PDA

View Full Version : Не знам какво да правя! :/



Muffins
04-09-2015, 22:06
Здравейте! Това ще ми е първият пост тук, като вече регистриран потребител. Преди само четях темички, но искам съвети или просто някой да сподели подобни случки.
Скоро навърших пълнолетие. Когато си "празнувах" рождения ден беше само от близък кръг от приятели и аз просто исках да сме всички заедно и да си прекараме добре. Така и беше. По принцип аз не пия често алкохол и не понасям също, така че бих казала, че лесно се "омайвам". Та така де, пихме, смяхме се, прекарахме си добре. След като си тръгнахме аз, една приятелка и най-добрия ми приятел решихме да се поразходим малко преди да се приберем. Не знам защо, но по едно време ми стана супер криво, валеше и си мислех, че няма да ме забележат защото сълзите ми се стичаха като вадички по лицето, ама уви той ме забеляза и така успокои ме, прегърна ме. Пак си продължихме, но момичето трябваше да си тръгне по-рано. Двамата с него останахме на една спирка и пихме горещ шоколад :D. Беше ми много приятно и забавно. Това да се прегърнем за нас е съвсем нормално и не беше нищо ново за мен. Обаче той беше някак по-гальовен ако мога да кажа. И така докато не трябваше да си тръгнем. По-рано на спирката го бях издразнила с нещо и той ме беше ухапал за ръката. Преди да се разделим аз на майтап му казах, че му се сърдя и той ми каза " Извинявай, де моляте. Виж, виж, обърни се за малко, моля те. " И аз се обърнах защото мислех, че ще ме прегърне ама той ме целуна! Ей така от нищото. И се разделихме все едно нищо не се беше случило...
От тогава не спирам да мисля за това .... в главата ми е каша и не знам какво да правя ...

pac0line
04-09-2015, 22:30
И при мен един път тъй с една мацка пихме некви бири и после тя почна да ме целува и не искаше да ме пуска, щото беше омаяна...
Дано пича да не е вампир, щом те е ухапал по ръката, пък иначе честито - вече при вас няма термин "просто приятели" - всичко или нищо 8-)

Но не разбрах в случая каква е връзката - хем си си прекарала добре, хем ти става криво, това пиянската мъка ли е, където изведнъж като поотрезнееш плачеш и не заеш защо?

Muffins
04-09-2015, 22:41
:D Не слава богу не е вампир. Но, за човешко същество хапе твърде често, което е друга тема на разговор.
А иначе за плакането да, предполагам е онази пиянска мъка където просто ревеш, а си нямаш и на идея за какво.
Той постоянно ми казва колко съм била красива и тем подобни, но това ми го е казвал и преди. Познаваме се от момента, в който сме проходили и ... просто не знам какво да правя сега. Остави ме като гръмната с тая целувка ...
А и ... един ден след това се "Обвърза" във facebook-a ... просто не го разбирам честно ...

sladura89
04-09-2015, 22:54
Възможно е да има чувства към теб, а ти да не си разбрала? А от къде си сигурна, че наистина е обвързан или не го е направил само за да види как ще реагираш?

Muffins
04-09-2015, 23:01
Страх ме е дали има чувства към мен. Приятели сме от детската и не искам да си разваляме отношенията. Помислих си и аз, че може да го е направил ( това с обвързването ), за да види как ще реагирам, но не съм сигурна. Той с бившата си колко пъти не се събираше и разделяше. Аз си мисля да не би да ме е целунал, за да се опита да забрави за нея или не знам.
Само знам, че толкова шокирана никой не ме е оставял...

pac0line
04-09-2015, 23:10
Сладури :Д Искам и аз да съм на 18!

Щом си шокирана, значи има нещо, щом не знаеш какво да правиш, значи не е просто нещо
Все пак по старомодното мислене той е момчето и трябва да предприеме нещо. Намерил е сили да те целуне, сега, ако не е било просто проба-грешка би трябвало да продължи да напипва.
Колко скоро се е случило това? После търсил ли те е / засичали ли сте се?

