PDA

View Full Version : Край! Ново начало ?



wankata7
04-12-2015, 17:24
Направо започвам аз съм на 20 години приятелката ми е на 17 (бившата от вчера) та ходихме 4 месеца наистина съм луд по нея много я обичам но дойде края след поредния скандал .Най честно се карахме за нейните излизания постоянно е навън със някакви момчета и нали разбирате влюбен човек ревнува не съм прекалил просто и казах ,че не ми е приятно тя уж намали излизанията и общуването с момчета казваше че ме обича един ден си беше забравила фейсбука пуснат разгледах ама то целувки ама то какви ли не мили думи от един аз го махнах от приятели и и казах тя каза че са просто приятели не ми хареса но си замълчах да не я изгубя.След поредния скандал видях ,че пак е добавила същия казах и тя каза ,че го добавила за да ме дразни казах само добре.И вчера може би последния ни ден заедно (зщото както казах често се караме и разделяме) тя се държеше много странно всеедно сме непознати и вечерта ми изтресе искам да се разделим питах я защо какво става тя си трае каза нищо така реших ,аз продължих да пиша то и писах колко я обичам ,че не мога без нея,молех и се не та не (попринцип това за първи път го права да се мола но може би за първи път се влюбвам ) .Опитах и днес да се оправим тя не и не .Обичам я наистина много но явно тя си ме е лъгала .Темата нарочно я узаглавих така защото вчера вечерта след като се оплаквах на една моя приятелка от детство тя започна да ми говори че тя губи и да не се ядосвам но днес се замислих нали хората казват клин клин избива дали пък да не се пробвам със най добрата ми приятелка тя е уникален човек може би и я разбирам грешно може би иска да ме укоражи не знам но не знам и как да я попитам не мога просто да и се свалям все пак тя знае всичко за мен .Кажете какво да правя това с приятелката го давам като идея но не мога да спра да мисла за бившата и се чуствам отвратително .

Ivaaaaa
04-12-2015, 17:51
и на теб ще кажа, че си неграмотен.
хора, не ви ли е срам?
имаш диплома за средно /предполагам/, а дори не можеш да напишеш едно правилно изречение.

wankata7
04-12-2015, 17:58
и на теб ще кажа, че си неграмотен.
хора, не ви ли е срам?
имаш диплома за средно /предполагам/, а дори не можеш да напишеш едно правилно изречение.
Ако може дай отговор по темата в момента не ми е до грамотноста и пиша от телефон въпреки че не е оправдание .

NomNomNom
04-12-2015, 18:17
1. Kaк не те е срам да я шпионираш във фейсбука й
2. Как не те е срам да се възползваш от най-добрата ти приятелка

wankata7
04-12-2015, 18:27
1. Kaк не те е срам да я шпионираш във фейсбука й
2. Как не те е срам да се възползваш от най-добрата ти приятелка

1-Защото много я ревнувам и защото винаги ме дразни със момчета не ме е срам вообще
2-не се възползвам нищо не съм направил
3-Просто помолих за съвет а не да ми говорите за грамотноста и да ми говорите ,че трябва да ме е срам от нещо явно тук форума се е променил от както аз го помня

NomNomNom
04-12-2015, 19:01
Както и навън, така и във форума, понасяш ударите на обществения морал - нито сме майка ти, нито сме психолози за да те погалим по главичката и да кажем - миличък, всичко е наред.

Зарежи ги и двете, малко е долно да се буташ в гащите на най-добрата ти приятелка за да си избиеш драмата от предишната.
Че си ревнив си е твой проблем, работи над ниското си самочувствие или си промени вкуса за жени.

LoadRunner
04-12-2015, 19:18
и на теб ще кажа, че си неграмотен.
хора, не ви ли е срам?
имаш диплома за средно /предполагам/, а дори не можеш да напишеш едно правилно изречение.

мноо си странна
някой казвал ли ти го е?

Ivaaaaa
04-12-2015, 19:23
аха

wankata7
04-12-2015, 20:33
И долен ще съм стига да я забравя .

Kitty Bloom
04-12-2015, 21:56
Излизай, прав си да искаш да си намериш нова тръпка. Както казват, любов с любов се забравя. Но не злоупотребявай с най-добрата си приятелка, нищо добро няма да излезе от това. Риби в морето колкото искаш.

wankata7
04-12-2015, 22:11
Един хубав отговор благодаря ти .Много много ама вече ми се виждат малко ..

Kitty Bloom
04-13-2015, 06:45
Трябва търпение. Едва ли като по филмите веднага след раздялата ще намериш идеалното момиче. Не го мисли толкова, не го превръщай във фикс идея, просто се запознавай с нови хора и се забавлявай, а нещата сами ще се случат. :)

RapExotic
04-13-2015, 08:19
Нали се сещаш, че ако прецакаш нещата и с най-добрата ти приятелка после няма да има рамо, на което да плачеш .. Не се вкарвай в нова драма за да забравиш старата, защото нещата винаги могат да станат и по-зле. Остани сам, успокой се и след време ще срещнеш други, много по-готини момичета.