PDA

View Full Version : Отново провал



TEJKASYDBA
04-10-2015, 14:20
Здравейте, приятели! Обречен съм на поредния провал, в опитите си да намеря приятелка, при това не за една вечер. Ще ви разкажа какво точно се случи.

Понеделник вечерта излизам на кафе с 2 приятеля. Минава известно време, до нас сядат две мацки с едно момче, което не сяда до тях, а срещу тях и те гледат към мен, тоест седнали са едва ли не срещу мен. Въпросното момче им е добър приятел, нищо повече.. Такаам. Харесах си едната мацка и я гледах от време на време, докато не си тръгнаха. По-късно я намерих във фейса, а моя приятел намери другата мацка. Дотук нищо необичайно. Започнахме да си пишем с момичето, като се започна с това от къде съм и намерил фейса и т.н., и след като и казах, че ми е позната от някъде и едва ли не и знам името, се започна лека полека един интересен чат, който се превърна въпросната вечер в така наречената по тийнеджърски дума "зарибявка", започнаха да се пишат целувки, думички от рода на "пате" и т.н. Доволно ми беше и си легнах с мисълта, че едва ли не имам късмет и може да се получи нещо. Ден втори: през деня работя, чатим си, докато съм на работа (не ме оставяше и за минутка), пак целувки, всичко. Вечерта отново двете момичета отиват на кафе, тоя път друго (не мисля, че има значение) и ни викат и нас. Аз отивам, отново с две момчета, но този път не с момчето, което намери нейната приятелка първата вечер, а друго.. Такам, нейната приятелка си харесва случайно точно него. Седнахме ние на масата до тях и при първото излизане на мацката да пуши отвън, излезнах и аз и се награбихме, както се казва.. Целувахме се, прегръщахме се, лафихме си отвън за нещата от първата вечер и така.. Вечерта приключва, всичко отново точно, аз весел. Ден трети: отново работя, отново си пишем, всичко точно.. Вечерта обаче мацките ни канят с момчето, което нейната приятелка си е харесала в тях - да гледаме уж филм. Казаха ни само да вземем нещо от някой магазин, ако искаме, защото пили уиски и кола, няма значение. Взехме ние там някво мезе, отидохме и така масичката беше бая нагласена, салатки, мезенца всичко. Седнхаме ние - моя приятел до едната мацка, аз до другата, времето си минаваше, в течение на обстоятелствата се преместих на диванчето до тях всичките, понеже беше голямо а аз седях на една таборетка.. И понеже си бяхме само четиримата, лека полека започнах да награбвам мацката - закачахме се, целувахме се, и не знам кой и защо предложи, но телевизора се угаси, стана тъмно и.. уж донесохме лаптопа да гледаме въпросния филм.. в стаята бе напълно тъмно.. филма не бе от най-интересните и лека полека и аз и моя приятел награбихме мацките, яко целувки, вече напълно бяхме "полегнали" на това диванче и едва ли не не правихме секс дето се казва, даже на мен ми стана странно по едно време.. спря се филма и се продължи с .. целувките да речем и флиртуването.. стана време моята мацка да си ходи и аз я изпратих естествено, после се върнах, изпушихме една цигарка с другата мацка и с моя приятел си отидохме напълно доволни, при положение, че това бе едва на третия ден, а едва ли не не стигнахме до секс с мацките.. въпреки че точно аз не търся това на третия ден.. Прибрах се в дома повече от доволен, преди да си легна, с мацката толкова разгорещен чат проведохме, че буквално започна да ми намеква за секс.. но бе късно и и казах че ще лягам, защото на следващата сутрин отново бях на работа.. такаам. Ден четвърти (вчера): отново работя, мацката ми пише, долу-горе добър чат си водихме, но забелязах, че нито целувки имаше, нито нещо весело в самия чат, каза че не и било ден, не знам си какво, викам си окей, всеки има такива моменти.. вечерта мацките отново ни викат на кафе (отново с техния приятел), този път отидох сам, седнах между двете и като че ли я нямаше тази тръпка между мен и мацката, нито погледите и бяха такива, нито допир с ръцете, нямаше го този флирт да речем.. стояхме, стояхме, заминаха си, тя дори и лично на мен чао не ми каза, само ми помаха, когато се качваха в колата на приятела си и аз си заминах естествено.. Вчера вечерта обаче усетих, че има нещо гнило, понеже не съм на 10 годинки и реших да и пиша, за да разбера причината дали е в мен или не.. тя най-накрая изплю камъчето и каза, че не искала връзки , защото скоро приключила една, не искала да бъде наранявана , не знам си какво, сама и било най-добре и дори каза, че не иска връзка в близките 2-3 месеца, понеже аз и казах, че може да я оставя да размисли върху това..

