PDA

View Full Version : Маааалко помощ, моля! Как се постъпва в подобни случаи?



miglenamarkova
04-06-2015, 19:47
Здравейте! Знам, че ще има повторения от предишната тема, но не искам да почна от средата! ,дд Аз съм момиче на 15 (следващата седмица ставам на 16) години. от тази година в нашия клас има ново момче, по което си падам. Той обаче иска да останем само приятели, или поне така казва. Проблема, обаче, е там, че въобще не се държим просто като приятели. По-скоро сме някъде по средата. Той си има гадже, но това не му пречи. Постоянно ме прегръща, прекарва много време с мен, в случаите, когато не сме заедно или си говорим по телефона или си пишем по фб. Напоследък докато си седим заедно ме целува по бузата или по челото. Последния път направо си поиска да му отвърна със същото. Това са страхотни моменти, тогава, когато се случват, а съвсем малко по-късно съм склонна да се срина от мисълта, че може би никога няма да бъдем заедно. Веднъж се случи да не му позволя да ме прегърне и той не ме остави намира докато не му обясня каква е причината. След това спря но за точно един ден. След което отново всичко си стана отново по-старому. А напоследък сме и още по-близки. Та въпроса ми е кое е по-възможно: Дали той наистина иска да сме само приятели и просто не осъзнава, че като върши всички тези неща ме наранява или по-скоро иска да бъдем нещо повече, но не прави крачката напред само защото е обвързан?
Пс: Напоследък се случва много често да се оплаква от това как се държи с него приятелката ми. Не му харесва в тази светлина. Казва и че ако продължава така съвсем скоро ще скъса с нея. Подмятал е, че далеч повече му харесва как аз се държа с него, а веднъж ми каза, че ако наистина скъсат би тръгнал с мен. Каква е вашата гледна точка? Дали е възможно наистина да иска да станем нещо повече от просто приятели или е време, колкото и да е трудно, да се отдръпна, преди да съм го допуснала още по-дълбоко в себе си, и да се опитам да преживея факта, че няма да се получи? Благодаря предварително! И моля без подигравки? Питам сериозно! (Пс: нищо не се подразбира, защото просто не знам на къде да гледам. Нямам абсолютно никакъв опит. До сега не сме били повече от приятели с момче, но ми се иска това да се промени.)

Unfathomable
04-06-2015, 20:27
До колкото разбирам, вече не иска да е с приятелката си, но това, че на флиртува с теб докато е с нея, не е негов плюс. Нима ако двамата все пак станете гаджета някой ден той няма да те зареже заради някоя друга, която му е привлякла вниманието? Но все пак може да има изключения. Помисли си добре дали наистина си заслужава.
Решението е твое.

Ivaaaaa
04-06-2015, 20:30
мнението ми е, че е педал
/няма нищо хомосексуално в това/

miglenamarkova
04-06-2015, 20:40
До колкото разбирам, вече не иска да е с приятелката си, но това, че на флиртува с теб докато е с нея, не е негов плюс. Нима ако двамата все пак станете гаджета някой ден той няма да те зареже заради някоя друга, която му е привлякла вниманието? Но все пак може да има изключения. Помисли си добре дали наистина си заслужава.
Решението е твое.
Лично на мен не ми пречи и да не е само с мен! В случай, че и двете с другото момиче знаем една за друга и нямаме нищо против не виждам защо да не бъде и с двете ни. Ясно е, че ако бъде задължен да е само с една много бързо ще ме изостави и ще си намери друга!

heartshapedbox
04-06-2015, 20:50
мнението ми е, че е педал
/няма нищо хомосексуално в това/

!!!
Не се занимавай, ако сте заедно и той се държи така с друго момиче, как би се чувствала?
Едва ли е толкова голям прекрасник, че да бъде с две мацки и те да се правят, че нямат нищо против другата. Само ще се тормозиш.

jghgh
04-06-2015, 22:12
май си фейк, а?
фейковете винаги се издънват с някаква контра-логика, напр. "не ми пречи да сме две", нещо, което и най-разпасаното момиче не би казало : D
Или като фейка дето се ебал с 30-годишна майка и казваше в темата си че това не засяга приятелката му...


ако е реална темата, не знам защо ти е да се занимаваш с играч .. който по всяка вероятност грам не го интересуваш ти : )
просто иска да си прави кефа и смятай, щом не се съобразява с чувствата ти, и си продължава с игрите.. не е стока много.. измисления ти образ :д

hheh
04-07-2015, 01:54
Лично на мен не ми пречи и да не е само с мен! В случай, че и двете с другото момиче знаем една за друга и нямаме нищо против не виждам защо да не бъде и с двете ни. Ясно е, че ако бъде задължен да е само с една много бързо ще ме изостави и ще си намери друга!

