PDA

View Full Version : Разделихме се.. Помагайте хора!



yuss
04-09-2015, 13:38
Моята история е следната.. Аз съм момче на 18, а приятелката ми е на 16. В краят на 2014г. тръгнахме заедно. Всичко вървеше супер любов ли да го опишеш. 4 Месеца бяхме заедно, но и се карахме много за глупости.. Винаги сме си казвали, че не можем един без друг и много се обичаме. Тя е зодия скорпион, аз Риби. Не обича да казва какво чуства. Трудно и е... Всичко вървеше нормално до преди 10 дена, когато отново след един наш скандал ми каза, че иска да си дадем малко време. Да не си пишем само да се чуваме от време на време и отново ще бъдем заедно.. Да си починем един от друг общо взето. Аз неможах да издържа на това и и го казах и се скарахме жестоко тя ми каза повече си нямаш приятелка, а аз впоследствие скъсах наша обща снимка. Наговорихме си куп глупости и обиди.. Махнах я от приятели в фейсбук, а тя ми каза, че съм и смешен. Преди 2 дена ме добави и ми каза, че иска да останем приятели.. Аз и казах, че искам да оправим нещата и да започнем отначало. Отговора и беше много съм наранена и аз много те нараних. Обичам те и не бих погледнал друг, но ме е страх, че отново ще бъда наранени и искам да съм сама.. Главата ми казва, че не искам, но сърцето ми иска да сме заедно.. Искам да си останем приятели.. Обеждавах я какво ли не.. Не иска??? Какво да направя хора да ли от гордост не иска или не знам вече?? Супер много си подхождаме с това момиче и се обичаме.. Да ли има шанс след време отново да се съберем? Искам я в живота си.. Тя е много различна.. Не я искам само за приятел и и го казах тя ми каза не мога страх ме е.. Какво да направя??? Казва ли са ми ако я обичаш я пусни, ако те обича ще се върне, но не знам така ли да направя?? Много съм объркан и ще ви бъда благодарен да ми споделите вашето мнение..

Summer Fresh
04-09-2015, 13:50
Това "Да си починем един от друг за малко" никога не е за добре. Сега дори да се съберете най-много да издържите месец, и пак ще се нараните както тя казва. Не насилвай нищо, остави избора на времето, или ще се забравите или ще се съберете. 10 дена нищо не означават.

Baalzam0n
04-21-2015, 01:00
Аз искам да помогна...Казал съм си че ще помагам на хората от тук нататък...Ето скайпа ми: aura_clan_member...Пиши ми когато искаш за да ми разкажеш по подробно и ще ти помогна обещавам...Съжалявам,че всичко е толкова сложно понякога...