PDA

View Full Version : Направих тройка с гаджето ми и най-добрият ми приятел



фини
04-09-2015, 09:39
С най-добрият ми приятел харесваме едно и също момиче. Стигна се до там, че направихме тройка с нея. На нея и хареса секса, но ме е страх да не ми я отнемат. Да отстраня ли най-добрият ми приятел? Гаджето ми е винаги готова за секс.

linoleum
04-09-2015, 09:53
С най-добрият ми приятел харесваме едно и също момиче. Стигна се до там, че направихме тройка с нея. На нея и хареса секса, но ме е страх да не ми я отнемат. Да отстраня ли най-добрият ми приятел? Гаджето ми е винаги готова за секс.
Докато е върху нея му го нацепи в дупарата....или вече ще имаш две гаджета мъШко и женско.... или никога повече няма да иска да правите тройки....:)

SugarDaddy
04-09-2015, 11:56
И как точно мислиш да го "отстраниш"?

Аз съм правил същото като теб и след това момичето тръгна с него, а той спря да ми бъде най-добър приятел. Най-добре не се конфронтирай с него според мене, дори и да се случи това. Приятелството е по-ценно от това, че сте си разцъкали на къс пас някакво момиче.

фини
04-09-2015, 12:13
И как точно мислиш да го "отстраниш"?

Аз съм правил същото като теб и след това момичето тръгна с него, а той спря да ми бъде най-добър приятел. Най-добре не се конфронтирай с него според мене, дори и да се случи това. Приятелството е по-ценно от това, че сте си разцъкали на къс пас някакво момиче.

Да го запозная с едно друго момиче и да забрави за гаджето ми.

Fisherman
04-09-2015, 12:19
еби си майката

draid
04-09-2015, 20:47
Ти трябва да си много зле. Отделно, не ти си правил 3-ка, а приятелката ти. Не разбирам кой мъж ще обича една жена и ще седи да гледа как друг прави секс с нея.

hAwk_eye
04-09-2015, 21:25
Аз никога не бих се довееил на най добрият ми приятел да правим тройка с гаджето ми ако ще да ми е спасявал живота и на цялото ми семейство също.НИКОГА!!!!!

BooBooKitty
04-14-2015, 00:48
Да отстраня ли най-добрият ми приятел?.
Нека силата бъде с теб! :D :D :D