PDA

View Full Version : Влюбени Хора



pe6oskeiborda
04-09-2015, 22:42
Една история на Пешо Скейборда и Лиланда.

Имало едно време двама човека, Ивчо и Ивка. Те много се обичали и си пасвали по всичко - харесвали същите неща, играли същите игри, и двамата били дебели и обичали да се борят. Един от любимите им спортове бил ски и биатлон, също така обичали да гледат голи скиори. Но дотам стигали интимностите им, за жалост - те били от семейства на люти евреи и не могли да правят нищо повече от това да гледат голи мъже заедно. И така за дълги години. Майката на Ивка която се казвала Ивка била особено строга и особено дебела, заплашвала с кастрация ако ги хване.

Най-сетне дошъл денят на сватбата. Имало голям купон, много дебели хора и точно еднакъв брой мъже и жени. Всички били жадни за вино и после станали жадни за страст и затова пратили двойката да правят страстна любов като ония от игра на тронове защото всички гледали сериала и били пияни.

Ивчо и Ивка се притеснявали от този момент, но не толкова колкото се притеснявали от контакта с хора и затова отишли в спалнята. Но когато Ивка си събула гащичките, отдолу ще показал малък Ивчо. Ивчо изпищял като жена и Ивка му обяснила, че всъщност е транс жена, но се притеснявала да му каже преди брака, но сега вече не се притеснява защото развода е забранен. Докато Ивчо се чудел какво да каже, Ивка получила СМС от майка си Ивка в който пишело, че всъщност всичките жени от семейството ѝ са мъже тоест транс жени включително майка ѝ, и истинското ѝ име по рождение е Ивчо, а тя е осиновена. Трябвало да се досети по това че пише във форуми с ника Fisherman и в мъжки род.

На Ивка ѝ станало твърде много и избягала в сълзи. След нея, Ивчо повикал:

- Не, почакай! Ivaaaaa!

Но тя вече била запалила трабанчето и нищо не се чувало от двигателя.

Няколко дни по-късно, Ивка яла люто чили с боб и тъкмо преминавала към най-добрата част от този ритуал, която се извършва в тоалетната. Но вътре я чакал...

- Моля те, изслушай ме.

С разхлопано дебелашко сърце, Ивка се пресегнала за бравата. Но ръката ѝ била прекалено потна, а бравата заяждала и затова се приготвила да се отбранява все пак и тя имала някакъв останал тестостерон. Обаче краката ѝ омекнали, когато чула...

- Ивке, много мислих над това. Обаче каквото и да мисля, не мога да си променя чувствата. Обичам те такава каквато си. Каквото и да си, искам да спра да те обичам но не мога.

И я прегърнал. Малко след това се превърнал в безжизнен труп - отровата е подействала, защото той не можел да приеме, че обича нещо такова.

И така Ивка изгубила девствеността си.

Но даже трупа му свършил за минута. Та навън тя срещнала някой който може да сбъдне страстната ѝ мечта - магарето dreamwalker което вървяло бавно към нея под лунната светлина. И продължило да върви бавно след нея още много време (тя живеела далеч от клозета) защото това било едно изключително упорито магаре, но за жалост не било неин тип.

После се омъжила и живяла щастливо. Колкото и дебела да е била, всичката мазнина се лепвала по тялото, а дупето било редовно тренирано с тежки щанги и изглеждало като две парчета кайма - като дупе на корав мъж - така пленила сърцето на локалния сваляч Мачока. А духът на Ивчо обсебил мазето им и от тогава до ден,днешен пърдял в ракията им.

THE EИD,

Бележка от авторите: Главната героиня Ivaaaaa беше избрана от омразното дясно, женско око на Бог, докато омразното му ляво, мъжко око беше прекалено заето да владее Мордор.

dreamwalker
04-09-2015, 23:00
http://cdn.meme.am/instances/41616756.jpg

П.П. Харесва ми как аз съм магарето. Напомня ми на Бенджамин от Animal Farm, но Бен не бе толкова влюбчив.

pe6oskeiborda
04-09-2015, 23:04
ей магаре :lol: не забравяй и авторката все пак тя е отговорна за половината :)
трябва да е this guys
или peoples

Lilanda
04-09-2015, 23:06
ей магаре :lol: не забравяй и авторката все пак тя е отговорна за половината :)
трябва да е this guys
или peoples

+++++++++++++++++++++++++++++++++

pe6oskeiborda
04-09-2015, 23:18
също така ако си мислите че знаете коя част от кого е измислена сигурно грешите :lol:
имаше смахнати гнусни идеи измислена от нея
имаше и романтични неща измислени от мен
интересно е как когато измисляш нещо с някого можеш да мислиш като него :)

Юлиян
04-10-2015, 14:57
Вие с лиланда ли ходите ? :lol:

dreamwalker
04-10-2015, 15:12
Ходим на кино.

Юлиян
04-10-2015, 15:15
аз съм готов dreamwalker , идвай по бързо че в Китайското кино ще ни се наложи да гледаме филма от покрива :D

Lilanda
04-10-2015, 16:35
Ходим на кино.
И на танци ве. Къде са танците?!?!

anonymous908491
04-10-2015, 16:56
И на танци ве. Къде са танците?!?!

Танцувала ли си с боксьор, много лед ще ти трябва след това.

Ivaaaaa
04-10-2015, 17:16
чувствам се поласкана

anonymous908491
04-10-2015, 17:23
чувствам се поласкана

Също като струдела, когато някой/не помня кой/ беше лъскал над снимката и, беше свършил върху нея и сметна за нужно да си покаже постижението.

Ivaaaaa
04-10-2015, 17:55
ъъъ, да
и аз го помня този случай

dreamwalker
04-10-2015, 18:03
ъъъ, да
и аз го помня този случай

Аз не. Кой птеродактил направи това?

StringTheoryPracticist
04-10-2015, 18:06
птеродактил
Did you mean: герой?

Мисля че беше на Силвия модераторката, и май беше извършено от Основата. Странно, повечето хора не вярваха че е истинско - мислеха че го е фейкнал с разни препарати, ебаси какъв трябва да е някой да се занимава с препарати и глупости когато може да набие една чекия :D естествено че не е фейк

dreamwalker
04-10-2015, 18:20
Did you mean: герой?

Мисля че беше на Силвия модераторката, и май беше извършено от Основата. Странно, повечето хора не вярваха че е истинско - мислеха че го е фейкнал с разни препарати, ебаси какъв трябва да е някой да се занимава с препарати и глупости когато може да набие една чекия :D естествено че не е фейк

Под вола теле.

Юлиян
04-10-2015, 21:02
хареса ли ти филма който гледахме?

pe6oskeiborda
04-10-2015, 23:42
моля ако сте харесали историята я оценете с пет звезди :)

dreamwalker
04-10-2015, 23:51
хареса ли ти филма който гледахме?

Не. :( Нямаше магьосници и падащи звезди.

Юлиян
04-11-2015, 11:40
Не тъжи! В Китай често се случва

Октябрь
04-11-2015, 13:46
Какво ще прави в Китай Ярослава

Юлиян
04-11-2015, 15:01
въпроса е ТИ какво ще правиш там