Вие какво мислите върху това.. дали наистина момичето е мега спряло и не знае какво иска и само ми е давала празни надежди или има някаква друга причина, като друго момче или пък нещо причината да е в мен, защото това при мен се появява нещо като системно - хващам си една, сваляме се, не знам си какво, стигаме до целувки и накрая нищо - кръгла нула.. ако прочетете другите ми теми, ще разберете, че е така.. Надявам се да ми помогнете , поне малко, ще се радвам да чуя мненията Ви. :)

anonymous908491
04-10-2015, 14:24
Христос Воскресе

TEJKASYDBA
04-10-2015, 14:25
:D кажи нещо по темичката де

anonymous908491
04-10-2015, 14:26
Амин

mm28
04-10-2015, 15:04
От тоя борсук нещо смислено не очаквай да ти каже. Иначе накратко, чул си 1 от култовите оправдания на жените, когато искат да разкарат някой. Предизвикал си интерес, който бързо е загубила, каквато и да е причината няма да я разбепеш, а и не ти и трябва, няма да ти стане по-добре, напротив...

RapExotic
04-12-2015, 09:31
Може би ако я беше изчукал първата вечер нямаше да говори така. Нерешителен си и го е усетила. Но за сериозна връзка с момиче, което ти дава да я награбиш на първа среща не си и помисляй.

sladura89
04-12-2015, 11:34
Може би е трябвало да отидеш при нея първата вечер когато те е викала, или просто търси неангажираща връзка! :)

TEJKASYDBA
04-12-2015, 16:03
RapExotic, за това и аз си помислих, но как да стане, след като бяхме по двойки на дивана.. ^^

sladura89, първата вечер не ме е викала никъде. Викнаха ни на третата вечер и ние отидохме. :)

BooBooKitty
04-13-2015, 23:16
Според мен просто нещата са се случили прекалено бързо и е изгубила интерес.Случвало ми се е доста пъти, не мисля че има много какво да направиш.

-/-
04-13-2015, 23:53
По-скоро го е изгубила интереса защото не са се случили достатъчно бързо, колкото не нея й се е искало, а не защото са се случили много бързо.

BooBooKitty
04-14-2015, 12:36
Ако става въпрос за секс си прав.В такъв случай мацката друго не е и искала, и като се изпусне момента интереса изчезва.

sladura89
04-14-2015, 14:48
Като се изпусне момента? А, какво се прави, ако изобщо не си хванал такъв момент! :D

BooBooKitty
04-14-2015, 17:11
В смисъл?
Може ли малко по-подробно?

sladura89
04-14-2015, 19:47
Ами като не ти се отдава възможност да правиш секс!? :)

draid
04-14-2015, 20:15
Може би ако я беше изчукал първата вечер нямаше да говори така. Нерешителен си и го е усетила. Но за сериозна връзка с момиче, което ти дава да я награбиш на първа среща не си и помисляй.

Това е под въпрос. По-скоро и тя не знае какво иска. Ако толкова искаше да спи с него нямаше да се прибира и да му го пише в "чата"

BooBooKitty
04-14-2015, 22:01
Ами като не ти се отдава възможност да правиш секс!? :)
Ако искаш можеш да ми пишеш лично и да споделиш какво те притеснява :)

TEJKASYDBA
04-14-2015, 23:06
Като цяло всички сте прави. Не може да се гадае, но според мен проблема не е в мен, поне така смятам.

RapExotic
04-14-2015, 23:32
Това е под въпрос. По-скоро и тя не знае какво иска. Ако толкова искаше да спи с него нямаше да се прибира и да му го пише в "чата"

Че тя не знае - не знае, но жените понякога очакват мъжете да знаят те самите какво искат. Може би е очаквала той да поеме инициативата и да я вкара в леглото си, а не да я изпрати до тях и да си тръгне. За това след това в чата му е намекнала, че не си е свършил "работата". Във всеки случай е имал шанс да спи с нея, но не и да имат връзка. Може би е за добро, че не се е получило.

TEJKASYDBA
04-14-2015, 23:48
RapExotic, струва ми се, че не си прочел първия пост до край или просто не си разбрал за какво иде реч.

Казах, че на третия ден бяхме поканени в приятелката и, заедно с моя приятел и двамата отидохме. Натискахме се, целувахме се и т.н., но всички бяхме в една стая, е как по дяволите да правим секс при подобни обстоятелства? Иначе ще приложа една снимка от чатовете ни до сега, като горното редче е писаното от нея на втория ден някъде, а под "next" ми го написа даже тази вечер.. Заповядайте:

http://store.picbg.net/pubpic/25/F7/cdbb389a58fb25f7.jpg

Мнения?