PDA

View Full Version : Бензодиазепинови хапове



NomNomNom
04-12-2015, 13:23
Някой пил ли е, и какво по-точно, какъв ефект е имал, колко време продължи лечението и т.н.?
Друг в семейството ви приема ли?

anonymous908491
04-12-2015, 13:29
Те и за лекуване ли се ползват ?
Нали знаеш, че тук е забранено да се пита за дрога, пиши в пълнолетника.

NomNomNom
04-12-2015, 13:48
Личният лекар ги изписва на всички вкъщи :д

anonymous908491
04-12-2015, 13:55
Личният ти лекар къде мога да го намеря, иначе една реална история, ще споделя.
Преди години като лежах във ВМА/да скатая от казармата и сигурен дисцип/ бях с един пич от Варна, който беше токсикоман.
И идва майка му една седмица на свиждане, носи му една кутия с диазепам, в кутията са сто блистера/опаковки/ и тоя ненормалник пред мен изпи 50 от тях за 2 минути, абсолютно нищо му нямаше, сякаш аспирин е взел.

dreamwalker
04-12-2015, 13:57
Личният ти лекар къде мога да го намеря, иначе една реална история, ще споделя.
Преди години като лежах във ВМА/да скатая от казармата и сигурен дисцип/ бях с един пич от Варна, който беше токсикоман.
И идва майка му една седмица на свиждане, носи му една кутия с диазепам, в кутията са сто блистера/опаковки/ и тоя ненормалник пред мен изпи 50 от тях за 2 минути, абсолютно нищо му нямаше, сякаш аспирин е взел.

Развил е толеранс.

NomNomNom
04-12-2015, 14:03
И на баща ми са му биели безумни дози докато го озаптят :д Леля ми, мисля, беше развила резистентност към местна опойка, не знам обаче дали не беше от други хапчета :д това ми е малко притеснено
Пък тоз дето сте лежали заедно, не си представям черният му дроб на какъв дроб е станал :д

npp
04-12-2015, 14:20
най-добре е да не се приемат такива лекарства, особено (за) продължително време, но вместо тях, може да се консумира по-белтъчна храна, особено за вечеря (последното хранене преди сън) (например пробвай веднъж фино-стрити овесени ядки с натурално прясно мляко непосредствено преди лягане/сън), това помага много по-ефективно, защото аминокиселините са уникални в това отношение, също така сърдечно-съдовата система е добре да бъде привеждана до по-добро състояние, било то с тренировки или/плюс билкова терапия

anonymous908491
04-12-2015, 14:36
Пък тоз дето сте лежали заедно, не си представям черният му дроб на какъв дроб е станал :д

Хапчетата май докарват по-кофти зависимост от всяка друга дрога, защото е основно химия и бързо скапва организма. Но пък основно си зависи от самия човек, аз за толкова години съм в по-добра форма от някви друсали се по месец.

M****
04-12-2015, 14:40
Я, имало тема, която не съм я спамнал днес? о.О
Да поправя този пропуск:
Какви хапове, какви пет лева??? Аз в годината пия по 1-2 хапчета (аналгин) в редките моменти, когато се случва чат-пат да имам зверско главоболие (вероятно от магнитни бури)...

NomNomNom
04-12-2015, 19:09
^ Не мога да спя и на работа съм като пребита. И когато не спя, се пренапрягам и не мога да заспя докато не се съмне, защото започвам и с хипохондрични истории, онзи ден майка ми ми е държала цяла нощ ръката докато се успокоя да заспя.

Вчера ми хванаха цаката с някакви хапчета, и днес като се разревах отново от нищото, ми бутнаха директно едно в устата :Д

Ама сега като се наспя 4-5 дни, ще се оправя, не си е работа системното недоспиване.

M****
04-12-2015, 19:15
В такъв случай - прочети написаното от npp.

