PDA

View Full Version : С какво Ви дразни половинката Ви? А с какво Вие я дразните?



didi222
04-08-2015, 19:12
Здравейте. :)
Има ли нещо, с което Вашата половинка Ви дразни? Кое е то? Каква е реакцията Ви?
А има ли нещо, с което Вие дразните половинката си? Дразните ли приятелят/приятелката си умишлено?

NomNomNom
04-08-2015, 19:26
Хм, почти не.
Аз вероятно .. не, че той се дразни, но предполагам, че неорганизираността ми и поемането на рискове не са му любими, а пък аз си имам такива моменти от време на време.

Но иначе не се дразним, и ако нещо случайно ме озадачи се опитвам да си замълча ( защото той никога не би направил нищо, което да знае, че ще ме разстрои) , ако много ме тормози нещо - споделям го и обикновено е през сълзи, защото знам, че съм по-виновна да се оплача, от колкото човека, който си го прави нещото без да му мисли, и само го задържам и да :Д Но се е случвало 4-5 пъти максимум за 9 месеца :д

Просто това, което ме дразни у хората, си е чисто мой проблем, означава, че не съм достатъчно широко скроена да приема нещо и да го разбера или че пряко ми пречи.
Той не ми пречи, той е прекрасна душичка :д

anonymous708973
04-08-2015, 21:39
Не ме дразни, прекрасен е, мога да го мачкам, прегръщам и целувам денонощно. От време на време за някоя пълна дреболия, ама като ме погледне веднъж с един от неговите невинни погледи, съм дотам. Днес, например, ми заяви (на база на това, че давах на кучето саламче без да го е "заслужило") как съм щяла да съм ужасна майка и децата ми щели да са дебели и разглезени. Не му говорих 2 минути, той ми се подмаза и извини и ми мина :д

Той ми се дразни като съм пасивно-агресивна или като изпуша без разбираема за него причина.

ForzaFelipe
04-08-2015, 21:58
Има нещо което много ме дразни в нея...и това е, че е въображаема...