PDA

View Full Version : Доверявате ли се на алтернативната медицина?



deep_purple
04-12-2015, 20:11
Здравейте! Напоследък имам сериозни здравословни проблеми и реших да ползвам алтернативна медицина. Ако някой е ходил по природни лечители или лечители от какъвто и да е род, моля да сподели. Въпроса ми е за лечителката Атина. http://www.fenomeni.bg/centar-za-alternativna/ Някой ходил ли е на сеанс при нея. Както виждам има много положителни отзиви.

NomNomNom
04-12-2015, 20:12
Какви проблеми имаш? С какво си се лекувала досега?

deep_purple
04-12-2015, 20:14
Не мога да кажа точно от какво боледувам, но хапчетата с които ме тъпчеха доведоха до наднормено тегло и вече ми е писнало от тях. Пък и изгледите да се оправя са много нищожни.

NomNomNom
04-12-2015, 20:15
Животозастрашаващо ли е?

deep_purple
04-12-2015, 20:16
Не живее се, но много трудно.

NomNomNom
04-12-2015, 20:19
Питам, защото има различни хранителни режими за различните заболявания, които също водят до облекчаване на симптомите.
Пробвала ли си специални хранителни режими, и приложими ли са в твоя случай?
Заболяване на орган от коя система е?

deep_purple
04-12-2015, 20:23
Не психично заболяване е. Едно от най-разпространените в България може би - Синдром на Аспергер.

NomNomNom
04-12-2015, 20:24
За много заболявания е хубаво да се отиде и на диетолог ( медицинско лице ) за да ти каже точно какво трябва да наваксаш в храната си, като добавка на лечението ти

NomNomNom
04-12-2015, 20:26
Какви медикаменти приемаш? На терапия ходиш ли ? Спортуваш ли?
Koй те е диагностицирал?
Какви симптоми имаш?

deep_purple
04-12-2015, 20:27
Това не е толкова голям проблем, колкото самото заболяване. Прекалено набожен съм и се моля постоянно, наред с други симптоми. Иначе имам здрава психика. Всичко ми е наред. Скоро бях диагностициран.

NomNomNom
04-12-2015, 20:30
Кажи какви са симптомите.
Досега как си живял, с какви проблеми се сблъскваш в ежедневието си ?

NomNomNom
04-12-2015, 20:32
Между другото, нали знаеш, че господ осъжда врачките и гадателките?

deep_purple
04-12-2015, 20:35
Както и да е. Чел съм проучвания по темата и е установено, че заболяването е генетично - за него няма лечение. Надеждата ми е в тази Атина, която лекува с астрална енергия или нещо от тоя род. Сигурно ще ходя при нея. Иначе симптомите са набожност и ритуални движения преди и след предприемането(при мен) на каквото и да е действие, също и тясна ориентация на интересите. Големите личности са имали това разтройство и благодарение на него са направили постиженията си. Само дето понякога не се живее с него.

deep_purple
04-12-2015, 20:37
Атина е преди всичко лечител.

NomNomNom
04-12-2015, 20:46
Както и да е. Чел съм проучвания по темата и е установено, че заболяването е генетично - за него няма лечение. Надеждата ми е в тази Атина, която лекува с астрална енергия или нещо от тоя род. Сигурно ще ходя при нея. Иначе симптомите са набожност и ритуални движения преди и след предприемането(при мен) на каквото и да е действие, също и тясна ориентация на интересите. Големите личности са имали това разтройство и благодарение на него са направили постиженията си. Само дето понякога не се живее с него.

Кажи ми ти, освен лечение, какви други действия си предприел за да се справиш?
Някога казал ли си си да спреш?
Опитвал ли си се да разбереш на какво се дължат обсесивните компулсивни мисли ?

Много е лесно да се измъкнеш с диагноза, вместо да се справиш с реалността.

georgi12
04-13-2015, 13:29
Лечителки и врачки не ти трябват . Трябва ти хомеопат.

deep_purple
04-14-2015, 16:16
Кажи ми ти, освен лечение, какви други действия си предприел за да се справиш?
Някога казал ли си си да спреш?
Опитвал ли си се да разбереш на какво се дължат обсесивните компулсивни мисли ?

Много е лесно да се измъкнеш с диагноза, вместо да се справиш с реалността.

