PDA

View Full Version : Проблем с пениса ...



SebaceousProminence
04-08-2015, 02:22
От около 2-3 години имам проблем с пениса и днес разбрах как се казва - Sebaceous Prominence. Накратко, това са бели пъпчици по самия пенис. Обаче, при мен по-големият проблем е, че от тях излизат косми. Тоест, имам косми по целият хуй, можете ли да си представите, ха! Много съм смутен, засрамен и т.н. Това е ужасно потискащо. На 16 години съм и просто не издържам. Та има ли хора със същия проблем - косми по хуя? Няма да ме успокои, но ако има, просто кажете, какво да правя. Не мога просто да го бръсна всеки ден, докато не стане така, че като стана на 20 години и на всеки час да тегля самобръсначката.
Намерих този сайт, който помага за премахването на тази Sebaceous pro... http://www.fordycespots.com/purchase , обаче не мога да разбера дали и самите косми ще се махнат или просто пъпчиците ще се скрият. Моля помогнете ми. По принцип този продукт е доста скъп и в България го няма, но съм готов да дам тези пари, ако ще има ефект, дори и временен, задоволяващ.
Ако искате да видите за какво става въпрос, напишете в интернет, това което написах по горе или Fordyce Spots. ;)

obicham69
04-08-2015, 14:36
Абе ти не го ли отряза вече този космат пъпчив пенис? Не се бави, че е заразно и ще тръгнат тези пъпки с косми и към ануса и ще ти пречат на секса.