най-добре е да не се приемат такива лекарства, особено (за) продължително време, но вместо тях, може да се консумира по-белтъчна храна, особено за вечеря (последното хранене преди сън) (например пробвай веднъж фино-стрити овесени ядки с натурално прясно мляко непосредствено преди лягане/сън), това помага много по-ефективно, защото аминокиселините са уникални в това отношение, също така сърдечно-съдовата система е добре да бъде привеждана до по-добро състояние, било то с тренировки или/плюс билкова терапия

Видяло се е, че достатъчно съм се изложил по форума, та що да не с още малко - просто като разкрия, че много обичам да заливам с прясно мляко шоколадови топчета, въпреки че гоня 30-те... (((:

Е, тази моя слабост води до страничния ефект да заспивам пред телевизора, т.е. на дивана...
Гледали ли сте рекламата на "Сомни ЕКС спрей за сън"? Е, при мен се случва нещо подобно - изяждам си шоколадовите топчета, изпивам си 300-400 мл. прясно мляко и... до 15 мин. губя съзнание. (((:

NomNomNom
04-12-2015, 19:17
Дааа, прочетох го, и тъкмо си пиех преди час топло мляко с малко чай от лайка в него. И белтък от едно яйце + малко сирене, краставичка и лимон хапнах за вечеря.
Благодаря ви за съветите, започвам от днес.

anonymous908491
04-12-2015, 19:23
Пий валериан, също отпуска и не води до проблеми.
Или секс, в твоя случай самостоятелно, но пак ще ти върши повече работа от лекарства.

NomNomNom
04-12-2015, 19:38
Пий валериан, също отпуска и не води до проблеми.
Или секс, в твоя случай самостоятелно, но пак ще ти върши повече работа от лекарства.
Хубаво ме подсети, с него не заспивам веднага, но заспя ли, не мога да стана буквално, не чувам и аларма.
И за другото си прав, ама от хормоналните нямам никакво желание.

Започвам си валерианче пак от тази седмица.

LoadRunner
04-12-2015, 19:45
Тия валерианчета май тр да се пият мин 3 месеца до колкото знам за да имало ефект, според мен едва ли има ефект от валерианите или поне на мен не са ми действали никога
обаче на котката ми и действат мн яко на капки, чак се надървя

NomNomNom
04-12-2015, 19:52
Хаххахах оо те едно време са дразнели така съседите децата на село, капвали са валериан под прозорците и вземи тази сватба :д

Иначе, да, докато влезеш в релси минава време.

Всъщност не мисля да приемам хапчета, ще пия топло мляко и ще спортувам, и всичко ще влезе в релси.
Тези 4 дни ще ги пия само, защото съм в почивка, и в почивките най-много си разваляш режима.

LoadRunner
04-12-2015, 20:00
а на теб кво ти има в момента

NomNomNom
04-12-2015, 20:03
а на теб кво ти има в момента

Не се наспивам системно и нещата ескалираха до там, че не мога да заспя докато не се съмне, а работя дневни смени последната седмица :д И от там всякакви тревожности се отключват.

Ама ще се оправя, да си нормализирам режима тези дни и всичко ще е ок.

Ivaaaaa
04-12-2015, 20:13
аз пък, когато съм много уморена физически /визирам намерението ти да спортуваш/, буквално не мога да мигна. както и когато пия или пък съм ПРЕучила ;д. прави тези неща няколко часа преди сън. и не ти препоръчвам лекарства. свикваш им. или поне аз бях започнала да им привиквам.
както и да е. някак минах от хипо към хиперсомния ;д забелязвам, че колкото повече спя, толкова повече ми се спи. та, опитвай се при всяка възможност.
и да, другото, което помага са сексът и мастурбацията.
иии да четеш, ама нещо мудно и досадно.

anonymous908491
04-12-2015, 21:10
или пък съм ПРЕучила
другото, което помага са сексът и мастурбацията.


Маструбиращ зубър.

@номном Валериан и малък коняк, водка или някъв алкохол е по-добре от диазепам, може и само водка, може и да е повече от една, дори да броиш овце е по-добре.
Имай предвид, че много бързо се налага да вдигнеш дозата, ако го взимаш редовно.

NomNomNom
04-12-2015, 21:31
На ксанакс съм и само 4-5 дни ще го пия, после ще е окей.
Ива, мерси за съветите, аз се успокоявам като тренирам и по-лесно заспивам :д А точно от преучване се цикля по цяла нощ :д
Папугаи, ако продължава през седмицата, валериан ще опитам. Че не съм по пиенето, вече от две глътки вино ме зацепва главицата :д

M****
04-12-2015, 21:47
NomNomNom, може ли един личен въпрос - хормоните ти как са? Все си мисля, че от това е целият ти проблем. И както писах някъде по форума - това ми се струва леко плашещо... :/ т.е. ти ми ставаш леко плашеща.

