PDA

View Full Version : Аз съм Даниел Радклиф



Martyyy2
04-12-2015, 14:39
Тук се публикуват всички кретении, които ви дойдат на акъла. Без цензура, без контрол над съдържанието... и все пак в определени граници :)
До колкото разбрах мога да пиша всякакви глупости :)

Аз съм Даниел Радклиф аз съм Силвестър Сталоун аз съм Рамбо бях в афганистан В предишния ми живот бях Хитлер В по предишния си живот бях наполеон в по по по по по по по по по по по по по по предишния си живот бях Крал Артур аз съм велик хахахахахахаха

Аз съм джихадист аз съм крал артур играя всякакви игри от Call of Duty от Medal of Honor аз съм на 3 месеца страхотен съм нямам равен предайте се аз съм Даниел Радклиф какво ще кажете аз съм Хари Джеймс Потър..................Аз съм шефа аз съм номер 1 Опазишън отивам на мисия в афганистан...................Аз съм Наполеон.................................. .......................
Опа отивам да играя на Call of Duty:Advanced Warfare

pe6oskeiborda
04-12-2015, 14:43
аз бях крал артур ве още помня
много мацки се редяха за мен и жена ми знаеше но нямаше какво да направи по въпроса :( горката
ама яко за мене :D

karucar7
04-12-2015, 14:44
Разби ми сърцето с т'ва заглавие, ужас. Давате идеи за тролски теми ми се струва.

Vladislav Hellsing
04-12-2015, 21:09
ужас
аз съм праведен, не ми влизат в главата простотии.

Martyyy2
04-13-2015, 07:24
Е то имали негър който не е праведен а негърцо чудноми е пенисите ви черни ли са а праведчо

Vladislav Hellsing
04-13-2015, 11:35
ма ти расист ли си ма

Martyyy2
04-13-2015, 12:52
Да ба негро що аз съм си расист кво искаш ма праведчо