PDA

View Full Version : Трябва да се обрежа



dayumson
04-12-2015, 14:22
Здравейте, имам проблем с пениса (фимоза). Знам, че има такава тема, но проблема не е само това. Имам фимозата от 2 години (не от 2 годишен, а 2 години) , на 16 съм и просто ме е било срам да кажа на наще (тоест майка ми, защото на баща ми нямам възможност). Гледал съм в интернет всичко за обрязването и фимозата, и в моя случай ще се наложи обрязване. През всичко това време, докато съм имал фимоза не ме е боляло, освен ако се опитам да си заголя главичката (което е вече невъзможно), но съм чувал, че с фимоза сексът е невъзможен и боли много, та и не мога цял живот да съм си така.. Чувал съм за обрязването, че предпазвало от много заболявания и инфекции на пениса, и също така спомагало за по-добрата хигиена. Не съм правил секс и не знам за чуствителността дали ще има разлика, но моля каквото знаете, и може да ми е полезно като информация да ми кажете. Също някъде бях чел, че трябвало да се носи някакво специално бельо и, че всички си късали шефовете от невнимателност и се налагало пак да ходят да ги шият, аз ако си седя само унас и съм внимателен, нали няма как да ги скъсам? Та моля ви да ми кажете всичко, което знаете за обрязването, какви са добрите и лошите му страни, и също така да ми помогнете да измисля как да кажа на майка ми за това, неудобно ми е ... Все пак е жена и просто не знам, някак си ме е срам.

tctctct
04-18-2015, 23:14
зависи до колко не може да се забели, изобщо или не напълно...? мен секса ме оправи първоначално болеше ама се оправи

georgi12
04-20-2015, 17:11
... През всичко това време, докато съм имал фимоза не ме е боляло, освен ако се опитам да си заголя главичката (което е вече невъзможно), но съм чувал, че с фимоза сексът е невъзможен и боли много, та и не мога цял живот да съм си така..

Младежът е уточнил колко.

Не се притеснявай - след операцията ще си 100 пъти по-добре.

anonymous908491
04-20-2015, 20:36
мен секса ме оправи първоначално болеше ама се оправи

Кой от двама ви го болеше повече първия път ?

dayumson
04-29-2015, 15:06
А имате ли идея как да споделя тази новина с майка ми, защото много ме е срам. Как да и го кажа?

georgi12
04-30-2015, 09:20
Няма от какво да те е срам . Просто и казваш за проблема . Неразрешаването на този проблем води до инфекции и нередовен полов живот .