Евала! :smt005

Абсолютно всичко което написа ми хареса, хаххах
особенно края, мн ясно, че ако е само с тебе ще те зареже...все пак ти си само мръвка, хахахахаххахах
подигравам ти се, да
рядко го правя
помоли без подигравки, за което НЕ се извинявам
заслужаваш си го
дори да сте заедно и да те зареже, пак си го заслужаваш


П.С. изчетох и двете ти теми и мн се надявам да си трол

miglenamarkova
04-07-2015, 09:06
Евала! :smt005

Абсолютно всичко което написа ми хареса, хаххах
особенно края, мн ясно, че ако е само с тебе ще те зареже...все пак ти си само мръвка, хахахахаххахах
подигравам ти се, да
рядко го правя
помоли без подигравки, за което НЕ се извинявам
заслужаваш си го
дори да сте заедно и да те зареже, пак си го заслужаваш


П.С. изчетох и двете ти теми и мн се надявам да си трол

Просто не знам, защо трябва да го карам да бяга от природата си. А е и ясно, че не съм първа хубавица и е напълно възможно да има нужда от нещо, което няма да му дам. Точно заради това не виждам защо ако си хване друга трябва да я крие, да бъдем конкуренция и тн, след като (ако и тя мисли така) няма проблем да бъде с повече от едно момиче.
Просто не виждам защо тряя да ревнувам в такъв случай, сякаш е моя собственост. За тва го написах. Иначе ако няма друга още по-добре.

miglenamarkova
04-07-2015, 09:13
май си фейк, а?
фейковете винаги се издънват с някаква контра-логика, напр. "не ми пречи да сме две", нещо, което и най-разпасаното момиче не би казало : D
Или като фейка дето се ебал с 30-годишна майка и казваше в темата си че това не засяга приятелката му...


ако е реална темата, не знам защо ти е да се занимаваш с играч .. който по всяка вероятност грам не го интересуваш ти : )
просто иска да си прави кефа и смятай, щом не се съобразява с чувствата ти, и си продължава с игрите.. не е стока много.. измисления ти образ :д
За съжаление темата си е напълно реална.
А колкото до това ако и а з можех да си отг въпроса защо се занимавам с него и защо си го причинявам нямаше да е зле!

NomNomNom
04-07-2015, 12:42
Просто не знам, защо трябва да го карам да бяга от природата си. А е и ясно, че не съм първа хубавица и е напълно възможно да има нужда от нещо, което няма да му дам. Точно заради това не виждам защо ако си хване друга трябва да я крие, да бъдем конкуренция и тн, след като (ако и тя мисли така) няма проблем да бъде с повече от едно момиче.
Просто не виждам защо тряя да ревнувам в такъв случай, сякаш е моя собственост. За тва го написах. Иначе ако няма друга още по-добре.

Т.е. ти искаш просто да си с него и нищо в замяна, дори уважение.

Според мен трябва да поработиш над самооценката си, защо си мислиш, че си второ качество и не си заслужава човек да направи нещо за теб, което дори е общественото прието.

dimexlove
04-07-2015, 21:27
аз бих те посъветвала да се отдръпнеш докато е време. Забрави го. Аз много добре знам че не си стрива точно той. Познавам го. Не се залъгвай. Просто не се мъчи. Ако искаш мисли, ако искаш реви, квото щеш прави. накрая ще осъзнаеш че си грешала.

liiddety
04-07-2015, 22:40
По твоята логика той може да си намери и трета и четвърта .. И това ли ще преглътнеш ,защото му е в "природата" ?

dimexlove
04-08-2015, 09:45
По твоята логика той може да си намери и трета и четвърта .. И това ли ще преглътнеш ,защото му е в "природата" ?

Разбира се че ще го преглътне. Позволява да я тъпчат както си искат.

miglenamarkova
04-08-2015, 22:29
Нещо пак не съм се изразила кат хората, явно. Казвам, че не бих имала нищо против, защото на тази ми възраст има неща, които още не мога да му предложа и не искам да го карам да избира между мен и евентуалните си потребности. Иначе би било най-хубаво да няма друга, но е по-добре да има от колкото да ме зареже съвсем скоро, просто защото това му липсва!

miglenamarkova
04-08-2015, 22:31
Разбира се че ще го преглътне. Позволява да я тъпчат както си искат.

Виж тва вече едва ли ще го преглътна толкова лесно. Щот за целта тряя да не се виждаме почти, но за тва което казах аз си има обяснение в другото мнение.

dimexlove
04-09-2015, 20:53
Виж тва вече едва ли ще го преглътна толкова лесно. Щот за целта тряя да не се виждаме почти, но за тва което казах аз си има обяснение в другото мнение.

Те така вече може би... става