PDA

View Full Version : Не мога да преживея тази раздяла



eroteftika
04-10-2015, 12:17
Здравейте на всички.Исках просто да си споделя защото и без това няма на кой.. Бях с едно момче 4години ,от около 8 9 месеца сме разделени и направо съм съсипана.Няма ден в който да не плача.Чувствам се толкова самотна .. Все едно съм се пречупила цялата.Не искам да се връщам при него,защото е страшен боклук и единствено видях от него лъжи и ревност.Не знам как след толкова много неща които ми направи ,мога още да го обичам.. той също ме търси звъни ми ,но аз не му вдигам , пише ми смси колко съм му липсвала и т.н. , но не му отговарям..Много ми е кофти особено вечер ,като си легна а до мен няма никой да ме прегърне и да ми каже колко ме обича .. Просто тая любов ме изтощи ..толкова ми е трудно , не мога да ви опиша .До сега това е най-лошото и най-трудното нещо в живота ми.Никога не съм преживявала такова нещо, не знам дали изобщо някога ще мога да заобичам друг.Всичко ми напомня за него..

Благодаря че прочетохте историята ми .Весели Празници ви пожелавам.Обичайте се и бъдете щастливи :)

NomNomNom
04-10-2015, 13:58
:(

Съжалявам много :(

Банални неща ще те питам/ще ти предложа, но - работиш ли? Учиш ли? Спортуваш ли? В голям или малък град живееш? На колко години си ? С родителите си ли живееш? Те разбират ли те ( по принцип могат да бъдат много полезни когато ти е тежко).

anonymous908491
04-10-2015, 14:09
Здравейте на всички.Исках просто да си споделя защото и без това няма на кой..
Благодаря че прочетохте историята ми .Весели Празници ви пожелавам.Обичайте се и бъдете щастливи :)




Банални неща ще те питам/ще ти предложа, но - работиш ли? Учиш ли? Спортуваш ли? В голям или малък град живееш? На колко години си ? С родителите си ли живееш? Те разбират ли те ( по принцип могат да бъдат много полезни когато ти е тежко).

Разбираш ли, какво имам предвид ?

eroteftika
04-10-2015, 14:11
:(

Съжалявам много :(

Банални неща ще те питам/ще ти предложа, но - работиш ли? Учиш ли? Спортуваш ли? В голям или малък град живееш? На колко години си ? С родителите си ли живееш? Те разбират ли те ( по принцип могат да бъдат много полезни когато ти е тежко).

Здравей ! :) На 19години съм . Нито работя нито уча.Работих до преди месец 2 ,но напуснах защото бях много разсеяна и не ми се получаваше.. просто ми трябваше време да си остана самичка,но вече обмислям да започвам скоро работа..Спортувам си единствено в нас някви упражнения ,тъй като няма с кой да ходя по фитнеси или да тренирам спортове , а не обичам да ходя самичка :( и да в голям град съм-в София. А отностно родителите ми е много сложно ,защото ставаха голями спорове отностно приятеля ми и не знаят че съм била отново с него. Бяхме година и половина заедно ,после се разделихме и след около половин година пак се събрахме . Дефакто наще не знаят че съм била още 3години с тоя човек а и нямам намерение да им казвам .. Като цяло преживявам всичко съвсем сама и от това ми е 2но по-гадно..

eroteftika
04-10-2015, 14:15
Papugai ,не не можах да те разбера съжалявам :(

anonymous908491
04-10-2015, 14:22
Papugai ,не не можах да те разбера съжалявам :(

Поне да беше схванала, че поста ми е към намнам, но не е нещо невероятно, ако съдим по историята, която уж е за споделяне, но в последствие се оказва, че и на въпроси ще отговаряш.

NomNomNom
04-10-2015, 14:24
Разбираш ли, какво имам предвид ?

Прав си, и аз чета през ред 8-)

eroteftika - сама си отговори.
Започвай работа, започвай учене, тръгвай на фитнес, ако ще и сама, ходи на зумба, аеробика, там можеш да се запознаеш с много момичета, запиши се на някакви курсове.
Няма нужда да казаш на родителите си, че си била с него, просто се прибери при тях и постой малко, поплачи на майка ти, или бащата ти, който ти е по-близък, без да споменаваш имена. Никой няма да те съди, в крайна сметка вече всичко е свършило.

Не го отлагай, още от днес потърси някакъв курс, знам, че на танците тип суинг, салса, се случват много социални събития, имам познати, които там са си намерили жени :д

Излизай. Намери хора. Общувай.

anonymous908491
04-10-2015, 14:29
Не го отлагай, още от днес потърси някакъв курс, знам, че на танците тип суинг, салса, се случват много социални събития, имам познати, които там са си намерили жени :д


Принцесата си намери мъж тук, значи може и без танци, ако не обича да се поти.

anonymous708973
04-10-2015, 14:56
Как успяваш да скриеш от вашите 3 години, че си била с някого? Ужас, на мен би ми било кофти един празник да не можем да празнуваме всички заедно.

Иначе се присъединявам към съветите на НомНом.