PDA

View Full Version : Любов ли е да го опишеш...



madafaka123
04-09-2015, 10:18
Та така, здравейте. Реших тука малко да споделя моята любовна история, защото мисля, че малко ще ми олекне. На всеки прочел, благодаря.

Запознах се с това момиче преди 6 месеца и от 5 месеца сме заедно. Първият проблем идва, че е доста по-малка от мен- 4 години. Всичко започна много добре. Знаете как е. Тя ме беше предупредила, че с времето нещата няма да са такива, аз реших да не и повярвам. Това е вторият проблем... След месец-два някъде започнаха караниците. Карахме се за нищо. Просто си пишехме и тя започваше да си намира проблеми, да се сърди и така. Разделяли сме се доста пъти, но никога не е било за повече от няколко часа. Тук идва третият проблем. Много съм избухлив, прекалено много... И когато съм ядосан не мисля с главата си, говоря глупости и правя такива, и тн. Винаги съм и вярвал, но аз много трудно се доверявам, не знам на какво се дължи, но е много трудно.

До тук с това. Обичах я, и още я обичам. Преди няколко дни се разделихме, каза че вече не изпитва нищо към мен... Тя е много страннен характер и колкото и да съм ядосан, нещо ме тегли към нея. Първото момиче е към което имам сериозни чувства и на което съм казал "обичам те"... Проблема е , че аз когато обичам слагам чувствата на този човек пред моите. Правил съм всичко за нея. Не искам да я оставям, защото в началото като я попитах дали наистна е обичала някого отговора беше- "Никой не се задържа достатъчно дълго, на всички им писваше и си тръгваха, а аз чаках да ме потърсят пак." Не знам за 5 месеца колко много можеш да заобичаш някого, но я обичах, правех всичко за нея. Мисля, че обаче тъпата ми ревност прецака нещата, избухливият ми нрав също... Сега решихме да си дадем време един без друг, за да видим дали нейните чувства ще се върнат, и дали моите ще останат. Не знам до колко е правилно това решение. Сега ще кажете, когато си тийнейджър всяка любов ти се струва последна и тн., но аз съм убеден, че тя е момичето за мен. Дори да си мислех, че понякога не оценява всичко което правех за нея, и да се държеше с мен супер гадното, не съм спрял да я обичам дори за момент.

Сигурно ви звучи яко обърканото, но за съжаление съм такъв в момента. Ако някой си е направил труда да го прочете, благодаря, ако напише коментар и изкаже мнение ще съм още по-благодарен. Това беше от мен. Приятен ден.

jghgh
04-09-2015, 14:36
има няк'ви психологичеси проблеми момичето, които няма как ти да излекуваш, или пък любовта ти.
това си е нейна задача и нейния път.
не си дал много подробности, но определено ми прилича, като че ли драмата е в нейния телевизор. манипулации, сръдни..
имаш ли чувството, че тя е като празен, но продънен съд, който колкото и да "напълваш", няма как да се получи?
като че ли никога не е доволна?

а ти как се чувстваш в тая връзка, чувстваш ли, че трябва да я спасяваш? или че имаш специална отредена роля на Единствения, който ще я разбере, който е Призован, да издържи емоционалната въртележка в нея?


Ако искаш се помъчи да я търпиш, да я "лекуваш" с любов и тн, но е по-вероятно да не се получи. Казвам го от личен опит и от някои наблюдения. :)

madafaka123
04-09-2015, 16:05
има няк'ви психологичеси проблеми момичето, които няма как ти да излекуваш, или пък любовта ти.
това си е нейна задача и нейния път.
не си дал много подробности, но определено ми прилича, като че ли драмата е в нейния телевизор. манипулации, сръдни..
имаш ли чувството, че тя е като празен, но продънен съд, който колкото и да "напълваш", няма как да се получи?
като че ли никога не е доволна?

а ти как се чувстваш в тая връзка, чувстваш ли, че трябва да я спасяваш? или че имаш специална отредена роля на Единствения, който ще я разбере, който е Призован, да издържи емоционалната въртележка в нея?


Ако искаш се помъчи да я търпиш, да я "лекуваш" с любов и тн, но е по-вероятно да не се получи. Казвам го от личен опит и от някои наблюдения. :)

Ами аз говорих с нея сега пак. Продължава да казва, че не изпитва нищо към мен, но когато и казах, че утре ще излизам ми каза " Излизай си, живей си живота, ама повече не ме търси" и ми затвори. Ако не изпитва нищо към мен вече защо ме ревнува? И е започнала да си пише с някакво момче и нали питах я имаш ли дори някакви минимални чувства към него. Отговора беше отрицателен. Питах я защо тогава си пишеш с него и да, очакваното " ми за да те дразня".
Каза ми, че аз съм бил правилният за нея, но не знае дали тя е правилният за мен. Това не го разбрах... Не мисля да се отказвам, защото ако тя не искаше повече да я занимавам щеше да ме блокира и да не ми вдига нито телефон, нито нищо, точно както е правела с тези преди мен. Не знам какво иска и не мога да разбера...

jghgh
04-09-2015, 18:51
ха

вече съм категорична че тряя да я зарежеш

madafaka123
04-09-2015, 20:09
ха

вече съм категорична че тряя да я зарежеш

Лесно е да се каже... Нямам проблем утре да изляза и да забърша някоя, но не там е целта. Прекалено бързо и много се привързвам към хората, и колкото и наивно и глупаво да звучи бях повярвал на думите и, че никога няма да ме остави. Ще се садвам няколко месеца и дано ми мине.