив интерес, отколкото само приятелско излизане и чат, щото по някое време без да усетиш ще станеш приятелка и ще ѝ сплиташ косите, а не потенциално гадже и ще ревеш, че си френдзоуннат.

jghgh
04-06-2015, 07:14
аз пък не мисля че ще й омръзне ако излизате и нищо не се случва..
не разбирам защо тряя се бърза и веднага да й налиташ. поне на мен тва би ми загубило интереса, но това съм само аз де 8-)
и отделно, явно ти е в кърпа вързана, не разбирам параноята, че ще се оттегли толкова лесно, при положение че и двамата си давате зелени сигнали

Glrlve
04-08-2015, 06:31
За тези два дни излизахме два пъти, един път амо двамата и един път с компанията. Когато бяхме двамата си се прегръщахме, гушкахме, а-у. Бяхме заедно 8-9 часа разхождахме се по готини места, при което тя трябваше да си ходи и ми каза, че за 6-7 дни и се налага да не е в града при което ми каза нещо от сорта 'много ми е гадно, че толкова време няма да те видя..' . Когато пък след това бяхме с компанията, нещата са някак малко по-различни, предполагам я е страх нещо, но когато сядаме някъде винаги гледа да е до мен или срещу мен, усмивки закачки и т.н но не много.
В момента и аз съм малко не сигурен, понеже докато бяхме само двамата стана нещо на въпрос и тя '...много ми е тъпо, че когато един от двама приятели признаят любовта към другия и отношенията им се скапват...' . Разказа ми за и предните двама(без да съм се интересувал), които са я харесвали. Единият изисквал супер много от нея а-у не станало. Втория тя го отрязала при първия му опит за нещо, то тоя верно е голям идиот не знам как даже е излязла с него. Познавам само втория, като докато сме двамата той доста и пише ама тя му бие игнора или му отговаря, така че да му е тъпо. Та малко съм несигурен в момента, обаче съм такъв човек, че да крия не мога и съвсем скоро мисля да и кажа пък дано изпитва също нещо повече :)

sladura89
04-08-2015, 08:10
Ем по начина по който се държи и нещата, които ти разказва изглежда, че те харесва, ама все пак не съм и в главата за да знам! Без да и кажеш или да я попиташ няма как да стане, а дори и нищо да не стане това не би трябвало да развали приятелството ви, ако държите един на друг! :)