PDA

View Full Version : проблем



malibugirl
04-11-2015, 20:27
Здравейте , имам един проблем и бих искала да чуя мнение от вас. От доста време забелязах, че приятелката ми с която живеем заедно ми е обличала дрехи без да знам и единия ден видях снимка с моя дреха и реших да я попитам вече защо е с нея , тя ми обясни че я е облякла за малко щяла да ми каже ако я обличала за излизане (което е правила и друг път без да знам) и както и да е разбрахме се. Докато не видях отново снимка с нещо мое, което не бях виждала отдавна понеже съм забравила че имам такава дреха и трябваше пак да и кажа .. И сега незнам как ще реагира и дали няма да се скараме . вие какво мислите какво трябва да и кажа и аз незнам вече.. Съжалявам ако темата ви се стори глупава но просто много ми става неприятно че ме правят едва ли не на глупачка..

Ivaaaaa
04-11-2015, 21:22
отврат.
много мразя да ми пипат нещата. разкарай я.

malibugirl
04-11-2015, 21:25
Там е работата че сме приятелки от детството и затова гледах да не се караме ама то стана прекалено..

Kitty Bloom
04-11-2015, 21:34
Щом сте приятелки от деца явно мисли, че няма да имаш нищо против. Говори с нея, кажи ѝ, че не ти е приятно да ти взима нещата. Ако евентуално наистина не ти пречи, поне изисквай да ти иска разрешение. :)

malibugirl
04-11-2015, 21:37
Ами когато говорихме за предната случка и казах че нямам против да давам каквото и да било стига да ми каже може ли или взех това примерно , а сега пак същата работа

Kitty Bloom
04-12-2015, 06:47
Кажи ѝ пак, като не разбира от дума, едно катинарче на гардероба и всичко е точно!

Тодор
04-12-2015, 08:50
Жените не знаят какво искат до момента в който не го видят в приятелките си!Какво толкова станало?Харесала си е нещо твое и го е облякла.Какъв е проблема?А ако това започнало да те дразни.То тогава с приятелството ви вече се свършва :) А ти колко неща си искала които другите са имали?Да не си посмяла да ги искаш..но хора различни.

malibugirl
04-12-2015, 13:31
Как какъв е проблема как може да вземеш чужда вещ и да не кажеш дори ами ако я повредиш или нещо друго се случи.. А и след като аз не си позволявам да взема нещо което не е мое без да попитам , предполагам че това е въпрос на възпитание..

malibugirl
04-12-2015, 13:32
Ами случката приключи може би тя твърди че е нейна че можело да прилича на моята и не искала да има нищо общо с мен заради това че я обвинявам