PDA

View Full Version : Искам да пътувам но родителите са ми пречка!



AriaDragonlover
04-06-2015, 16:28
Аз съм момиче на 15 години и от известно време всичко, за което си мисля е как ще тръгна с колело, влак и или каквото и да е там превозно средство и ще обикалям страната. Наскоро с една приятелка си мислехме един ден просто да се качим на влака и да тръгнем. Без да знаем къде отиваме. Няма значение в кой град ще спрем. Да останем там за 1 вечер и на следващия ден да се качим отново и да отидем другаде. С две думи си търсим приключения. Но неприятното в този случай е, че нашите никога няма да ме пуснат сама. Винаги съм споделяла с тях простотиите, които ми изникват в главата поради простата причина, че те в повечето случаи ми казват, че идеята е добра, но когато се стигне до осъществяване те казват " Ама ти сериозно ли го мислеше. Не можеш да отидеш сама." И дотам. Бих искала да ви помоля да ми дадете идея как да замина за 1 или 2 дена без нашите разберат къде съм. Много пъти съм си казвала изчакай до 18 и ще имаш цялата свобода на света, но не мога да чакам. Искам го сега и единственото нещо, което ме спира са родителите ми.

Martiiiiiiiiii
04-06-2015, 16:32
Отиваш да спиш уж при приятелка и заминавате за уикенда . Ама пари и храна ви трябват :d

AriaDragonlover
04-06-2015, 16:36
Отиваш да спиш уж при приятелка и заминавате за уикенда . Ама пари и храна ви трябват :d
Pri men tozi nomer veche ne vurvi zashtoto se izdunih nqkolko puti :D

Martiiiiiiiiii
04-06-2015, 16:43
Pri men tozi nomer veche ne vurvi zashtoto se izdunih nqkolko puti :D

еми казваш на вашите ,че ще ходите от училището на хижа за 2 дена , дават ти пари и заминаваш . Толкова ли не можеш да лъжеш :д

AriaDragonlover
04-06-2015, 16:46
Ima dokumenti i pechati, a i mama e uchitelka i nqma kak da ne se obadi na klasnata :D a s lujite sum mn dobre, no ako nqmash dobro alibi i nai dobriq lujec nqma da ti svurshi rabota

Martiiiiiiiiii
04-06-2015, 17:03
Еми поговори с тях , кажи че искаш да отидеш и ще се навият нз :Д нямаш ли друга идея

dreamwalker
04-06-2015, 17:04
Къде живееш? В София ли? Кой клас си?

sl1nceetoo
04-06-2015, 17:12
Идвам само за да те разочаровам - и на 18 няма да получиш "цялата свобода на света".

AriaDragonlover
04-06-2015, 17:16
Ot Burgas. 9 klas

dreamwalker
04-06-2015, 17:26
Ot Burgas. 9 klas

Започни да ходиш по състезания, екскурзии, участвай във всякакви акции и т.н. Много ще пътуваш, гарантирам ти.

П.П. Слънцето е права.

Харесва ми никнейма, който си избрала.

Тодор
04-06-2015, 18:21
Авторке ,хвани си едно гадже шофьор на камион.Така ще има да обикаляш докато ти писне.И да не те пуснат с преспиване вашите,ще се возиш само на еднодневните курсове.Сума ти колеги развяват жените и децата си по камионите.

dreamwalker
04-06-2015, 20:45
https://everythingnyze.files.wordpress.com/2014/06/merida1.gif

heartshapedbox
04-06-2015, 22:26
Душица-пътешественик. ^^
За по-големи пътувания изчакай да пораснеш малко, не че няма да се оправиш и сега, но наистина ще е МНОГО притеснително за вашите.
Може да си правите разни еднодневни излети/полянки/горички/разходки в близост до твоя град. По-нататък, ако все още ти се пътува, ще имаш възможност и за по-сериозно обикаляне.