PDA

View Full Version : Има ли възможност ?



Camarro
04-10-2015, 20:53
Здравейте , това се случи преди 2 дни но днес попаднах на някаква статийка която ме притесни, С приятелката ми правихме секс и след като свършихме махнах презерватива и след около 15-20 минути внезапно тръгнахме да го правим пак обаче не бях влизал а се къпя преди да почнем на ново , а в началото тръгнахме без кондом да го правим ( смисъл втория път , колкото за възбудата , леко вкарване ) възможно ли е неприятна ситуация (бременност) в подобен случай ? ( преди да го вкарам се почистих с мокра кърпичка, нз важно ли е ) Моля без несериозни отговори понеже наистина ми е притеснено :) Много ви благодаря предварително :)

marilyn
04-11-2015, 14:52
Кога ще се научите, че като правите секс, после се миете, а мъжа трябва и да пишка. Иначе има доста по-голям шанс, заради сперматозоидите, останали в уретрата.

lovelemons97
04-12-2015, 09:02
Е, като махаш презерватива не отиваш ли да си измиеш пениса?

kalpazanka
04-12-2015, 14:55
Всеки секс без презерватив си е чисто и просто съгласие за родителство! Пиша го за хиляден път!

baby_baby
04-12-2015, 15:54
Няма за какво да се притесняваш

Pug_306
04-15-2015, 09:51
Всеки секс без презерватив си е чисто и просто съгласие за родителство! Пиша го за хиляден път!

Това пък е много грешно, ако може да се контролираш и знаеш кога и къде да свършиш няма никакви проблеми. Поне, вие като сте от женски пол, трябва малко от малко да знаете, кога една жена може да забременее, ама и това май не ви е много ясно!