PDA

View Full Version : Анкета за културни събития



didifr
04-07-2015, 07:02
Здравейте!

Уча в Софийския университет и за един проект правим проучване за уеб приложение, което да стимулира потребителите да посещават повече културни събития. Искаме да съберем мненията на различни групи от хора и затова си позволих да отворя тема тук. Ще сме ви много благодарни ако можете да отделите няколко минути и да попълните анкетата. Тя се намира на https://docs.google.com/forms/d/1ddnyueX9jnDJ_pDkLbcOJN0zuEPBl6RkGQhJBhW8XsA

Приятен и успешен ден!

Blab
04-07-2015, 09:08
о, о, темата ме вълнува!))
като културен мениджър искам да знам повече за проекта и, при възможност, дори да се включа. ще ми дадеш ли някакви контакти?
благодаря предварително!)

//преди няколко месеца отрих идеално работещ такъв сайт - максимално простичък откъм концепция и изпълнение;
в този ред на мисли, имам предложения, да))

ПП: за такава анкета киното ви трябва да е разделено на арени и кина; аз бих разделила и театъра на институционален и независим, но това съм само аз.



Според вас, доколко масовостта (броят посетители) на дадено събитие може да е показател за неговата културна стойност? *
този въпрос ми се струва некоректно зададен. аз ще отговоря, че е много добър показател, но не и за високо качество, което не се подразбира, при така формулиран въпрос;


Според вас, доколко интересът към дадено събитие може да е показател за неговата културна стойност? *

Колко бързо се изчерпват билетите, какво е медийното (неплатено) отразяване и т.н.
това е друга формулировка на същия въпрос, която ме кара да попитам - къде е това неплатено медийно отразяване?
//ако отразеният е близък с екипа на медията, или?:Д (не)платени блогове? бр. (не)организирани хаштагове в соц. мрежи?

Кал
04-07-2015, 21:33
Попълних. :)

Сегрегацията на книгите ме изненада... Особено при условие че сред културните събития бяха включени спортове.

lunacy
04-17-2015, 11:09
попълних

+1 за мнението на Blab