PDA

View Full Version : Всичко за солариума



berry
04-09-2015, 11:51
Здравейте, от известно време се каня да създам тема и да поразпитам хората, които са запознати с ходенето на солариум. Таа, решила съм да отида на солариум няколко пъти преди бала, но изобщо не знам как се процедира. Колко минути трябва да отида първия път, на какъв точно солариум трябва да отида, как трябва да се пека, с какво да се намажа след това, трябва ли да се изкъпя веднага, колко срува, колко време трябва да ходя, за да постигна резултат? Ще се радвам ако някой ми помогне. Благодаря

marilyn
04-16-2015, 11:24
Намираш си соларно студио, трябва да се мажеш със специален защитен крем, който е за солариум. НА какъв да отидеш? - На какъвто искаш, на мен лично легналия ми е като ковчег малко. :D

Първо е добре да стоиш малко, особено ако си много бяла. В никакъв случай не си слагай грим и парфюм преди да отидеш за процедурата. Цената сигурно зависи от мястото, гледам някакви табели из студиата за красота, примерно 1 лв на минута, нещо такова.

Като цяло солариума е много вреден и не те съветвам да ходиш. // лично мнение

berry
04-16-2015, 13:12
Много ти благодаря за отговора. То аз самата се чудя, дали да ходя още или не. Не искам да се пристрастя :D

marilyn
04-16-2015, 13:15
Е, то сигурно не е толкова лесно да се пристрастиш, но е по-опасно това, което ще си причиниш на кожата и без да се вманиачаваш. Прочети мнението за солариума на някой дерматолог и няма да стъпиш никога в такова соларно студио. И аз се кефя на тен, дразня се, че съм много бяла, ама е прекалено вредно, за да си струва. Има реален риск за здравето, а никой не иска да умре от меланом.