PDA

View Full Version : Not a love story



BooBooKitty
04-13-2015, 00:17
Здравейте всички!
Реших да споделя с вас проблем който имам от половин година вече.Става въпрос за едно момче с което нокига не сме се виждали.Познат е на гаджето на брат ми, но не са си много близки.Дочух само името му и веднага си го представих и се замечтах, след това го намерих във Фейсбук и се оказа че изглежда така както си го представих.Пратих му покана за приятелство и той я прие още същия ден.След това се престраших и му писах (както една приятелка ме посъветва) ,,Здрасти как си :)" което изобщо не е в моя стил.Той ме ми отговори и затова тя му писа от нейния профил.Започнаха да си пишат, а той да и споделя.Аз се ядосах и му написах още няколко съобщения от сорта на "какво съм ти направила" т.е. пиянските приказки.Той ги игнорира, затова след няколко дена ми стана гузно и се извиних.Той ми писа, че няма проблем и се държа мило :) Писахме си, разказа ми за себе си, за предишната му приятелка и общо взето си изля душата.Накрая захапа на някакъв въпрос и спря да ми пише.Аз му писах няколко пъти след това и той ме игнорира демонстративно.Мисля че ми писа само защото му е било скучно ;( Успях да прецакам всичко.Моля ако някой има идея как да оправя нещата или да го впечатля да ми сподели.Благодаря предварително :) :*

HollyGolightly
04-13-2015, 00:28
И защо ти трябва да го впечатляваш, след като си имаш приятел?

BooBooKitty
04-13-2015, 00:42
Нямам си приятел, от половин година мисля само за него.

HollyGolightly
04-13-2015, 02:31
Познат е на гаджето на брат ми
!!!!
Не пише бивше. Научете се да се изразявате разбираемо, ако искате полезни отговори.

Kitty Bloom
04-13-2015, 07:06
Познат на гаджето на брат ѝ значи, че потребителката има брат, който има гадже, което познава въпросното момче.
Иначе по въпроса- спри да пишеш на момчето, очевидно няма интерес към теб. Не искам да те обиждам, но е жалко и под достойнството ти да търсиш някой непрекъснато, без на него да му пука за теб. Вероятно в неговите очи си някакво досадно момиче, което го е харесало и само търси контакт с него. По този начин му галиш егото, но самата ти изглеждаш глупаво. Ако трябва го махни от приятели, просто недей да му пишеш повече. :)

RapExotic
04-13-2015, 09:02
!!!!
Не пише бивше. Научете се да се изразявате разбираемо, ако искате полезни отговори.

Ми той брат и може да си има гадже, а тя не. Защо трябва да пише бивше??

По темата - много е тъпо да се запознаваш по фейсбук с някой, с когото можеш да се запознаеш на живо. И аз да съм и аз не бих обърнал толкова голямо внимание на някоя непозната, която ми пише "здрасти".. Особено ако не съм в настроение или имам работа.

simona_sweet
04-13-2015, 11:07
Много ми е интересно как само по визия харесвате даден човек и почвате да му досаждате :) :) :) :) :)

simona_sweet
04-13-2015, 11:08
И освен това на колко си?

BooBooKitty
04-13-2015, 12:21
Така първо идеята ми беше че прецаках всичко като послушах приятелките ми какво да му пиша (за което разбира се аз съм ди виновна) второ много връзки в днешния свят започват чрез запознанство по интернет и не смятам че е нещо нередно (и момчето все пак не е баш непознат имаме общи познати) трето аз съм везна и съм естет колкото и тъпо да ви се струва отначало външния вид ме кара да припадам и да се държа тъпо (може би затова сме с различни тела, лица и тн.)
Мисля да споделя за това на гаджето на брат ми, но ме е страх как ще реагира.Какво мислите за тази идея?

BooBooKitty
04-13-2015, 12:23
Тази година ще правя 20, той е с приблизително 5 години по-голям от мен, но не мисля че е проблем защото бившата му е колкото мен

dreamwalker
04-13-2015, 12:25
Искаш да го впечатляваш виртуално, т.е. най-много да станете виртуални гълъбчета. Good luck!

Kitty Bloom
04-13-2015, 13:25
Ако си близка с гаджето на брат ти нищо не пречи да ѝ споделиш, но продължавам да съм на мнение, че той просто няма интерес към теб и трябва да спреш. И не че ви е голяма разликата, но казваш, че бившата е колкото теб. Може просто да е решил вече да не се занимава с по-малки от него и затова да не ти отговаря.

NomNomNom
04-13-2015, 13:59
Мислиш ли, че си достатъчно хубава, че да ти обърне внимание? :д
Питам, защото явно в тази тема външният вид е най-важен.

И момиче, не мога да ти повярвам, че си на 20, честно. леле мале

BooBooKitty
04-13-2015, 17:26
Ами попринцип смея да кажа че съм хубава, но снимките ми във фб не особенно т.е. не съм фотогенична... или поне изобщо не се харесвам на снимки.

BooBooKitty
04-13-2015, 17:28
Проблема е че му написах много глупости в не много адекватно състояние и сега не знам какво да направя.

BooBooKitty
04-13-2015, 17:32
NomNom не съм казала че външни вид е най-важен напротив той ме кара да искам да го опозная И защо не можеш да повярваш че съм на 20?Защото си споделям детинския проблем тук ли?

SheIsWolf
04-13-2015, 17:33
Ъххх...Не мисля, че имаш проблем.Това е нормално.И в моя фб има момчета, които не отговарят...Ем, май не те харесва.

BooBooKitty
04-13-2015, 17:35
Kitty Bloom благодаря ти за мнението :) Според мен е нормално да ме игнорира след написаното :(( За това с разликата в годините- той не знае на колко съм.

BooBooKitty
04-13-2015, 17:38
ShelsWolf мерси за разбирането, но не вярвам да си спамила толкова глупости колкото мен на едно момче :D Проблема е ясен, вината моя сега търся решение.Единствения начин май е да споделя на гаджето на брат ми и да стискам палци :D

sladura89
04-17-2015, 08:45
Или се прави на интересен, или няма интерес към теб! Но все пак всеки е различен аз примерно отговарям на почти всички и да нямам интерес към тях стига нали да не са ми прекалено досадни! :)
Варианта е да се видите на живо, ако и там не прояви интерес значи е ясна работата! Успех! :)

BooBooKitty
04-20-2015, 02:58
Мерси много!
И аз съм на същото мнение.Остава да измисля начин да се видиме :D