PDA

View Full Version : Стари и нови съквартиранти



Muffins
04-11-2015, 08:14
Целта на тази темичка е всеки, който е бил на квартира или в общежитие да сподели "преживяванията" си със своите съквартиранти. Не знам дали темата е за тук, но сметнах, че след като тук са по-опитната аудитория на форума ще има повече истории за разказване. :)

Юлиян
04-11-2015, 08:50
първо ти разкажи :)

Muffins
04-11-2015, 08:52
Ама хубави или не толкова? :D

Muffins
04-11-2015, 09:01
Аз си спомням като бяхме още в 8 клас. Тъкмо сме дошли, зайци. Такъв страх имахме към по-големите. И тогава тока спираше много често. И ние с моята съквартирантка (тогава бяхме само 2-те) гледахме някакъв страшен филм. И тока спира и ние вече, леле мале какво ще правим. Излизаме отпред пред вратата и в коридорите пълна анархия. И аз някаква там си се кефя, малко разнообразие. Че тогава беше страшно да си момче. Дванайсетокласниците така изкъсо ги държаха нашите. Та после като пуснаха тока, врата и с ключа и с райберчето заключихме, че до 1 не спахме. :D

anonymous908491
04-11-2015, 10:05
Че тогава беше страшно да си момче.

А преди години беше страшно да си момиче, сега май е модерно да ебеш момчета, а не момичета.

Юлиян
04-11-2015, 10:19
е Muffins ти къде живееш и учиш

NomNomNom
04-11-2015, 11:43
Не ща да пиша, че само ще се изнервя.
Нямаше по-малоумни хора от всички малоумници които бяха и в двете общежития, в които съм живяла.

Muffins
04-11-2015, 12:14
А преди години беше страшно да си момиче, сега май е модерно да ебеш момчета, а не момичета.
Е то да е страшно за момичета не вярвам, те доброволно си дават.

Muffins
04-11-2015, 12:16
е Muffins ти къде живееш и учиш

Аз уча в Стара Загора. :)

Е, NomNomNom, нямаш ли някои забавни моменти?

nexttt
04-11-2015, 12:20
От началото на ноември до сега сменям 3-та съквартирантка. С първата нямах особени проблеми,обаче момичета беше мюсюлманка и не искаше да живее с някого,които е с друга религия. Втората всяка нощ пък решаваше,че трябва да почисти и се започваше едно тропане и хлопане. Свикваше се,но съседите се оплакваха и я махнаха от блока.Трето момиче пък беше сомнамбул и не беше особено приятно,случвало се е да се събуждам през нощта и тя да стой до вратата. След празниците като се прибера в UK ще видя каква особа са ми тряснали пак.. :D

NomNomNom
04-11-2015, 12:36
Аз уча в Стара Загора. :)

Е, NomNomNom, нямаш ли някои забавни моменти?

Да, като заклещихме съседките в стаята им, сложихме им гардероб пред вратата, и отворят ли я - влизат в гардероба.
Понеже предната вечер го избутаха, на следващата сложихме маса зад гардероба, да им е по-трудно.

На същите, понеже бяха много отворени и тормозиха едно зайче, което в последствие заживя с мен и братовчедка ми и в момента ми е от близките хора - взимаха му компютъра, за който те не плащаха нито нет, нито нищо, и му слагаха график кога те ще го ползват - сложих кийлогър, хванах паролите за скайп, абв и фейсбук и докато те в другата стая си пишеха глупости с гаджетата си, ние се събирахме по 5-6 човека да се спукваме от смях :д

В другото общежитие нямахме право на интернет, освен едно уифи някъде в другата сграда ( на училището ) и понеже беше мега бавен, защото 100 човека на него, пусках една мак аксес листа ( беше с дифоутни юзър и парола ) и като ни трябваше на мен и братовчедка ми, само ние го ползвахме :д

Любимо ми е, когато в 12ти клас теглих една майна на една възпитателка, защото вечерният ни час беше до 9, а аз преподавах до 9 и тя само ми мрънкаше, и ми искаше бележка от преподавател :д :Д :Д :Д и като ми повиши тон веднъж, и заявих, че ще трябва да ме уважава, за да получава уважение в замяна.


Но, като цяло, не разбирам хората, които искат да се върнат в училище и да не работят, имах отвратителен живот до 24ти май, на 28ми май, като започнах да работя - животът е прекрасен.
Не милея за училище, даже още имам кошмари, че не ме пускат да завърша.

NomNomNom
04-11-2015, 12:40
Пък в 12ти клас съседката крадеше от нас и лъжеше, че са й откраднали телефона ( без сим картата, със зарядно :д ) и се промъкнахме в стаята й ( и ние като нея ), намерихме й бележката от заложната къща за телефона, намерихме си нашите неща в същата заложна къща, наклеветихме я на психоложката, оказа се, че от 8ми клас тя крадяла и всички знаели, но никой не ти казва и ... говорихме с баща й, и той изобщо явно не вярваше.
А си имаше пари момичето.

