PDA

View Full Version : Безсъние



jujak99
04-09-2015, 18:43
Zdraveite! Momiche na 15 godini sym i imam problem sys synq. Ot poslednite nqkolko dni ne moga da spq normalno. Vyrtq se,sybujdam se i imam nqkakvo chuvstvo v men,nepriqtno chuvstvo. Vse edno neshto mi teji,a ne sym v nqkoq ot tipichnite drami za vyzrastta si. Ne znam na kakvo se dylji. Cheta vecher za da zaspq,no veche i tova ne pomaga. Spi mi se,a ne zaspivam.I ovce broqh i kakvo li ne,no ne stava. Ne znam kakvo da pravq,zatova ako nqkoi moje da mi pomogne,molq da go napravi.

FreshJ's
04-11-2015, 14:03
що заглавието ти е на кирилица а самото съдържание не

lovelemons97
04-12-2015, 09:37
Има ли нещо, което те мъчи?Консултирай се с психолог.
Опитай се като заспиваш да си укротиш емоциите, ако си по-емоционална.
Аз съм пила от сиропа на една приятелка, който е "Алора" .Мисля, че е без рецепта защото е хомеопатичен.Попитай все пак.

BooBooKitty
04-14-2015, 01:22
Аз предлагам да се консултираш с личния си лекар не с психолог като за начало.

NedaIvanova
04-20-2015, 23:27
Казано честно аз преди време имах подобен проблем и то от много малка, защото гледах как големите си лягат по-късно и подражавах. И тази година след сигурно 3 години трудно заспиване започнах плуване и след тренировка съм толкова изморена , че в 9 съм в леглото ако съм първа смяна и с други неща ми помогна този спорт. Така, че силно препоръчвам поне виж един месец с плуване как ще спиш. При мен беше много зле положението будене през час, постоянни кошмари следователно раздразнителност през деня :)

lovelemons97
04-22-2015, 08:11
Казано честно аз преди време имах подобен проблем и то от много малка, защото гледах как големите си лягат по-късно и подражавах. И тази година след сигурно 3 години трудно заспиване започнах плуване и след тренировка съм толкова изморена , че в 9 съм в леглото ако съм първа смяна и с други неща ми помогна този спорт. Така, че силно препоръчвам поне виж един месец с плуване как ще спиш. При мен беше много зле положението будене през час, постоянни кошмари следователно раздразнителност през деня :)

Съгласна.Аз също тренирам плуване и чак сега като го написа се замислих колко е вярно.