PDA

View Full Version : Има ли тя интерес към мен?



biscuhimself
04-10-2015, 08:36
Здравейте. Започвам направо по темата. Преди около месец се разделих с едно момиче (от моя клас) след връзка от около 2 месеца. Всичко започна много добре, но в последствие една сутрин от нищото ми сервира, че нямала вече чувства и не искала да ме наранява, не била момичето за мен. Бях много объркан и влюбен в нея, изпаднах в кратка депресия, но реших да се захвана по-сериозно с тренировки и работа и забравих за нея. Тя прави опити да ме търси и да иска да бъдем приятели, но естествено я отхвърлих.

Това добре, но мисля, че започвам да се влюбвам в друго момиче. Проблема е, че вече не знам какво ще си кажат останалата част от класа за мен - едва ли не че искам да мина всички момичета подред (това си е лично мое мнение). Момичето попринцип се държи еднакво с всички и съм забелязал, че е много премерена в това което казва и прави. Обаче напоследък иска да говори с мен доста често. Понякога като говорим за нещо група хора тя специално идва и иска да влезе в разговора. Дори започна да ми пише първа във Фейсбук, което много ме учуди. През повечето време обаче когато аз искам да говоря с нея тя се прави на разсеяна, отговаря ми с по една дума, избягва ме, дори обикаля други момчета. Иначе като си пишем водим доста приятни разговори, винаги ни вървят и ми е изключително приятно с нея. Да не споменавам и че е красива :D

Въпроса ми е - според вас има ли реално интерес към мен и струва ли си да се занимавам с нея занапред? Ако не е достатъчно ясно как мога да разбера дали нарочно прави всичко?

Благодаря и съжалявам ако темата ми е подобна на много други, просто нямам представа къде другаде да поискам съвет :)

Muffins
04-10-2015, 10:21
Здравей :)
Не съм сигурна как са били отношенията ви с това момиче като сте тръгнали, но щом една сутрин ти го е "сервирала" решението не е било взето същата сутрин. Може да те харесва, но да се притеснява от другите хора в класа, какво ще кажат за вас или тем подобни. Щом те търси и иска да си общувате не си й безразличен, просто може да е неуверена дали иска да си продължите сериозно.

anonymous908491
04-10-2015, 10:40
Да не споменавам и че е красива


Значи е глупава, можеш да я извъртиш по десетки начини и дори да не го разбере.

biscuhimself
04-11-2015, 12:26
А как мога да я накарам да повярва че имаме бъдеще? :D

NomNomNom
04-11-2015, 13:29
Няма нужда да я караш да вярва, sexual drive-а ти е най-голямото оръжие в пубертета, всички ги тресе хормона и това е движещото :д
Накарай я да те иска и няма нужда да я убеждаваш за бъдеще и каквито и да е било глупости :д

biscuhimself
04-11-2015, 15:57
Няма нужда да я караш да вярва, sexual drive-а ти е най-голямото оръжие в пубертета, всички ги тресе хормона и това е движещото :д
Накарай я да те иска и няма нужда да я убеждаваш за бъдеще и каквито и да е било глупости :д

Е това имах предвид, може би не се изразих правилно. Как точно мога да я накарам да ме иска? Мисля си, че няма да е лесно ако тя няма някакви чувства и просто търси приятелство.