PDA

View Full Version : Не издържам!



foxerabg
04-08-2015, 21:19
Здравейте, на 14 години съм и живея с майка ми, баща ми,брат ми и жената на брат ми и детето му.И така проблема ми е че майка ми не понася жената на брат ми защото е много глупава, и я мързи да си гледа детето.. И имаше 1 случка брат ми се караше с жена му и майка ми нещо се намеси и баща ми беше пил и се скара с майка ми, защото само разстройвала жената на брат ми.. И от тогава всеки месец стават някакви скандали.. майка ми се нерви, даже и за развод говори, писнало и е да си къса нервите.. И като ми говори тези неща и на мен ми става някакво тъпо, и вече си ги представям как се развеждат и ще трябва да живея само с единия.. Какво да правя? Като се опитам да говоря с тях те ми казват да си гледам моите работи...Съжалявам ако не му е тук мястото на този пост :(

Whateverunicorn
04-08-2015, 21:38
До някъде те разбирам. Преди 2-3 години живеех с баща ми, майка ми и сестра ми, но нашите започнаха доста често да се карат и за все по-големи неща. Тогава ми беше адски гадно, защото не си представях, че мога да живея само с единия от тях, но сега честно казано свикнах. (след това се разведоха) Все пак ходя и по няколко пъти в месеца при майка ми. Иначе проблемите ги има във всяко семейство, колкото и да не изглежда така. Мога да кажа, че това много ми влияеше на нервите и тогава започнах да пуша и сега съжалявам за това. Просто когато се карат понякога гледай да избягваш конфликтите. Пусни си малко музика или излез с приятели.. и каквото става - да става :)

AngelBelchev
04-09-2015, 06:30
Аз също преди да се изнеса да живея самостоятелно бях с майка, баща, брат, леля, баба... като основния проблем беше брат ми и тормоза, който се мъчи да налага. Трябваше да се махна оттам за да не го утрепя в някав момент.

foxerabg
04-09-2015, 18:08
Аз съм на 14 няма как да се изнеса..Ако можех вече щях да съм се изнесъл..Не знам постоянно като са вкъщи съм под напрежение да не се скарат пак..

RapExotic
04-09-2015, 19:51
В такава ситуация няма какво да направиш. Ако решат да се разделят ще го направят въпреки всичко. Най-добре излизай с приятели, занимавай се с нещо и не взимай страна в техните спорове. След още някоя година ще можеш да живееш сам и няма да се налага да ги търпиш.

Muffins
04-10-2015, 18:21
В такава ситуация няма какво да направиш. Ако решат да се разделят ще го направят въпреки всичко. Най-добре излизай с приятели, занимавай се с нещо и не взимай страна в техните спорове. След още някоя година ще можеш да живееш сам и няма да се налага да ги търпиш.

Съгласна съм.
Моите родители и те се карат. Не знам дали е редно, но баща ми не го понасям. Бих ти казала, както и всички други, че най-добре ще е да не се месиш. Просто се прави на ударен, не взимай страна. Излизай, слушай музика, захвани се с някакво хоби. Просто нещо, което да те разсейва от нажежената обстановка у вас. :)