В 9ти клас пък имах една, дето я съдеха за средна телесна повреда, и пак никой не ми каза, и тя само ми правеше проблеми, изнудваше ме, не исках да се прибирам и възпитателите само мен ме обвиняваха за неща, които тя правеше и лъжеше и така.


Просто, не искам да започвам с какви недоразумения на природата съм живяла.

anonymous908491
04-11-2015, 12:54
В 9ти клас пък имах една, дето я съдеха за средна телесна повреда


Завърших във вечерно. Половината ми съученички бяха раждали или с надут корем, момчета от друга страна бяхме всички с присъди, някои ефективни, други условни, до един готови за живота.

NomNomNom
04-11-2015, 13:00
Завърших във вечерно. Половината ми съученички бяха раждали или с надут корем, момчета от друга страна бяхме всички с присъди, някои ефективни, други условни, до един готови за живота.
Ясно, спирам да мрънкам.
Макар, че готови за живота понякога е по-добре от колкото глезанчета, които все едно са хванали господ за нещо. Поне те нервят по-малко.

Corb1225
04-11-2015, 13:16
Номи, такива номера ли се правят гийковете :D? Звучи ми забавно.
Аз пък си искам обратно ученическия живот. В даскало са ми били най-яките напушвания и съответно всичките готини нещица, които произтичат от това. А и някое друго напиване. Не звучи много училищно нали? Пък бях в една от елитните гимназии в Стара Загора :lol:.

Иначе за съквартирантството не мога да кажа много. На няколко пъти за кратко съм бил в една квартира в София, но не е било свързано с учение. Та там беше отседнала и една жена. Няква на средна възраст, асистентка в някой ВУЗ и беше луда по цялата глава. Постоянно се караше с хазяйката и май си водеше тъпкач посред нощ, защото аз имам остър слух и чувах някви такива работи. Освен това не си чистеше много старателно тоалетната...

NomNomNom
04-11-2015, 13:23
Сега ме подсети ^ :д в първата ми квартира след училище живях с още 3-ма, единия беше готвач, набор 92, бяха го приели в УНСС - приложна информатика и ми обяснява - ами аз не знам какво е това, но ми звучи много перспективно :д Беше много много много глупав и само ми плачеше - хххх, защо жените не ме разбират, защо само ти ме разбираш и идваше вечер да ми реве.
А другите две бяха някакви лелки и само се опитвах да ги избягвам, добре, че карах 12 часови смени от 9 до 9 и не ги засичах :д
А хазяина беше много неприятен, постоянно ми влизаше в стаята ей така, и идваше всяка седмица по 2 пъти, и ми говореше и глупости, от типа на - ако отслабна още малко, съм перфектна за него и питаше майка ми дали може да ме заведе на вечеря.
Пък леките само ми завиждаха, и вратите нали не се заключваха, та ми изчезна една блузка.

Понесох ги точно 3 месеца тези.

Та не ти и трябва да живееш с хора, защото хора всякакви, за тях ти си странен, за теб те са перковци, винаги е така :д

Corb1225
04-11-2015, 13:36
Is this real life :shock:? Добре, че не съм се сблъсквал толкова със съквартирантския живот. Щях да се отчаям напълно от човешкия род.

anonymous908491
04-11-2015, 14:06
ако отслабна още малко, съм перфектна за него

Колко точно, щом си била отслабвала, а той е искал още ?

Юлиян
04-11-2015, 15:04
Папугай я ни разкажи за живота си малко. само тебе никакъв те няма , за какво си лежал в затвора кога еб* за 1 път , айде малко по така.....................

anonymous908491
04-11-2015, 15:41
Не съм лежал, още съм девствен и не ме е срам да го призная. Обичам и да говоря за себе си, понякога даже не мога да се спра, хората около мен повръщат, а аз продължавам да им разказвам.

Юлиян
04-11-2015, 20:33
кво ни лъжеш че си девствен. То всички момичета са луди по теб и ни режат нас а ти навсичкото отгоре лъжеш!!! :D :lol:

anonymous908491
04-12-2015, 13:51
Луди са по мен само диагностицираните с някво душевно заболяване.

Юлиян
04-12-2015, 15:46
пак лъжеш всички мацки в форума само тебе искат , а ти поне ни кажи как успя да ги спечелиш

anonymous908491
04-12-2015, 16:05
Само рабалка ме иска, все още се дърпам, защото щяла да ме запознава със семейството си, а мен ме е срам.

Юлиян
04-12-2015, 18:31
е от какво :D :D нали се обичате нима тва ще попречи на любофта ви :razz:
пък и тя ме заряза заради теб! но ти простих вече :?

anonymous908491
04-12-2015, 18:41
Съжалявам, че те е зарязала заради мен, ще се радвам да ти я върна, дори не съм я отварял, ще получиш същото, което си загубил.

Юлиян
04-13-2015, 09:14
не се разделяите заради мен :( ще се чувствам виновен. А и даскалото започва и съм още по саднат а и имаме изпити....