Muffins
04-09-2015, 23:17
Емии рождения ми ден беше сега на 5, а той ме целуна на 6 към 3 сутринта ( леле мале, че и час помня :D )
После той някак така не ме търси както преди. Смисъл друг път ако ми се обади и му кажа, че не ми се излиза, ела да видиш. Още малко от нас по пижама ще ме изкара, а сега като му се обадя само ми вика "Еми добре тогава ако има нещо обади се" и не знам ... уфф непозната територия сте ми мъжете ...

heartshapedbox
04-10-2015, 07:37
А ти искаш ли нещо повече от приятелство от него?

Azoria
04-10-2015, 09:11
Щом сте толкова добри приятели просто му кажи,че искаш да обсъдите тази целувка и дали е означавала нещо. По това, че и часа й помниш и мислиш само за това, смея да съдя,че не ти е баш все тая. (; А иначе това,че сега не те кара да излизаш,както преди е нормално, ако това не е било просто пиянска целувка, а е направил "крачката" към теб. Сега топката е в твои ръце и евентуално чака да види дали и ти имаш интерес.

Muffins
04-10-2015, 09:11
Не ... затова не знам какво да правя.

Muffins
04-10-2015, 09:13
Не, на мен не ми е безразлична тази целувка. Просто ме е страх защото ако от нея излезне нещо, да ще е добре.... ама след това няма да сме си приятели каквито винаги сме били :/

Azoria
04-10-2015, 09:24
Ако той има чувства към теб това с приятелството, каквото е било може да го забравиш вече.

Затова най-добре да се изясните.

Muffins
04-10-2015, 09:32
Оф не знам. Ще видя ако излезнем днес какво ще стане.

sladura89
04-10-2015, 10:59
уфф непозната територия сте ми мъжете ...

И аз бих казал същото за жените! Съвсем не ги разбирам! ;)

Muffins
04-10-2015, 11:03
Тъкмо докато си мисля, че г/д знам какво ще направи някой от вашата "раса" :D и ми доказвате в противното.

paradosou
04-10-2015, 18:52
Много сте готини 8-). И аз като Azoria ще предположа, че е по-дръпнат, защото вече е направил крачка, обаче не знае ти какво мислиш за нея. Колкото до обвързването във фейсбук - според мен или се вдетинява яко и проверява как ще реагираш, или е имал предвид връзка с теб, хахаха. Потърси го, дръж се свободно, целуни го ти :D. Щом те утешава, отделя ти от времето си, измъква те по пижама и ти обяснява колко си готина визуално, не виждам как ще сбъркаш.

paradosou
04-10-2015, 18:57
Какво ще кажеш да вдигнеш темата като има развитие? Заинтересувах се :).

Muffins
04-10-2015, 19:15
Много сте готини 8-). целуни го ти :D
Олеее не ме плаши такаа :-k Не знам какво да направя. В момента се чувствам като заек притиснат в ъгъла и не знам какво да направя. Когато става въпрос някое момче да ме хареса съм шаш и паника :D
И какво имаш впредвид да вдигна темата като има развитие ?

paradosou
04-10-2015, 20:29
Да пишеш пак, че да научим докъде сте стигнали.

sladura89
04-10-2015, 21:46
Когато става въпрос някое момче да ме хареса съм шаш и паника :D

Няма от какво да се панираш, ако изпитваш същото добре, ако не, му казваш, че не чувстваш същото и така! Де да имах твоите проблеми? Моите са къде, къде по-сложни! :)

Muffins
04-10-2015, 22:52
Оолеле утре ще излизаме....
Еми не знам... Разстояние ще ни раздели в неделя и не знам вече... Ох страх ме е ако утре пак ме целуне

fanton1
04-10-2015, 23:17
Оолеле утре ще излизаме....Ох страх ме е ако утре пак ме целуне
И какво ? Целувките те убиват ли ? Изясни се просто със себеси харесваш ли го или не, после го питай какво изпитва той към теб и се изяснете. Ще се получат 2 случая.
1 Харесвате се взеймно тръгвате щасливи и ще сте като ''супер приятели''.
2 Той има чуства към теб ти към него не и няма да е лесно да се запази приятелството и най-вероятно ще го развалите.
Най-ветоятно това ще стане. (може и да греша не знам как ще рейгира момчето и това ти какво чустваш..)

