PDA

View Full Version : приятелски проблеми



ivaylo67
04-12-2015, 20:35
Имам проблем със моя съученичка. Бяхме приятели преди да и кажа че я харесвам. След като и го казах все едно ме има за враг. Отношенията ни са на "здравей-здрасти"... Сега тя е близка със едно друго момче. Прави се че мен не ме познава. Помогнете ми как да процедирам. Искам да си върна приятелката.. И да спрях да я харесвам. Просто искам пак да сме близки

Summer Fresh
04-12-2015, 20:39
Я издай рецептата, как става това, харесваш, после пък спираш да я харесваш, на колко си?

Vladislav Hellsing
04-12-2015, 20:51
Я издай рецептата, как става това, харесваш, после пък спираш да я харесваш, на колко си?

малки са децата
това е толкова сладко
отг е:

никак.

Summer Fresh
04-12-2015, 20:58
малки са децата
това е толкова сладко
отг е:

никак.

сладко е колкото е сладка тази на аватара ти
нищо не разбират от любов

Vladislav Hellsing
04-12-2015, 21:02
именно затва са сладки
их хубави времена бяха.

RapExotic
04-13-2015, 07:01
За какво ти е да общуваш с кифла ..

Martyyy2
04-13-2015, 13:03
Аз ако бях на твое място щях да отида при нея и да и кажа извинявай не исках да те обидя

Martyyy2
04-13-2015, 13:05
Vladislav Hellsing
малки са децата
това е толкова сладко
отг е:
никак.

Ти да не си някой поп който няма друга работа аз като гледам май си чернокожо туловище......Като ти гледам снимката искам да те хапна на една хапка..........Негро

Summer Fresh
04-13-2015, 17:12
Vladislav Hellsing
малки са децата
това е толкова сладко
отг е:
никак.

Ти да не си някой поп който няма друга работа аз като гледам май си чернокожо туловище......Като ти гледам снимката искам да те хапна на една хапка..........Негро
http://www.scout-out.ch/jokes/bilder/comics3/source/image/rasist.jpg

BooBooKitty
04-13-2015, 17:47
И на мен ми се е случвало близък приятел да ме харесва, не е приятно и даже отблъскващо.Понякога в едно приятелство (даже почти винаги) е неизбежно единия да не хареса другия.Поговори с нея и и обясни цялата ситуация, това е най-добрия вариант.
А според мен искаш пак да сте приятели просто защото я харесваш.