Много трудно е да се избегнат мислите, особено тези свързани с Бог. Пробвал съм да бъда по-социален, но когато остана насаме със себе си отново ме почват(внушавам си, че ще отида в Ада). Когато съм с приятели действително не проявявам симптоми. Абе всичко ми е нормално, но обикновено когато човек има някакъв проблем гледа да го разреши. В средното си направих даже и нещо, като експеримент - пробвах да спазвам всички божи заповеди и да бъда абсолютно праведен. Какво да кажа, ми аз напълно изгубих социалните си умения и това доведе до влошаване на симптомите, но пък завърших с отличен. Познавах едно момиче, което беше влюбено в мен, но също имаше синдрома на Аспергер. Не знам как се е справяла с него. Знам само, че веднъж на една среща направих любовен жест и тя започна да гледа към небето и да се моли сигурно Бог да я избави от тази любов, защото ме имаше за недостоен. Изобщо работата не е много добра с този синдром.

deep_purple
04-14-2015, 16:17
Лечителки и врачки не ти трябват . Трябва ти хомеопат.
Сигурен ли си, че ще помогне при генетично заболяване?

galen_plamen
04-14-2015, 18:44
АЗ СЪВСЕМ СКОРО БЯХ СЕДЕМ ПЪТИ ПРИ ЕДНА ЖЕНА ЕКСТРАСЕНС, КОЯТО ХВАЛЯТ, НО ПРИ МЕН НЕ СЕ ПОЛУЧИ, ЯВНО НЕ ПРИ ВСЕКИ СЕ ПОЛУЧАВА. ПОЧУВСТВАХ ЕНЕРГИЯТА ,КОЯТО МИ ИЗПРАТИ САМО ЕДИН ,ДВА ПЪТИ, НО НЯМАШЕ ЕФЕКТ , ЗАТОВА СЕ ОТКАЗАХ , А ТРЯБВАШЕ ОЩЕ ДА ХОДЯ И ДА ДАВАМ ОЩЕ ПАРИ БЕЗ ЕФЕКТ

deep_purple
04-14-2015, 23:32
АЗ СЪВСЕМ СКОРО БЯХ СЕДЕМ ПЪТИ ПРИ ЕДНА ЖЕНА ЕКСТРАСЕНС, КОЯТО ХВАЛЯТ, НО ПРИ МЕН НЕ СЕ ПОЛУЧИ, ЯВНО НЕ ПРИ ВСЕКИ СЕ ПОЛУЧАВА. ПОЧУВСТВАХ ЕНЕРГИЯТА ,КОЯТО МИ ИЗПРАТИ САМО ЕДИН ,ДВА ПЪТИ, НО НЯМАШЕ ЕФЕКТ , ЗАТОВА СЕ ОТКАЗАХ , А ТРЯБВАШЕ ОЩЕ ДА ХОДЯ И ДА ДАВАМ ОЩЕ ПАРИ БЕЗ ЕФЕКТ
А, може ли да споделиш от какво боледуваш или си боледувал или поне дали е животозастрашаващо или генетично? За да знам доколко ще ми помогнат на мен.

galen_plamen
04-16-2015, 12:44
трябваше да се работи върху изчистване на емоционалното напрежение , а за здравето - щитовидната жлеза
.
по време на сеанса тя отвежда Духа някъде нагоре, където ни среща с великите сили или създателя, там заповядва на него да ни помогне, след което започва да усеща едно подуване ,или натискане върху мястото, където е заповядано да се работи.
.
има и някакви програми, които заповядва, да се пренесат върху човека, например ако той е срамежлив , тя изкарва това от него и слага нова програма за живот без срамежливост
.
каза, че има някои пречки, които идват от предците, и тях също премахва.
.
но за животозастрашаващи , сериозни неща - винаги трябва лекар !
не съм почувствал особена промяна и се отка
чувствам се по стария начин, даже няколко пъти вечер се събуждам и ми е кошмарно зле
.
иначе много хора са били доволни от нея, и затова ни я препоръчаха, и всеки път имаше и други пациенти при нея
заплащах всеки път по 10 лева , а е изключено да отидеш само един или два пъти , при други сигурно е по-скъпо, колкото повече взимат, означава, че не са много за доверяване

anonymous908491
04-16-2015, 16:57
Сигурен ли си, че ще помогне при генетично заболяване?

Ако не помогне, винаги могат да те застрелят.

deep_purple
04-16-2015, 18:08
Ако не помогне, винаги могат да те застрелят.

Кви мисли таиш papugai?

anonymous908491
04-16-2015, 18:16
Кви мисли таиш papugai?

Готварски

anonymous908491
04-16-2015, 18:27
Да не съм наранил егото ти?

Ассаламу алейкум