PDA

View Full Version : Заинтересовани и можещи



DaWakeOne
04-07-2015, 11:45
Привет скъпи съфорумници,
издирваме Уеб Дизайнер и Уеб програмист. Какво търсим от 2-та типа:
Уеб Дизайнер : творчески тип; по възможност използване инструменти, като : Adobe Photoshop, Fireworks, Illustrator;
Умение за разбиране на евентуални клиентски идеи, реализиране и визуализиране.

Уеб Програмист:по-технически характер; по възможност да пише свободно на 2-3-5 или повече програмни езици; евентуално
познание на xHTML, CSS, JavaScript, [PHP, ASP, ColdFusion, Ruby, Python, Perl]( Не е задължително познаване на всички , но поне 2 ! ) Желателно е познаването на SQL.

Ако мислите , че имате какво да ни предложите, обичате предизвикателствата и имате силно желание за развитие и разполагате със свободно време, моля да се свържете с мен, тук във форума със съобщение или на имейла ми.
Благодаря !

ПС: Предварително се извиняваме , ако не сме уцелили темата , моля тя да бъде преместена във правилната секция.

haritov
04-07-2015, 12:00
http://i.imgur.com/RT1mgyw.jpg

тва е вашия човек

NomNomNom
04-07-2015, 14:19
За какво ви трябва ( какво е предназначенето на уебсайта ), колко часа седмично, ремоут ли е или фул тайм на място? ( за бекенд-а )
Хостинга/уеб сървъра unix/linux ли е, или windows
Имате ли нещо направено или от scratch

koko95
04-14-2015, 21:22
http://i.imgur.com/RT1mgyw.jpg

тва е вашия човек

Ако си търсите системен администратор аз съм вашият човек ;) .

NomNomNom
04-14-2015, 22:30
Ако си търсите системен администратор аз съм вашият човек ;) .

За съжаление да преинсталираш уиндоуси не е да си сис админ

anonymous908491
04-16-2015, 16:46
За съжаление да преинсталираш уиндоуси не е да си сис админ

Различни са, но не и по трудност, и двете могат да бъдат научени от всеки способен сам да си върже обувките.

yakuza_
04-16-2015, 18:22
http://i.imgur.com/RT1mgyw.jpg

тва е вашия човек

паххахахха само като видя писмото и - ако ви трябва книжка, ще си изкарам, умирам
да не говорим за снимката

за кой град става дума? ако е само за две от изброените мога css + html, имам идея от c# (основни неща) и едва ли ще ми е трудно да ги науча и в джаваскрипта

MrCreeper
04-16-2015, 19:40
Хубаво сте написали да се свържем по мейл с Вас, но за съжаление такъв не мога да намеря.

DaWakeOne
05-01-2015, 18:02
Привет отново.
Съжелявам , че не отговорихме по-бързо , но не очаквахме толкова голям интерес към нашия проект.
Благодарим на всички, които се свързаха с нас.
На останалите пожелавам успех.

koko95
05-01-2015, 18:10
Привет отново.
Съжелявам , че не отговорихме по-бързо , но не очаквахме толкова голям интерес към нашия проект.
Благодарим на всички, които се свързаха с нас.
На останалите пожелавам успех.

Писахте ми, върнах ви, та не получих отговор. Май не се интересувате от моите способности :D .

LoadRunner
05-01-2015, 19:14
Писахте ми, върнах ви, та не получих отговор. Май не се интересувате от моите способности :D .

:D

като се има на предвид че те са на по 12 години

anonymous908491
05-01-2015, 19:52
Писахте ми, върнах ви, та не получих отговор. Май не се интересувате от моите способности :D .

Смени снимката си, сега никой не би те възприел сериозно.