PDA

View Full Version : Стрес и напрежение



foxerabg
04-09-2015, 18:22
Здравейте, от няколко месеца съм под постоянен стрес, защото майка ми и баща ми започнаха често да се карат и като са вкъщи съм под голямо напрежение да не се скарат пак.Какво да правя, иде ми вече да се разрева.. не издържам на толкова напрежение .. :(

FreshJ's
04-11-2015, 14:04
и аз бях така кажи речи 3 месеца и е много отвратително, стой си в стаята слушай музика,разсейвай се

при моя случей дори и до бой се стигна и направо се сринах, за квото и да се карат знай че ще мине :)

lovelemons97
04-12-2015, 09:34
Щом не се насилват физически,няма за какво да се притесняваш.Големи хора, с различни мнения, карат се и е съвсем нормално.Всяко семейство попада в такива периоди, в които напрежението е в повече.Прекарвай по възможност повече време навън докато се успокоят.

BooBooKitty
04-14-2015, 01:32
Минала съм по този път и при мен се стигаше до насилие много години.Както FreshJ's каза стой си в стаята, слушай музика, прави си масажчета (много помагат) и като цяло игнорирай сценките.Аз много обичах (и все още обичам) да си оправя спалнята, сменям спалното бельо, взимам си вана, лягам върху кърпа на леглото и си правя масажчета на цялото тяло още докато съм мокра.След това си обличам чисто бельо и тениска и гледам филми на приглушена светлина докато ми се доспи :)