Muffins
04-10-2015, 23:51
Просто ми е объркано. Нещата ще се наредят като излезнем, защото зорът е докато излезнем, от там нататък каквото трябва ще стане. Просто не очаквах това точно с него.

Muffins
04-13-2015, 10:25
Хорааа искам да споделя :D
Бях излезнала с него в събота и беше като по филмите. Не се целунахме, но ми беше супер яко. Той беше довел и един общ м/у нас приятел, но и пред него се държеше сладко с мене. Нищо, че си замина и сега не знам кога пак преди лятото ще се видим, но дори и часът, в който бяхме заедно ми беше супер :grin:

paradosou
04-14-2015, 14:15
Как преди лятото? Няма ли да се събирате все пак 8-)?

Тодор
04-14-2015, 14:49
Виждам че ти го харесваш,виждам също така че и той те харесва...Какъв е проблема?А да, не се решавате кой да започне разговора с напълно ясен край.

sladura89
04-14-2015, 14:50
Как преди лятото? Няма ли да се събирате все пак 8-)?

Защо да се събират, че те неангажиращите връзки са най-добрите, особено ако са между приятели! ;)

paradosou
04-14-2015, 14:57
8-) Много го повтаряш тва, и то в разнородни теми. По написаното от авторката си личи, че има емоционален интерес и от двете страни, каква неангажираща връзка??

Muffins
04-20-2015, 19:37
Не знам какво да правя хора! Чета ви коментарите и пак не знам дали е сериозен в намеренията си ... Реших от всичките пъти като го търся аз да го оставя веднъж да ме потърси... той само ме seen-a. Може ли да има толкова шашави хора като мен..

sladura89
04-20-2015, 21:58
Не знам какво да правя хора! Чета ви коментарите и пак не знам дали е сериозен в намеренията си ... Реших от всичките пъти като го търся аз да го оставя веднъж да ме потърси... той само ме seen-a. Може ли да има толкова шашави хора като мен..

Ако знаех как бих ти помогнал, но и аз съм в задънена улица в отношенията момче-момиче!

sladura89
04-20-2015, 22:02
8-) Много го повтаряш тва, и то в разнородни теми. По написаното от авторката си личи, че има емоционален интерес и от двете страни, каква неангажираща връзка??

Ами кой за каквото си мисли, като само това ми е в главата как да напиша нещо по-различно? ;)

Muffins
04-21-2015, 13:16
Оле ние сме на някакви приливи и отливи с него. Уфф иска ми се да го видя, а не знам кога пак ще се видим. Смисъл не го знам кога ще си идва насам, а искам да го видяяя :grin:
Днес пак ми писаа и направо как можа с една проста целувка да ме накара да мисля за него постоянно :D

an7raks
04-21-2015, 13:22
А аз не знам кога най-накрая момичетата ще си набиете в главите, че такова приятелство просто няма...

paradosou
04-21-2015, 13:26
А аз не знам кога най-накрая момичетата ще си набиете в главите, че такова приятелство просто няма...
Има, ама трябва да го търсиш даже не с обикновен, ами с електронен микроскоп xD. В смисъл светът е достатъчно голям, за да съществуват някъде момчета и момичета, които са приятели. В повечето случаи обаче си е наивна вярата в напълно ясните намерения.

anonymous708973
04-21-2015, 13:28
А аз не знам кога най-накрая момичетата ще си набиете в главите, че такова приятелство просто няма...

А ти и Тори?
Или това ти е завоалираният начин да й кажеш нещо?

an7raks
04-21-2015, 13:28
В смисъл светът е достатъчно голям, за да съществуват някъде момчета и момичета, които са приятели.

Да... ама в повечето случаи имат и роднинска връзка... :D

tori
04-21-2015, 13:38
А ти и Тори?
Или това ти е завоалираният начин да й кажеш нещо?
То при нас беше друго. :д Беше си ми казал още от първия път, в който се видяхме, че няма как да ми е приятелка и да ми сплита косите.

anonymous708973
04-21-2015, 14:28
Ама сте приятели, нали?
Кой ти говори за сплитане на коси. Говорим за приятелство между момче и момиче, не между две момичета, едното с грешния орган в гащите.

an7raks
04-21-2015, 14:32
Ама сте приятели, нали?


