PDA

View Full Version : Въпроса е колко трябва да изпия за да я забравя?



Drake Sanderson
04-10-2015, 21:30
Здравейте.Ще започна историята си макар и да е от отдавна.Всичко започна през лятото 2014.Привечер реших да се отбия на летния бар да пийна нещо и видях че приятелите ми са там сред компания от друг град.Седнах при тях,пуснах някоя друга шега,след което се огледах и забелязах една красавица.На фона на останалите,някак ми се стори скромна и истинска.
Та нали заговорих я,мина малко време и си отидоха.Следващата седмица и по-следващата пак идваха със приятелките и,мина дооста време,не искам да изпадам в детайли но и дойде момента в който и казах че я обичам.
В първия момент не реагира остро,даже напротив беше изненадана.След няколко дена когато се събудих разбрах че ме е блокирала от Facebook-а,звънях и но не вдигаше.Отидох да я видя и ми се изрева в очите че ме мрази и че обича ня'къв си там от моето село.
Та започна учебната година,гледах ги по охето,мотаха се,целуваха се пред хората и едва ли не показваха че виждаш ли щастливи сме.
Ето че вече близо 11 месеца след всичко наскоро се зарязаха със онзи и сега е сама.

Вероятно заради нейното его и мойте изцепки не вярвам нещо отново да се получи със нея,въпреки всичко като си спомня моментите в който я прегръщах откачам и немога да си стоя на краката и не искам да съм жив...

Та въпрса е колко уиски ще трябва да изпия за да я забравя,да забравя за всичко това ?




Благодаря предварително за мнения и пр.Обичайте се и бъдете щастливи! :)

GLaDOS
04-10-2015, 22:21
Отговора на въпреоса в заглавието е,че ако това което пиеш е амтифриз - не много.

SHPAIdURmeN
04-10-2015, 23:25
Тоз пък ще се напива. Нали като изтрезнееш ще бъдеш същата картинка, която желае отново да пие уиски за да я забрави.

Shit happens, щеш нещеш.

Ако толкова ти се пие, удри една чашка уиски за тонос и мисли за бъдещето, к'вот било било

anonymous908491
04-11-2015, 09:08
Отговора на въпреоса в заглавието е,че ако това което пиеш е амтифриз - не много.

Аз ще пия антифриз, а ти белина, да видим кой ще изпие повече.

Drake Sanderson
04-12-2015, 00:20
#SHPAIdURmeN,честно казано вчера и днес мислих дооста.
Взех че влезнах от на един приятел фейсбука и като и разгледах профила - Ми тя станала пропадняк от всекаде.Фука се че пие,па за профилна си сложила и снимка как джойнт си дръпва абе...направо момичето в което бях влюбен просто,умряла е.Да не ти обеснявам и жалките и снимки с Костандовци :D
Та сега се е превърнала в леке което не знае къде се намира и какво иска от живота и имам усещане сякаш извънземните са я заменили с някакво пропаднало копие.

Иначе за пиенето,оказа се че като си пийнвам във петък и събота,ме отпуска кара ме да се чувствам жив.Та както сам каза било квот било.Оставам със надеждата че някой ден ще открия онази специална която няма да се прави на "чанта" и да се фука със джойнтове а ще бъде себе си,ще бъде онази нежност която имах.... Наздраве ;)

me_&_my_broken_heart
04-13-2015, 20:27
1-Значи удряш 10 литра ракия или 2 литра антифриз както споменаха по- горе и до 24 часа си мъртъв, отиваш в ада, гориш в гадните огнени езера и единственото за което мислиш е капчица вода. 2-бъзикам се :д. З-забрави я щом се е превърнала в такова изчадие ,не те заслужава.Странно впечатление ми прави, че и при мен след като спра да общувам с някое момиче тя става утрепка.

draid
04-14-2015, 20:29
Ама като изпие 2л антифриз не мисля, че ще има проблеми в ада.