PDA

View Full Version : Зацапване?



ghagha
04-06-2015, 16:43
Здравейте, имам един въпрос. Вчера отидох до тоалетната и забелязах върху бельото си кафеникаво зацапване. Трябва да ми дойде към края на седмицата, около неделя. В интернет прочетох, че това може да е симптом на бременност, който се проявява около 8-мия ден след зачеването. Точно една седмица по-рано с приятеля ми правихме секс, но както винаги с презерватив, който не се е късал, а и той свърши извън мен. По него време беше и овулацията ми, предполагам, че заради това и бях изключително мокра по време на секса, но сме абсолютно сигурни, че презервативът беше здрав... много съм притеснена, тъй като миналият месец се случи гаф - скъса се презерватив и пих Ескапел, затова и сега съм толкова наплашена, но после ми дойде и се бях успокоила.
Вчера, преди да видя зацапването, се къпах и се бръснах, чудя се дали е възможно да съм се порязала без да разбера. Може ли да съм бременна? Ако не, каква според вас би могла да бъде причината за това зацапване?

AmxModx
04-06-2015, 18:56
вместо да се тъпчиш с химия, отиди и си купи тестер за блеменност за да си на 100% сигурна дали си блеменна или не.

ghagha
04-06-2015, 19:44
Тест няма смисъл да си правя преди 14-тия ден, което е чак в неделя... а дотогава евентуално трябва и да ми дойде. Ако не ми дойде, ще си направя, просто исках да чуя вашите мнения. Относно Ескапел, това беше миналия месец, както и съм уточнила. Не знам дали може да има връзка между него и сегашното зацапване.

hAwk_eye
04-06-2015, 21:18
Уважаеми...от медицинска гледна точка се дължи на това че правите прекалено много анален секс и "дюзата" ви изпуска.Моля осъзнайте се и преминете на свирки!