PDA

View Full Version : Пише ми се книга



Rafa7a
04-11-2015, 18:50
Здравейте колеги! За начало да кажа, че обожавам да чета, макар, че тези година нямам много време, поради подготовката за изпити. Смятам да я напиша с цел да се забавлявам. Не смятам, че ще мога да напиша световен бестселър.
Смятам да пиша на лист, поради простата причина, че мога да пиша винаги, когато ми дойде вдъхновението.
Какво смятате? Ще съм благодарен, ако чуя мнението ви! :)

Юлиян
04-11-2015, 18:58
Ами имаш талант давай. има вероятност да не я прочета :razz: но ще се гордея с теб , ама ся покрай тези изпити за какво ще остане време :D

dreamwalker
04-12-2015, 13:00
Напиши история за потребителите на този форум, с главен герой FemaleEyes.

Юлиян
04-12-2015, 14:47
Ами мен що ме пропусна. Тои ще напише книга за боксовата ми кариера :grin:

Onixx
05-07-2015, 19:17
Страхотно е, че ти се пише книга! Не вижда защо въобще ти е необходимо чуждо мнение. Ако имаш идеи и самият процес на писане ти доставя удоволствие- защо не! В Сащ например е адски разпространено хоби. Ако се разтърсиш, ще откриеш, че има много хора, които пишат било разкази, романи или стихове в България. Възможно е много от съучениците и приятелите ти да погледна с недоумение на това ти желание, но това е само защото те не се интересуват и това не е чак толкова разпространено хоби! Пиши когато и където ти харесва- на хартия на компютър също си е твой избор. :) Успех!

Rafa7a
05-07-2015, 19:29
Страхотно е, че ти се пише книга! Не вижда защо въобще ти е необходимо чуждо мнение. Ако имаш идеи и самият процес на писане ти доставя удоволствие- защо не! В Сащ например е адски разпространено хоби. Ако се разтърсиш, ще откриеш, че има много хора, които пишат било разкази, романи или стихове в България. Възможно е много от съучениците и приятелите ти да погледна с недоумение на това ти желание, но това е само защото те не се интересуват и това не е чак толкова разпространено хоби! Пиши когато и където ти харесва- на хартия на компютър също си е твой избор. :) Успех!

Благодаря! :)
Това не смея да казвам пред приятелите си, защото не се обичат да четат много и смятам, че ще ми се присмеят. Смятам, само да я напиша, без да я публикувам, ще я направя в електронен вариант, ще я разпространя, но няма да я публикувам. Смятам от началото на лято 2016 да започна, че да имам време да прочета достатъчно книги, които ще обогатят речника ми и ще улеснят целия процес на писане. :)

Onixx
05-08-2015, 08:38
Понякога дори с най- близките ни хора е така. Не е необходимо да споделяш, ако знаеш, че няма да е полезно. Един ден може да дойде и този момент. Страхотно е, че си осъзнал една съществена подробност от дейността на писателя- четенето и проучването! Четенето е незаменима част от писането, както ти казваш обогатява речника, а и ти помага мисълта ти да тече по- гладко и да пишеш по-лесно. Препоръчвам ти да прочетеш и статии в сайтове за това как се композира една книга, правила и норми, трикове. Това също е доста забавно, а и ще направи крайният наистина завършен и приятен.

anonymous908491
05-09-2015, 09:16
Смятам да пиша на лист, поради простата причина, че мога да пиша винаги, когато ми дойде вдъхновението.


Някои биха ползвали телефон, освен твоя да е само за селфита.

Rafa7a
05-09-2015, 09:23
Някои биха ползвали телефон, освен твоя да е само за селфита.

На телефона не е кой знае колко удобно писането. Иначе аз не съм фен на селфитата, правил съм си 1-2 максимум.

Юлиян
05-09-2015, 12:51
Само 1-2 минимум :D :D

BeautyCupcake
08-09-2015, 14:04
Еми напиши. Аз вече съм писала книга на английски и съм я пуснала в Kindle.

pandabear
08-10-2015, 22:13
пиши, като стане готова. ще ти направя корицата.
и няма да искам много пари, обещавам.

Mary_Jane_69
08-26-2015, 13:31
Еми напиши. Аз вече съм писала книга на английски и съм я пуснала в Kindle.

Поредното забутано тийн-романче

BeautyCupcake
08-26-2015, 16:01
Поредното забутано тийн-романче

Трилър моето момиче :)

Mary_Jane_69
08-26-2015, 16:49
"Тя чу шум, обърна се и човекът с маската я закла"?

BeautyCupcake
08-27-2015, 09:43
"Тя чу шум, обърна се и човекът с маската я закла"?

Да нали. То толкова просто без никви подробности трябва да се изразява. Простотии колко щеш. Чела съм МНОГО и доста преди на напиша книгата. А и преди това съм писала, но никъде не съм я публикувала. А и това, което ти описа е най-безинтересното нещо, което съм чела. Винаги автора трябва да се старае на читателя да му докара тръпка и напрежение. Не съм толкова забутана за колкото ме мислиш ;)