Почнах да си те представям като някаква студенокръвна лейди, която не отразява по какъвто и да е било емоционален начин грозната гледка на тюленчетата, които са бити с чукове от скандинавците и канадците, просто щото последните имали подобни традиции, но пък за сметка на това е склонна да избухне в плач поради вида на косата си в даден момент...

anonymous908491
04-12-2015, 21:50
На ксанакс съм и само 4-5 дни ще го пия, после ще е окей.


http://www.imdb.com/title/tt0119642/?ref_=nm_flmg_act_43
Kристоф Ламбер в този филм беше на ксанакс, помагаше му, той там беше някъв психар и трепеше хората за кеф.
Тъкмо се чудих, какво да гледам

LoadRunner
04-12-2015, 21:51
иии да четеш, ама нещо мудно и досадно.

Това е мн лош вариант
аз като чета визирам книга (отдавна приключих с това занимание) чета нон стоп докато не прочета максималното което съм способен, уж ще заспивам ама си казвам аре още една страничка и така с часове

LoadRunner
04-12-2015, 21:53
На ксанакс съм и само 4-5 дни ще го пия, после ще е окей.


Човек кво приказваш? Мислех че само американците го взимат това
Кво толкова си зациклила, имаш си "гадже", работа, живееш сама, не се занимаваш с ваще, жена си не ти трябват мн пари, не изглеждаш много зле.
Доста жени нямат нито едно от тези

NomNomNom
04-12-2015, 22:59
^ нещо се изпуснах последните седмици да ми се събере твърде много и. Недоспиването е основният проблем.
Ама мисля, че съм ок вече, утре няма да ги пия хапчетата, да видя как ще е + цял ден ще си ангажирам вниманието.

М****, правя се на интересна във форума, на живо съм по-мека от памук. :д
Хормоните са ок, само дето ми е паднало либидото, но пък съм по-спокойна.

Мисля, че и по нашите ширини ксанакса е употребяван доста, у нас мисля, че още 3-ма човека го пият. ( чат-пат)

anonymous708973
04-13-2015, 08:06
жена си не ти трябват мн пари

Я пак! :lol:

Номи, не мога да помогна, но ти стискам палци да се оправиш!

Fisherman
04-13-2015, 09:21
тия лайна ще ти скапят мозъка,гарантирам

M****
04-13-2015, 09:38
.
Браво, ве, NomNomNom... Аз тук ти градя образ на студена безскрупулна млада жена (че да плашиш нахалниците), а ти да се сравняваш с памук... :/

kalpazanka
04-13-2015, 12:50
Nomi, melatonin пробвай!

Corb1225
04-13-2015, 16:09
Номи, не се трови с тия боклуци. И аз съм в твоето положение. Наскоро бях на лекар и ми даде едни нови хапчета Neodorm MR, тъкмо й бяха оставили мостра. Значи те съдържат мелатонин и също някакво вещество, което повишава синтеза на мелатонина, безвредни са и се взимат без рецепта. Засега съм доволен, определено спя по-добре.

dreamwalker
04-13-2015, 16:11
Колко инсомниаци има във форума?

NomNomNom
04-13-2015, 17:11
Номи, не се трови с тия боклуци. И аз съм в твоето положение. Наскоро бях на лекар и ми даде едни нови хапчета Neodorm MR, тъкмо й бяха оставили мостра. Значи те съдържат мелатонин и също някакво вещество, което повишава синтеза на мелатонина, безвредни са и се взимат без рецепта. Засега съм доволен, определено спя по-добре.

+ калпазанката - ще си взема значи някаква хранителна добавка с мелатонин.

Иначе, днес не съм пила и няма повече да ги пия другите, пък после с топлото мляко ще се завивам.

Благодаря ви, хора !

Corb1225
04-13-2015, 17:28
На тоя Neodorm пише, че е хранителна добавка. Аз си нямам на идея каква е разликата между стандартно лекарство и хранителна добавка.

NomNomNom
04-13-2015, 17:45
На тоя Neodorm пише, че е хранителна добавка. Аз си нямам на идея каква е разликата между стандартно лекарство и хранителна добавка.

И аз не знам да ти кажа, вероятно просто добавят елементи, които ти липсват :д
Ще го потърся корб, мерси.

Fisherman
04-13-2015, 19:12
лекарствата се контролират,добавките не