:D

anonymous708973
04-21-2015, 14:40
Не бе, обясни, щото нещо не ти съответства мнението на реалността.
Ся, ако през цялото време сте се правили на интересни и наистина сте заедно, е друга работа, ама пак не прави мнението ти общовалидно за всички хора. Различни сме, способни сме на различни неща :)

Ivaaaaa
04-21-2015, 14:47
май имаше предвид за чисто платонично приятелство. иначе много ясно, че трябва да са приятели.

an7raks
04-21-2015, 15:06
Ива ме е разбрала.

Не бе, обясни, щото нещо не ти съответства мнението на реалността.
Ся, ако през цялото време сте се правили на интересни и наистина сте заедно, е друга работа, ама пак не прави мнението ти общовалидно за всички хора. Различни сме, способни сме на различни неща :)

Заедно сме от вече бая време и не сме го крили. Иначе, аз не познавам момчета, които имат изцяло чисти намерения към момичетата около себе си.

sladura89
04-21-2015, 15:13
Иначе, аз не познавам момчета, които имат изцяло чисти намерения към момичетата около себе си.

Те и приятели момче/момче и момиче/момиче в много от случаите нямат изцяло чисти намерения, а какво остава за момче/момиче, но това естествено не значи че няма и такива приятели, които да не искат нещо повече от другия! :)

Muffins
04-21-2015, 16:10
Като се видим искам да си поговоря с него затова, кога изчезнаха чисто приятелските му чувства. Защото аз мисля, че и той се беше притеснявал да предприеме първата крачка, защото се познаваме от малки.
Допреди да ме целуне честно си мислех, че сме от тези "най-добри приятели" от различни полове :D

tori
04-21-2015, 17:52
Пантер, заедно сме от 4 месеца и половина, криехме го само първите два месеца, щото не исках да става работата на Цецо и Лина. Даже ако той не се беше изцепил няколко пъти, нямаше да си призная, въпреки многобройните питания.

anonymous708973
04-21-2015, 17:54
Аааа, стоплих. Със закъснение естествено, аз кога ли съм загряла навреме :д

tori
04-21-2015, 18:03
Аз все мислех, че знаеш. :о

an7raks
04-21-2015, 18:42
ама пак не прави мнението ти общовалидно за всички хора. Различни сме, способни сме на различни неща :)

Различни сме, да, но са много малко/ако въобще ги има/ момчетата, които биха слушали словоизлеяния на тема кой кво казал по нейно име и по кого въздиша. Повечето бихме го изтърпели, само ако искаме нещо повече от прегръдка от момичето. ;)

sladura89
04-21-2015, 23:10
Пантер, заедно сме от 4 месеца и половина, криехме го само първите два месеца, щото не исках да става работата на Цецо и Лина. Даже ако той не се беше изцепил няколко пъти, нямаше да си призная, въпреки многобройните питания.

Мхм, това не го разбирам защо такива връзки толкова силно се пазят в тайна и толкова много се отрича да имат нещо с конкретният човек! От какво точно се притесняваме, ако не ни пука за хорското мнение? :)

DevilWish
04-22-2015, 19:44
Той те е целунал и ти мислиш за това по–бързо му казвай да не стане късно. Явно, че той те харесва поне малко иначе нямаше да направи тази крачка.

Muffins
04-23-2015, 20:18
Той те е целунал и ти мислиш за това по–бързо му казвай да не стане късно. Явно, че той те харесва поне малко иначе нямаше да направи тази крачка.

И аз го харесвам. Не го осъзнавах докато не дойде целувката. И сега снощи почнахме малко по малко да отваряме темата за "онази" вечер. И той ме пита за онази пиянска мъка дето ме налегна. Но после индиректно и двамата си казахме, че беше перфектно. :grin: сега само чакам да си дойде ама не се знае кога точно ще е. :/